Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Trängen B

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
6002 F14 Grupp 5 Fre 2016-06-17 08:00   Adolfsbergs IK -   AIK Trängen B 3 - 1 
6010 F14 Grupp 3 Fre 2016-06-17 09:00   Sollentuna FK F02 Syd -   Itä-Hakkilan Kilpa T02 Trängen B 8 - 0 
12016 P14 Grupp 12 Fre 2016-06-17 10:00   FC Honka United 02 -   FK Bromma Trängen B 1 - 7 
5008 F13 Grupp 3 Fre 2016-06-17 12:00   Ängby IF -   Örebro SK Söder Trängen B 0 - 5 
6018 F14 Grupp 1 Fre 2016-06-17 13:00   Sollentuna F02 Norr -   Mjölby Södra IF Trängen B 2 - 0 
13026 P15 Grupp 5 Fre 2016-06-17 14:00   Västerås IK -   Rönninge Salemsfotboll Trängen B 2 - 0 
11030 P13 Grupp 7 Fre 2016-06-17 15:00   Vendelsö IK :Blå -   Västerås SK Trängen B 2 - 2 
7012 F15/16 Grupp 1 Fre 2016-06-17 16:00   Hovsta/Rynninge -   IK Zenith Trängen B 0 - 5 
5016 F13 Grupp 2 Fre 2016-06-17 17:00   LPS -   Huddinge IF Trängen B 0 - 13 
6030 F14 Grupp 2 Lör 2016-06-18 08:00   IFK Lidingö F02:2 -   Bele Barkarby FF Trängen B 2 - 1 
11054 P13 Grupp 10 Lör 2016-06-18 09:00   IFK Skoghall :Vit -   Maxiraba Krasnik Trängen B 3 - 1 
12074 P14 Grupp 10 Lör 2016-06-18 10:00   Västerås SK Ungdom -   IFK Stocksund Trängen B 1 - 3 
7018 F15/16 Grupp 3 Lör 2016-06-18 11:00   Gideonsbergs IF -   IF Brommapojkarna:F01-1 Trängen B 0 - 8 
5024 F13 Grupp 1 Lör 2016-06-18 12:00   IF Brommapojkarna:1 -   Gideonsbergs IF Trängen B 12 - 0 
12092 P14 B-16-dels:11 Lör 2016-06-18 14:00   FC Honka United 02 -   Örebro SK Röd Trängen B 1 - 3 
12104 P14 A-16-dels:11 Lör 2016-06-18 15:00   Markaryds IF -   Hässelby SK Trängen B 4 - 0 
13050 P15 B-8-dels:01 Lör 2016-06-18 16:00   Karlslunds IF HFK Röd -   AIK Trängen B 4 - 1 
13055 P15 B-8-dels:06 Lör 2016-06-18 17:00   Drøbak-Frogn:2 -   Drøbak-Frogn:1 Trängen B 2 - 0 
6054 F14 B-8-dels:04 Lör 2016-06-18 18:00   Ytterby IS -   Itä-Hakkilan Kilpa T02 Trängen B 3 - 1 
12109 P14 B-8-dels:01 Lör 2016-06-18 19:00   Enskede IK:5 -   Enskede IK 7 Trängen B 2 - 3 
12122 P14 B-8-dels:07 Lör 2016-06-18 20:00   UNIK -   Ytterby IS Trängen B 0 - 4 
6065 F14 B-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 08:00   Annelunds IF  -   Bele Barkarby FF  Trängen B 6 - 1 
11088 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 09:00   Hovsta IF P03 -   Burseryds IF Trängen B 4 - 0