Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Trängen 3

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
3003 F11 Grupp 4 Fre 2016-06-17 08:00   Sundbybergs IK:Grön -   Ängby IF Trängen 3 2 - 1 
8005 P10 Grupp 7 Fre 2016-06-17 09:00   Sollentuna FK Sportfältet :Vit -   Örebro Syrianska Trängen 3 4 - 0 
9005 P11 Grupp 3 Fre 2016-06-17 10:00   Karlslunds IF HFK Blå -   Lundby IF Grön Trängen 3 4 - 0 
9025 P11 Grupp 14 Fre 2016-06-17 11:00   Stuvsta IF:P05:4 -   Lundby IF Vit Trängen 3 2 - 7 
8025 P10 Grupp 12 Fre 2016-06-17 12:00   Rynninge ik :1 -   Åkersberga BK:1 Trängen 3 11 - 0 
3031 F11 Grupp 1 Fre 2016-06-17 13:00   Sollentuna FK SYD:Svart -   KIF Örebro DFF:Blå Trängen 3 0 - 3 
9039 P11 Grupp 4 Fre 2016-06-17 14:00   Danderyds SK Blå -   Örebro SK FK Röd Trängen 3 1 - 1 
9053 P11 Grupp 15 Fre 2016-06-17 15:00   Ekängens IF -   Täby FK:P05:5 Trängen 3 2 - 1 
3041 F11 Grupp 3 Fre 2016-06-17 16:00   Örebro SK -   NJS Tähtitytöt pinkki Trängen 3 2 - 5 
9081 P11 Grupp 16 Lör 2016-06-18 08:00   Vendelsö IK:4 -   Glanshammar/Lillkyrka IF Trängen 3 0 - 1 
8061 P10 Grupp 6 Lör 2016-06-18 09:00   Bäckseda IF -   Rönninge Salem Fotboll :Svart Trängen 3 3 - 1 
9097 P11 Grupp 6 Lör 2016-06-18 10:00   Sollentuna FK V1 -   BK Forward:Svart Trängen 3 2 - 2 
3047 F11 Grupp 10 Lör 2016-06-18 11:00   FCFJ :T05 -   TuNL T05/06:sin Trängen 3 0 - 0 
9117 P11 B-16-dels:08 Lör 2016-06-18 12:00   Danderyds SK Röd -   BK Forward:Gul Trängen 3 0 - 2 
8083 P10 A-16-dels:09 Lör 2016-06-18 13:00   Tyresö FF:S/B Röd -   FC Tyresö Blå Trängen 3 2 - 4 
9131 P11 B-8-dels:01 Lör 2016-06-18 14:00   Fc Järfälla :Röd -   Rynninge IK:Blå Trängen 3 0 - 5 
3071 F11 A-16-dels:14 Lör 2016-06-18 15:00   FC Rauma -   LPS F05/06 black Trängen 3 0 - 4 
9146 P11 A-8-dels:04 Lör 2016-06-18 16:00   KallhällsFF:Vit -   TuPS Trängen 3 0 - 9 
8103 P10 A-8-dels:06 Lör 2016-06-18 17:00   AIK :U1 -   Rynninge ik :1 Trängen 3 0 - 1 
8107 P10 B-8-dels:02 Lör 2016-06-18 18:00   Tyresö FF:S/B Gul -   Adolfsbergs IK :Svart Trängen 3 1 - 2 
3087 F11 A-8-dels:07 Lör 2016-06-18 19:00   Rynninge ik -   LPS F05/06 black Trängen 3 1 - 3 
9163 P11 C-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 08:00   KallhällsFF:Blå -   Enskede IK:Grå 2 Trängen 3 2 - 1 
8115 P10 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 09:00   Sollentuna FK Sportfältet :Svart  -   Vingåkers IF  Trängen 3 4 - 0 
9171 P11 A-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 10:00   Örebro SK Grön -   TuPS Trängen 3 3 - 4 es 
9177 P11 C-semifinal:02 Sön 2016-06-19 11:30   BK Forward:Svart  -   IFK Österåker FK  Trängen 3 2 - 3 
8125 P10 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 12:30   Bäckseda IF  -   Karlslunds IF HFK Blå  Trängen 3 4 - 2 es