Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde D

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
7003 F15/16 Grupp 2 Fre 2016-06-17 08:00   Gideonsberg IF F00 -   IF Eker Örebro Rosta Gärde D 2 - 3 
13007 P15 Grupp 4 Fre 2016-06-17 09:00   BK Forward -   Gideonsbergs IF Rosta Gärde D 5 - 3 
12011 P14 Grupp 9 Fre 2016-06-17 10:00   Rågsveds IF P02 -   FBK Karlstad Rosta Gärde D 1 - 1 
11013 P13 Grupp 8 Fre 2016-06-17 11:00   Örebro SK -   IFK Nyköping P03 Rosta Gärde D 0 - 10 
6013 F14 Grupp 4 Fre 2016-06-17 12:00   Skedsmo -   FC Espoo:T02 Rosta Gärde D 4 - 0 
13019 P15 Grupp 3 Fre 2016-06-17 13:00   Karlslunds IF HFK Blå -   Bele Barkarby FF Rosta Gärde D 2 - 2 
12035 P14 Grupp 7 Fre 2016-06-17 14:00   Örebro SK Röd -   Hässelby SK Rosta Gärde D 1 - 4 
11025 P13 Grupp 2 Fre 2016-06-17 15:00   Raisio Futis P03 -   Lillkyrka IF Rosta Gärde D 2 - 0 
12051 P14 Grupp 2 Fre 2016-06-17 16:00   Bäckseda IF -   Arboga Södra IF:P02 Rosta Gärde D 5 - 2 
6025 F14 Grupp 1 Fre 2016-06-17 17:00   Lindome GIF:svart -   Mjölby Södra IF Rosta Gärde D 1 - 1 
5021 F13 Grupp 3 Lör 2016-06-18 08:00   Ängby IF -   Hammarby IF Rosta Gärde D 3 - 1 
11049 P13 Grupp 7 Lör 2016-06-18 09:00   IFK Kumla :Blå -   Västerås SK Rosta Gärde D 0 - 10 
12069 P14 Grupp 12 Lör 2016-06-18 10:00   FK Bromma -   Hovsta IF Rosta Gärde D 5 - 2 
13043 P15 Grupp 6 Lör 2016-06-18 11:00   IK Sirius FK P01 Svart -   Eneby BK Rosta Gärde D 2 - 4 
6045 F14 Grupp 1 Lör 2016-06-18 12:00   FC Vapsi:T0203 -   Sollentuna F02 Norr Rosta Gärde D 0 - 2 
11063 P13 A-16-dels:12 Lör 2016-06-18 13:00   Vendelsö IK :Blå -   Degerfors IF Ungdom Rosta Gärde D 3 - 0 
12087 P14 B-16-dels:06 Lör 2016-06-18 14:00   Vidingsjö MOIF -   Helsingfors IFK:Red Rosta Gärde D 4 - 0 
12099 P14 A-16-dels:06 Lör 2016-06-18 15:00   IFK KUMLA -   IFK Viksjö:1 Rosta Gärde D 2 - 3 es 
11071 P13 A-8-dels:08 Lör 2016-06-18 16:00   IFK Kumla :Vit -   Sickla IF Rosta Gärde D 6 - 0 
11079 P13 A-8-dels:06 Lör 2016-06-18 17:00   Karlslunds IF HFK Blå -   Vendelsö IK :Blå Rosta Gärde D 0 - 1 
6049 F14 A-8-dels:04 Lör 2016-06-18 18:00   NuPS T02 -   Skedsmo Rosta Gärde D 5 - 6 es 
13061 P15 A-8-dels:05 Lör 2016-06-18 19:00   Laxå IF -   Hovsta IF Rosta Gärde D 1 - 4 
12117 P14 A-8-dels:04 Lör 2016-06-18 20:00   Hammarby:P02.6 -   IFK Viksjö:2 Rosta Gärde D 3 - 1 
6060 F14 A-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 08:00   Sollentuna FK F02 Syd -   Skedsmo  Rosta Gärde D 5 - 4 
12128 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2016-06-19 09:00   Örebro SK U  -   Väst4  Rosta Gärde D 1 - 0 
7030 F15/16 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 10:00   Salon Palloilijat:C-tytöt -   Hovsta/Rynninge Rosta Gärde D 3 - 4 es 
6070 F14 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 11:30   Annelunds IF  -   AIK  Rosta Gärde D 0 - 3 
11095 P13 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 12:30   Brommapojkarna P-03-3  -   Skiljebo SK P 03  Rosta Gärde D 5 - 0 
12135 P14 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 13:30   Markaryds IF  -   Örebro SK U  Rosta Gärde D 0 - 2