Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 93

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
4002 F12 Grupp 3 Fre 2016-06-17 08:00   Enskede IK:Röd -   Hertzöga BK :1 Rosta Gärde 93 1 - 2 
10000 P12 Grupp 1 Fre 2016-06-17 09:00   HIFK -   Enskede IK P04 blå Rosta Gärde 93 1 - 2 
10012 P12 Grupp 7 Fre 2016-06-17 10:00   Turun Nappulaliiga(TuNL) -   Bäckseda IF Rosta Gärde 93 5 - 0 
10026 P12 Grupp 15 Fre 2016-06-17 11:00   Enebybergs IF:svart -   Värmdö IF:P04 Grön Rosta Gärde 93 0 - 2 
4018 F12 Grupp 10 Fre 2016-06-17 12:00   IFK Stocksund -   Landvetter IF:Vit Rosta Gärde 93 0 - 2 
4026 F12 Grupp 6 Fre 2016-06-17 13:00   Bollstanäs SK:Gul -   LPS Rosta Gärde 93 0 - 1 
10043 P12 Grupp 3 Fre 2016-06-17 14:00   Nõmme united -   Täby United Viggan:Gul Rosta Gärde 93 7 - 1 
10056 P12 Grupp 11 Fre 2016-06-17 15:00   Palokan Riento:Musta -   Vivalla Sk Rosta Gärde 93 1 - 3 
10069 P12 Grupp 19 Fre 2016-06-17 16:00   EBK Oranssi -   Örebro SK Röd Rosta Gärde 93 0 - 3 
10078 P12 Grupp 18 Fre 2016-06-17 17:00   Danderyds SK:Vit -   Brottby SK Rosta Gärde 93 7 - 0 
10082 P12 Grupp 16 Lör 2016-06-18 08:00   Hjulsbro IK:1 -   Boo FF P04 Lag 1 Röd Rosta Gärde 93 0 - 5 
10095 P12 Grupp 4 Lör 2016-06-18 09:00   IFK Hallsberg -   EBK Valkoinen Rosta Gärde 93 0 - 3 
10106 P12 Grupp 8 Lör 2016-06-18 10:00   IFK Kumla:Vit -   Enebybergs IF:ljusblå Rosta Gärde 93 2 - 5 
4040 F12 Grupp 7 Lör 2016-06-18 11:00   Värmdö IF -   Honka Tiikerit Rosta Gärde 93 0 - 0 
4050 F12 Grupp 2 Lör 2016-06-18 12:00   Sollentuna fotboll f04syd -   FC Viikingit kilpa Rosta Gärde 93 1 - 3 
10122 P12 B-16-dels:10 Lör 2016-06-18 13:00   Linghems SK:1 -   Värmdö IF:P04 Grön Rosta Gärde 93 2 - 1 
10132 P12 A-16-dels:10 Lör 2016-06-18 14:00   Vasalunds IF P04:1:P04:1 -   Tyresö FF:K-boda 1 Rosta Gärde 93 4 - 0 
10139 P12 B-8-dels:07 Lör 2016-06-18 15:00   Glanshammar/Lillkyrka IF -   Nõmme united Rosta Gärde 93 0 - 2 
4062 F12 A-16-dels:10 Lör 2016-06-18 16:00   Norrstrands IF:Vit -   Bråtens IK F 04/05 Rosta Gärde 93 0 - 1 
10152 P12 B-8-dels:05 Lör 2016-06-18 17:00   Vivalla Sk -   Linghems SK:1 Rosta Gärde 93 4 - 1 
10159 P12 A-8-dels:07 Lör 2016-06-18 18:00   EBK Valkoinen -   Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 93 3 - 0 
10166 P12 A-8-dels:05 Lör 2016-06-18 19:00   Hägersten SK:Svart -   Vasalunds IF P04:1:P04:1 Rosta Gärde 93 2 - 4 es 
4078 F12 A-8-dels:05 Lör 2016-06-18 20:00   Adolfsbergs IK F04 -   Bråtens IK F 04/05 Rosta Gärde 93 5 - 4 es 
10170 P12 B-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 08:00   Vivalla Sk -   IF Brommapojkarna :14 Rosta Gärde 93 4 - 2 
4086 F12 A-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 09:00   Adolfsbergs IK F04  -   Rynninge Ik   Rosta Gärde 93 4 - 3 
10186 P12 C-semifinal:01 Sön 2016-06-19 11:30   Årsta FF  -   Enebybergs IF:svart  Rosta Gärde 93 1 - 2 
10190 P12 A-semifinal:01 Sön 2016-06-19 12:30   Motala AIF  -   BK Forward   Rosta Gärde 93 4 - 3 
10194 P12 D-final Sön 2016-06-19 15:00   Hjulsbro IK:2  -   Täby United Viggan:Svart  Rosta Gärde 93 2 - 6 
4097 F12 B-final Sön 2016-06-19 16:00   Honka Tiikerit  -   Huddinge IF  Rosta Gärde 93 1 - 2