Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 9

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
3002 F11 Grupp 4 Fre 2016-06-17 08:00   HYPS -   Rynninge ik Rosta Gärde 9 3 - 3 
8004 P10 Grupp 7 Fre 2016-06-17 09:00   BP17 -   RaiFu P06 Rosta Gärde 9 4 - 1 
9004 P11 Grupp 3 Fre 2016-06-17 10:00   IF Brommapojkarna 05 -17:BP -17 -   Tullinge TP:Grön Rosta Gärde 9 4 - 3 
9024 P11 Grupp 14 Fre 2016-06-17 11:00   Enskede IK:Grå -   Ik Sturehov:Röd Rosta Gärde 9 14 - 1 
8024 P10 Grupp 12 Fre 2016-06-17 12:00   AIK FF:07A -   HooGee Hurrigaanit Rosta Gärde 9 21 - 1 
3030 F11 Grupp 1 Fre 2016-06-17 13:00   Boo IS -   LPS F05/06 black Rosta Gärde 9 12 - 2 
9038 P11 Grupp 4 Fre 2016-06-17 14:00   Funbo IF -   Hammarby IF FF :8 Rosta Gärde 9 0 - 1 
9052 P11 Grupp 15 Fre 2016-06-17 15:00   Skogås-Trångsunds FF P05:Vit:2 -   BK Forward:Gul Rosta Gärde 9 2 - 3 
3040 F11 Grupp 3 Fre 2016-06-17 16:00   IFK Stocksund -   Vallentuna BK Dam:Vit Rosta Gärde 9 5 - 0 
9080 P11 Grupp 16 Lör 2016-06-18 08:00   TuPS -   Huddinge IF:HIF1 Rosta Gärde 9 3 - 1 
8060 P10 Grupp 6 Lör 2016-06-18 09:00   Örebro SK FK Vit -   AIK :U1 Rosta Gärde 9 2 - 5 
9096 P11 Grupp 6 Lör 2016-06-18 10:00   NJS Keltainen -   Fc Järfälla :Röd Rosta Gärde 9 1 - 6 
3048 F11 Grupp 6 Lör 2016-06-18 11:00   Kallhälls FF -   Vallentuna BK Dam:Röd Rosta Gärde 9 1 - 2 
9116 P11 A-16-dels:12 Lör 2016-06-18 12:00   Täby FK:P05:5 -   Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 9 0 - 10 
8082 P10 A-16-dels:08 Lör 2016-06-18 13:00   AIK FF:07A -   LePa:Black Rosta Gärde 9 4 - 3 
9130 P11 A-8-dels:08 Lör 2016-06-18 14:00   Stureby SK P05A:P05A -   Karlslunds IF HFK Vit Rosta Gärde 9 0 - 2 
3070 F11 A-16-dels:12 Lör 2016-06-18 15:00   Kimstad GoIF -   NJS Tähtitytöt pinkki Rosta Gärde 9 1 - 3 
2026 F10 B-kvartsfinal:04 Lör 2016-06-18 16:00   Vaksala SK:gul -   IFK Österåker Rosta Gärde 9 1 - 3 
8102 P10 A-8-dels:05 Lör 2016-06-18 17:00   FC Tyresö Blå -   RaiFu P06 Rosta Gärde 9 1 - 5 
8106 P10 B-8-dels:01 Lör 2016-06-18 18:00   Mariebergs IK:Vit -   Sollentuna FK Sportfältet :Vit Rosta Gärde 9 0 - 8 
3086 F11 A-8-dels:06 Lör 2016-06-18 19:00   Vallentuna BK Dam:Röd -   NJS Tähtitytöt pinkki Rosta Gärde 9 2 - 0 
9162 P11 C-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 08:00   Jarlabergs IF -   Grue Rosta Gärde 9 7 - 1 
8114 P10 B-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 09:00   Sollentuna FK Sportfältet :Vit  -   Adolfsbergs IK :Svart  Rosta Gärde 9 5 - 1 
9170 P11 A-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 10:00   AIK:P06A -   Saltsjö-Boo IF:2 Rosta Gärde 9 6 - 4 es 
2030 F10 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 11:30   Vaksala SK Svart -   Enskede IK Rosta Gärde 9 1 - 5 
8124 P10 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 12:30   Rynninge ik :1  -   IF Brommapojkarna P07:1  Rosta Gärde 9 1 - 5 
2031 F10 B-final Sön 2016-06-19 13:30   Eskilstuna United:Blå  -   IFK Österåker  Rosta Gärde 9 1 - 0 
2032 F10 A-final Sön 2016-06-19 15:00   Saltsjö-Boo IF  -   Enskede IK  Rosta Gärde 9 1 - 0 
8127 P10 A-final Sön 2016-06-19 16:00   HJK 06 keltainen  -   IF Brommapojkarna P07:1  Rosta Gärde 9 0 - 6 
9185 P11 A-final Sön 2016-06-19 17:00   TuPS  -   Karlslunds IF HFK Röd  Rosta Gärde 9 1 - 5