Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 7

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
3000 F11 Grupp 7 Fre 2016-06-17 08:00   FC Rauma -   IF Brommapojkarna:1 Rosta Gärde 7 0 - 3 
8002 P10 Grupp 2 Fre 2016-06-17 09:00   BELE BARKARBY P06 svart -   BK Forward :Svart Rosta Gärde 7 8 - 1 
9002 P11 Grupp 2 Fre 2016-06-17 10:00   BKBK:SVART -   Stureby SK P05A:P05A Rosta Gärde 7 0 - 8 
9022 P11 Grupp 12 Fre 2016-06-17 11:00   FK Bromma -   IFK Österåker FK Rosta Gärde 7 1 - 11 
8022 P10 Grupp 11 Fre 2016-06-17 12:00   Brommapojkarna -   Lillån FK Rosta Gärde 7 2 - 2 
8026 P10 Grupp 10 Fre 2016-06-17 13:00   Hovsta IF -   Rönninge Salem Fotboll :Gul Rosta Gärde 7 3 - 2 
8038 P10 Grupp 1 Fre 2016-06-17 14:00   Adolfsbergs IK :Vit -   Rönninge Salem Fotboll :Grön Rosta Gärde 7 7 - 0 
9050 P11 Grupp 9 Fre 2016-06-17 15:00   AIK:P06A -   Laxå IF Rosta Gärde 7 1 - 0 
9072 P11 Grupp 13 Fre 2016-06-17 16:00   Bele/Barkarby -   Triangelns IK:Grön Rosta Gärde 7 0 - 4 
9078 P11 Grupp 17 Lör 2016-06-18 08:00   Gnistan:3 -   Danderyds SK Röd Rosta Gärde 7 0 - 7 
8058 P10 Grupp 4 Lör 2016-06-18 09:00   Älta IF Vit -   Adolfsbergs IK :Svart Rosta Gärde 7 5 - 0 
9094 P11 Grupp 5 Lör 2016-06-18 10:00   NJS valkoinen -   KallhällsFF:Blå Rosta Gärde 7 0 - 12 
3046 F11 Grupp 10 Lör 2016-06-18 11:00   Skogstorps GOIF -   Boo FF 05-04 Rosta Gärde 7 3 - 0 
9114 P11 A-16-dels:08 Lör 2016-06-18 12:00   TuPS -   Triangelns IK:Svart Rosta Gärde 7 6 - 3 
8080 P10 A-16-dels:06 Lör 2016-06-18 13:00   Åkersberga BK:2 -   Örebro SK FK Vit Rosta Gärde 7 2 - 0 
9128 P11 A-8-dels:03 Lör 2016-06-18 14:00   Örebro SK Grön -   NJS Musta Rosta Gärde 7 4 - 2 
3068 F11 A-16-dels:08 Lör 2016-06-18 15:00   TuNL T05/06:sin -   Itä-Hakkilan Kilpa Siniset Rosta Gärde 7 0 - 4 
2024 F10 B-kvartsfinal:02 Lör 2016-06-18 16:00   Eskilstuna United:Blå -   Mariebergs IK Rosta Gärde 7 2 - 1 
8100 P10 A-8-dels:03 Lör 2016-06-18 17:00   Karlslunds IF HFK Röd -   Åkersberga BK:2 Rosta Gärde 7 6 - 5 es 
3080 F11 B-8-dels:01 Lör 2016-06-18 18:00   KIF Örebro DFF:Blå -   KIF Örebro DFF:Röd Rosta Gärde 7 0 - 1 
3084 F11 A-8-dels:04 Lör 2016-06-18 19:00   IF Brommapojkarna:1 -   Itä-Hakkilan Kilpa Siniset Rosta Gärde 7 3 - 0 
9160 P11 B-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 08:00   Triangelns IK:Grön -   Vasalunds IF:P05:1 Rosta Gärde 7 1 - 0 
3096 F11 B-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 09:00   Yxhults ik  -   Vallentuna BK Dam:Vit  Rosta Gärde 7 0 - 1 
3100 F11 A-kvartsfinal:03 Sön 2016-06-19 10:00   NJS Tähtitytöt lila  -   Vallentuna BK Dam:Röd  Rosta Gärde 7 5 - 2 es 
9176 P11 C-semifinal:01 Sön 2016-06-19 11:30   Jarlabergs IF  -   KallhällsFF:Blå  Rosta Gärde 7 3 - 2 es 
8122 P10 B-semifinal:01 Sön 2016-06-19 12:30   Sollentuna FK Sportfältet :Vit  -   Sollentuna FK Sportfältet :Svart  Rosta Gärde 7 2 - 1 
9180 P11 A-semifinal:01 Sön 2016-06-19 13:30   AIK:P06A  -   TuPS  Rosta Gärde 7 3 - 5 
9183 P11 D-final Sön 2016-06-19 15:00   Skogås-Trångsunds FF P05:Vit:2  -   Spårvägen  Rosta Gärde 7 3 - 5