Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 5

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
2000 F10 Grupp 2 Fre 2016-06-17 08:00   Eskilstuna United:Blå -   IFK Österåker Rosta Gärde 5 3 - 3 
3014 F11 Grupp 2 Fre 2016-06-17 09:00   Boo FF F05:2:Lag 2 -   Garphyttans IF Rosta Gärde 5 0 - 4 
9000 P11 Grupp 1 Fre 2016-06-17 10:00   IFK aspudden Tellus:Röd -   Skogås-Trångsunds FF P05:Vit:1 Rosta Gärde 5 2 - 5 
9020 P11 Grupp 11 Fre 2016-06-17 11:00   Saltsjö-Boo IF:2 -   Vasalunds IF:P05:1 Rosta Gärde 5 4 - 2 
2008 F10 Grupp 3 Fre 2016-06-17 12:00   Adolfsbergs IK -   Mariebergs IK Rosta Gärde 5 2 - 3 
3028 F11 Grupp 5 Fre 2016-06-17 13:00   Adolfsbergs IK F05 -   LPS F05/06 green Rosta Gärde 5 5 - 0 
8036 P10 Grupp 5 Fre 2016-06-17 14:00   Karlslunds IF HFK Röd -   Sollentuna FK Sportfältet :Svart Rosta Gärde 5 1 - 5 
9048 P11 Grupp 8 Fre 2016-06-17 15:00   BKBK:RANDIG -   Ik Sturehov:Blå Rosta Gärde 5 2 - 14 
9070 P11 Grupp 19 Fre 2016-06-17 16:00   Hammarby IF P05:3 -   Örebro SK FK Svart Rosta Gärde 5 4 - 1 
9076 P11 Grupp 18 Lör 2016-06-18 08:00   Triangelns IK:Svart -   Enskede IK:Grå 2 Rosta Gärde 5 5 - 0 
8056 P10 Grupp 3 Lör 2016-06-18 09:00   Älta IF:Svart -   BK Forward Lundby Rosta Gärde 5 4 - 3 
9092 P11 Grupp 10 Lör 2016-06-18 10:00   Karlslunds IF HFK Vit -   Danderyds SK Gul Rosta Gärde 5 6 - 0 
3044 F11 Grupp 11 Lör 2016-06-18 11:00   Älta IF :Svart -   Lillån FK Rosta Gärde 5 6 - 0 
2018 F10 Grupp 1 Lör 2016-06-18 12:00   TIPS Taikatytöt -   Enskede IK Rosta Gärde 5 1 - 1 
8078 P10 A-16-dels:02 Lör 2016-06-18 13:00   BP17 -   Sollentuna FK Helenelund:1 Rosta Gärde 5 1 - 2 
9126 P11 A-8-dels:01 Lör 2016-06-18 14:00   Stocksunds IF -   AIK:P06A Rosta Gärde 5 2 - 5 
3066 F11 A-16-dels:04 Lör 2016-06-18 15:00   Älta IF :Svart -   TuNL T05/06:Valk Rosta Gärde 5 2 - 1 
2022 F10 A-kvartsfinal:02 Lör 2016-06-18 16:00   Saltsjö-Boo IF -   Örebro SK Söder Rosta Gärde 5 9 - 0 
8098 P10 A-8-dels:01 Lör 2016-06-18 17:00   Adolfsbergs IK :Vit -   Sollentuna FK Helenelund:1 Rosta Gärde 5 2 - 0 
3078 F11 A-8-dels:01 Lör 2016-06-18 18:00   Boo IS -   Sibbo Vargarna Rosta Gärde 5 8 - 0 
3082 F11 A-8-dels:02 Lör 2016-06-18 19:00   IFK Stocksund -   Älta IF :Svart Rosta Gärde 5 7 - 1 
9158 P11 B-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 08:00   Rynninge IK:Blå -   Danderyds SK Blå Rosta Gärde 5 6 - 1 
3094 F11 B-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 09:00   KIF Örebro DFF:Röd  -   Örebro SK  Rosta Gärde 5 4 - 3 
3098 F11 A-kvartsfinal:01 Sön 2016-06-19 10:00   Boo IS  -   IFK Stocksund  Rosta Gärde 5 9 - 0 
9174 P11 B-semifinal:01 Sön 2016-06-19 11:30   Rynninge IK:Blå  -   Sollentuna FK :2 Norrviken  Rosta Gärde 5 5 - 3 es 
3102 F11 B-semifinal:01 Sön 2016-06-19 12:30   KIF Örebro DFF:Röd  -   Ängby IF  Rosta Gärde 5 2 - 0 
3104 F11 A-semifinal:01 Sön 2016-06-19 13:30   Boo IS  -   IF Brommapojkarna:1  Rosta Gärde 5 6 - 0 
9182 P11 C-final Sön 2016-06-19 15:00   Jarlabergs IF  -   IFK Österåker FK  Rosta Gärde 5 3 - 0 
3106 F11 B-final Sön 2016-06-19 16:00   KIF Örebro DFF:Röd  -   HYPS  Rosta Gärde 5 0 - 3