Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Lundby 3

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
8016 P10 Grupp 10 Fre 2016-06-17 08:00   Hovsta IF -   LePa:Black Lundby 3 1 - 6 
8018 P10 Grupp 13 Fre 2016-06-17 09:00   Vingåkers IF -   Örebro SK FK Svart Lundby 3 5 - 1 
9018 P11 Grupp 5 Fre 2016-06-17 10:00   Örebro SK Grön -   NJS valkoinen Lundby 3 16 - 0 
9034 P11 Grupp 16 Fre 2016-06-17 11:00   Glanshammar/Lillkyrka IF -   TuPS Lundby 3 1 - 9 
3027 F11 Grupp 11 Fre 2016-06-17 12:00   Älta IF :Svart -   NJS Tähtitytöt lila Lundby 3 3 - 4 
8034 P10 Grupp 8 Fre 2016-06-17 13:00   Ifkörebro -   IF Brommapojkarna P07:1 Lundby 3 0 - 18 
8047 P10 Grupp 3 Fre 2016-06-17 14:00   Älta IF:Svart -   IF Eker:1 Lundby 3 3 - 3 
9068 P11 Grupp 10 Fre 2016-06-17 15:00   Karlslunds IF HFK Vit -   Segeltorps IF:P05:1 Lundby 3 8 - 0 
2013 F10 Grupp 1 Fre 2016-06-17 16:00   KIF Örebro DFF -   TIPS Taikatytöt Lundby 3 1 - 8 
9091 P11 Grupp 12 Lör 2016-06-18 08:00   IFK Österåker FK -   Örebro Syrianska P05 Lundby 3 1 - 1 
8076 P10 Grupp 9 Lör 2016-06-18 09:00   Glanshammars IF -   HJK 06 keltainen Lundby 3 0 - 7 
9112 P11 Grupp 9 Lör 2016-06-18 10:00   Jarlabergs IF -   Laxå IF Lundby 3 1 - 1 
3064 F11 Grupp 8 Lör 2016-06-18 11:00   Itä-Hakkilan Kilpa Valkoiset -   Rönninge Salem Fotboll:1 Lundby 3 5 - 0 
9124 P11 D-16-dels:10 Lör 2016-06-18 12:00   Spårvägen -   Ik Sturehov:Röd Lundby 3 12 - 0 
8096 P10 A-16-dels:16 Lör 2016-06-18 13:00   IF Brommapojkarna P07:1 -   Sollentuna FK Silverdal Lundby 3 4 - 1 
9144 P11 B-8-dels:08 Lör 2016-06-18 14:00   Vendelsö IK:3 -   Skogås-Trångsunds FF P05:Vit:1 Lundby 3 2 - 1 
3076 F11 B-16-dels:10 Lör 2016-06-18 15:00   Lillån FK -   Boo FF F05:2:Lag 1 Lundby 3 1 - 4 
9152 P11 B-8-dels:05 Lör 2016-06-18 16:00   Triangelns IK:Grön -   NJS Sininen Lundby 3 4 - 0 
9157 P11 D-8-dels:05 Lör 2016-06-18 17:00   Värmdö IF Orange -   Spårvägen Lundby 3 3 - 4 
8112 P10 B-8-dels:06 Lör 2016-06-18 18:00   Bäckseda IF -   Åkersberga BK:1 Lundby 3 3 - 1 
3092 F11 B-8-dels:05 Lör 2016-06-18 19:00   Yxhults ik -   Boo FF F05:2:Lag 1 Lundby 3 2 - 0 
9168 P11 D-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 08:00   Segeltorps IF:P05:1 -   Skogås-Trångsunds FF P05:Vit:2 Lundby 3 0 - 5 
8120 P10 A-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 09:00   Karlslunds IF HFK Röd -   AIK FF:07A Lundby 3 3 - 2 
2028 F10 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 10:00   Eskilstuna United Vit -   IFK Österåker Lundby 3 0 - 1 es