Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Ekäng A KG

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
6001 F14 Grupp 4 Fre 2016-06-17 08:00   Sundbybergs IK -   Skedsmo Ekäng A KG 0 - 1 
6009 F14 Grupp 2 Fre 2016-06-17 09:00   qbik F02 -   IFK Lidingö F02:2 Ekäng A KG 3 - 2 
12015 P14 Grupp 11 Fre 2016-06-17 10:00   IFK KUMLA -   Vidingsjö MOIF Ekäng A KG 4 - 1 
11017 P13 Grupp 10 Fre 2016-06-17 11:00   Sickla IF -   IFK Skoghall :Vit Ekäng A KG 1 - 1 
11019 P13 Grupp 4 Fre 2016-06-17 12:00   Skiljebo SK P 03 -   FC Djursholm Ekäng A KG 0 - 6 
5011 F13 Grupp 2 Fre 2016-06-17 13:00   Sundbybergs IK -   Rynninge IK Ekäng A KG 1 - 1 
13025 P15 Grupp 6 Fre 2016-06-17 14:00   Latorps IF -   IK Sirius FK P01 Svart Ekäng A KG 2 - 1 
11029 P13 Grupp 5 Fre 2016-06-17 15:00   Hässelby SK -   Örebro SK U Ekäng A KG 0 - 6 
12055 P14 Grupp 4 Fre 2016-06-17 16:00   Kvik Halden FK:1 -   IF Brommapojkarna 02:3 Ekäng A KG 3 - 0 
13031 P15 Grupp 1 Fre 2016-06-17 17:00   Rynninge IK -   Torsby IF Ekäng A KG 1 - 0 
13035 P15 Grupp 2 Lör 2016-06-18 08:00   AIK -   Örebro SK Ekäng A KG 1 - 7 
11053 P13 Grupp 9 Lör 2016-06-18 09:00   Hovsta IF P03 -   LPS Ekäng A KG 5 - 0 
12073 P14 Grupp 9 Lör 2016-06-18 10:00   Nyköpings BIS:Röd -   Rågsveds IF P02 Ekäng A KG 0 - 6 
7017 F15/16 Grupp 2 Lör 2016-06-18 11:00   FC Vetlanda -   Gideonsberg IF F00 Ekäng A KG 2 - 2 
7021 F15/16 Grupp 1 Lör 2016-06-18 12:00   Vaksala SK:F01 -   IK Zenith Ekäng A KG 2 - 1 
11067 P13 B-16-dels:12 Lör 2016-06-18 13:00   IFK Kumla :Blå -   Vendelsö IK :Vit Ekäng A KG 10 - 0 
12091 P14 B-16-dels:10 Lör 2016-06-18 14:00   Örebro SK Svart -   Nyköpings BIS:Röd Ekäng A KG 1 - 3 
12103 P14 A-16-dels:10 Lör 2016-06-18 15:00   AssyriskaÖxnehaga -   Rågsveds IF P02 Ekäng A KG 1 - 4 
11075 P13 B-8-dels:08 Lör 2016-06-18 16:00   Raisio Futis P03 -   Lillån FK Ekäng A KG 4 - 6 es 
11083 P13 B-8-dels:06 Lör 2016-06-18 17:00   Brommapojkarna P-03-3 -   IFK Kumla :Blå Ekäng A KG 7 - 0 
6053 F14 B-8-dels:03 Lör 2016-06-18 18:00   FC Espoo:T02 -   IFK Lidingö F02:2 Ekäng A KG 4 - 0 
7026 F15/16 A-kvartsfinal:04 Lör 2016-06-18 19:00   Lillån/Hovsta -   Adolfsbergs IK F01 Ekäng A KG 0 - 1 
12121 P14 A-8-dels:08 Lör 2016-06-18 20:00   Väst4 -   IK Sturehov U14 Ekäng A KG 3 - 2 
6064 F14 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 08:00   FC Espoo:T02  -   Ytterby IS  Ekäng A KG 2 - 0 
11087 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2016-06-19 09:00   ÏFK Göteborg -   IFK Kumla :Vit Ekäng A KG 2 - 3 
13075 P15 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 11:30   Köping FF  -   BK Forward   Ekäng A KG 2 - 1 
12133 P14 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 12:30   Solängens BK:2  -   Ytterby IS  Ekäng A KG 4 - 3 es