Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B

P14 : Slutspel A

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  BK Forward2

Matchnr:12096
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde A

  Djurgården IF P02-21

  Gunnilse IS4

Matchnr:12097
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde B

  IF Brommapojkarna 02:32

  IK Zenith8

Matchnr:12098
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde C

  Solängens BK0

  IFK KUMLA2

Matchnr:12099
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde D

  IFK Viksjö:13 es

  IF Stockholms Fotbollsakademi0

Matchnr:12100
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde E

  Hammarby:P02.61

  IFK Viksjö:22

Matchnr:12101
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde F

  FK Bromma0

  Karlslunds IF HFK Blå6

Matchnr:12102
Lör 18/6 15:00 
Plan:KIF Arena KG

  IF Vindhemspojkarna Uppsala7 es

  AssyriskaÖxnehaga1

Matchnr:12103
Lör 18/6 15:00 
Plan:Ekäng A KG

  Rågsveds IF P024

  Markaryds IF4

Matchnr:12104
Lör 18/6 15:00 
Plan:Trängen B

  Hässelby SK0

  IFK Stocksund1

Matchnr:12105
Lör 18/6 15:00 
Plan:Trängen C KG

  Dingtuna/Rytterna/Tillberga3

  Örebro SK U10

Matchnr:12106
Lör 18/6 15:00 
Plan:Pettersberg AKG

  IFK Österåker FK0

  IK Sturehov U143

Matchnr:12107
Lör 18/6 15:00 
Plan:Pettersberg B

  Mantorps FF0

  Karlslunds IF HFK Röd1

Matchnr:12114
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde A

  BK Forward0

  Nyköpings BIS:Blå1

Matchnr:12115
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde B

  Gunnilse IS3

  IK Zenith8

Matchnr:12116
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde C

  IFK Viksjö:11

  Hammarby:P02.63

Matchnr:12117
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde D

  IFK Viksjö:21

  IF Vindhemspojkarna Uppsala4

Matchnr:12118
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde E

  Rågsveds IF P023

  Markaryds IF3

Matchnr:12119
Lör 18/6 20:00 
Plan:Rosta Gärde F

  Dingtuna/Rytterna/Tillberga1

  Kvik Halden FK:10

Matchnr:12120
Lör 18/6 20:00 
Plan:KIF Arena KG

  Örebro SK U3

  Väst43

Matchnr:12121
Lör 18/6 20:00 
Plan:Ekäng A KG

  IK Sturehov U142

  Karlslunds IF HFK Röd 5 es

Matchnr:12125
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde A

  Gunnilse IS 4

  IK Zenith 4

Matchnr:12126
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde B

  Hammarby:P02.6 0

  IF Vindhemspojkarna Uppsala 5

Matchnr:12127
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde C

  Markaryds IF 6 es

  Örebro SK U 1

Matchnr:12128
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde D

  Väst4 0

  Karlslunds IF HFK Röd 0

Matchnr:12134
Sön 19/6 13:30 
Plan:Rosta Gärde C

  IK Zenith 7

  Markaryds IF 0

Matchnr:12135
Sön 19/6 13:30 
Plan:Rosta Gärde D

  Örebro SK U 2

  IK Zenith 7 es

Matchnr:12137
Sön 19/6 17:30 
Plan:KIF Arena KG

  Örebro SK U 6

  IK Zenith

  Örebro SK U