Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B
Slutspel C
Slutspel D

P12 : Slutspel B

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  Boo FF P04 Lag 1 Blå3

Matchnr:10120
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Triangeln p040

  Hammarby P04-90

Matchnr:10121
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Boo FF P04 Lag 1 Röd1

  Linghems SK:12

Matchnr:10122
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Värmdö IF:P04 Grön1

  IF Brommapojkarna :143

Matchnr:10123
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  AIK0

  BK Derby1

Matchnr:10137
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Karlslunds IF HFK Röd3 es

  Enebybergs IF:ljusblå2

Matchnr:10138
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Tyresö FF Strand:Gul1

  Vendelsö IK:20

Matchnr:10150
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Boo FF P04 Lag 1 Blå5

  FGBK:Lag 10

Matchnr:10151
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Boo FF P04 Lag 1 Röd3

  Vivalla Sk4

Matchnr:10152
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Linghems SK:11

  Västerås IK5

Matchnr:10153
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  IF Brommapojkarna :146

  Glanshammar/Lillkyrka IF0

Matchnr:10139
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Nõmme united2

  Linghems SK:22

Matchnr:10140
Lör 18/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  Örebro SK Svart3

  Karlslunds IF HFK Röd3 es

Matchnr:10168
Sön 19/6 08:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Enebybergs IF:ljusblå1

  Boo FF P04 Lag 1 Blå1

Matchnr:10169
Sön 19/6 08:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Boo FF P04 Lag 1 Röd0

  Vivalla Sk4

Matchnr:10170
Sön 19/6 08:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  IF Brommapojkarna :142

  Nõmme united6

Matchnr:10171
Sön 19/6 08:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  Örebro SK Svart7 es

  Karlslunds IF HFK Röd 0

Matchnr:10184
Sön 19/6 11:30 
Plan:Rosta Gärde 91

  Boo FF P04 Lag 1 Blå 2

  Vivalla Sk 1

Matchnr:10185
Sön 19/6 11:30 
Plan:Rosta Gärde 92

  Örebro SK Svart 0

  Boo FF P04 Lag 1 Blå 5

Matchnr:10192
Sön 19/6 15:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  Vivalla Sk 2

  Boo FF P04 Lag 1 Blå

  Vivalla Sk