Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B
Slutspel C
Slutspel D

P12 : Slutspel A

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  Kärra KIF2

Matchnr:10130
Lör 18/6 14:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Lillån FK1

  Adolfsberg IK P04 Övre :22

Matchnr:10131
Lör 18/6 14:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Tullinge TP04:Grön1

  Vasalunds IF P04:1:P04:14

Matchnr:10132
Lör 18/6 14:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Tyresö FF:K-boda 10

  FC Järfälla P043

Matchnr:10133
Lör 18/6 14:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  IK Sturehov:Röd4

  Hägersten SK2

Matchnr:10157
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Örebro SK FK Grön3

  IK Sturehov:Blå0

Matchnr:10158
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Motala AIF1

  BK Forward4

Matchnr:10164
Lör 18/6 19:00 
Plan:Rosta Gärde 91

  Kärra KIF0

  Turun Nappulaliiga(TuNL)3

Matchnr:10165
Lör 18/6 19:00 
Plan:Rosta Gärde 92

  Adolfsberg IK P04 Övre :21

  Hägersten SK:Svart2

Matchnr:10166
Lör 18/6 19:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Vasalunds IF P04:1:P04:14 es

  Adolfsberg IK P04 Övre :11

Matchnr:10167
Lör 18/6 19:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  IK Sturehov:Röd0

  EBK Valkoinen3

Matchnr:10159
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 93

  Karlslunds IF HFK Blå0

  Näsets SK :Vinröd2

Matchnr:10160
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  Örebro Syrianska P041

  Örebro SK FK Grön 0

Matchnr:10180
Sön 19/6 09:00 
Plan:Trängen 91

  Motala AIF 5

  BK Forward 3

Matchnr:10181
Sön 19/6 09:00 
Plan:Trängen 92

  Turun Nappulaliiga(TuNL) 1

  Vasalunds IF P04:1:P04:1 3

Matchnr:10182
Sön 19/6 09:00 
Plan:Pettersberg 91

  Adolfsberg IK P04 Övre :1 1

  EBK Valkoinen 0

Matchnr:10183
Sön 19/6 09:00 
Plan:Lyckåsen 91

  Näsets SK :Vinröd 1

  Motala AIF 4

Matchnr:10190
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 93

  BK Forward 3

  Vasalunds IF P04:1:P04:1 1

Matchnr:10191
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 94

  Näsets SK :Vinröd 0

  Motala AIF 4

Matchnr:10195
Sön 19/6 16:00 
Plan:Rosta Gärde 94

  Vasalunds IF P04:1:P04:1 5

  Vasalunds IF P04:1:P04:1

  Motala AIF