Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B

P10 : Slutspel B

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit3

Matchnr:8086
Lör 18/6 13:00 
Plan:Pettersberg 2

  IF Eker:20

  Glanshammars IF1

Matchnr:8087
Lör 18/6 13:00 
Plan:Pettersberg 3

  Adolfsbergs IK :Svart2

  Brommapojkarna1

Matchnr:8088
Lör 18/6 13:00 
Plan:Pettersberg 4

  Rönninge Salem Fotboll :Svart0

  Vingåkers IF8

Matchnr:8089
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lillån 3

  Maxiraba Krasnik0

  HooGee Hurrigaanit2

Matchnr:8090
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lyckåsen 3

  Rönninge Salem Fotboll :Gul3

  Örebro SK FK Svart2

Matchnr:8091
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lugnet 2

  Värmdö IF Gul0

  Vg-622

Matchnr:8092
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lugnet 3

  Örebro Syrianska0

  Åkersberga BK:13

Matchnr:8093
Lör 18/6 13:00 
Plan:Sörby 1

  Mariebergs IK:Blå1

  Hovsta IF4

Matchnr:8094
Lör 18/6 13:00 
Plan:Sörby 2

  IF Eker:11

  Ifkörebro1

Matchnr:8095
Lör 18/6 13:00 
Plan:Sörby 3

  Rönninge Salem Fotboll :Grön0

  Mariebergs IK:Vit0

Matchnr:8106
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 9

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit8

  Tyresö FF:S/B Gul1

Matchnr:8107
Lör 18/6 18:00 
Plan:Trängen 3

  Adolfsbergs IK :Svart2

  Sollentuna FK Sportfältet :Svart3

Matchnr:8108
Lör 18/6 18:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  Brommapojkarna0

  Vingåkers IF4

Matchnr:8113
Lör 18/6 18:00 
Plan:Ekäng 2

  Rönninge Salem Fotboll :Gul1

  Örebro SK FK Svart2

Matchnr:8109
Lör 18/6 18:00 
Plan:Lundby 2

  Vg-623

  Bäckseda IF3

Matchnr:8112
Lör 18/6 18:00 
Plan:Lundby 3

  Åkersberga BK:11

  Karlslunds IF HFK Blå3

Matchnr:8110
Lör 18/6 18:00 
Plan:Pettersberg 2

  Hovsta IF1

  BK Forward :Svart4

Matchnr:8111
Lör 18/6 18:00 
Plan:Pettersberg 3

  Ifkörebro2

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit 5

Matchnr:8114
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde 9

  Adolfsbergs IK :Svart 1

  Sollentuna FK Sportfältet :Svart 4

Matchnr:8115
Sön 19/6 09:00 
Plan:Trängen 3

  Vingåkers IF 0

  Vg-62 1

Matchnr:8116
Sön 19/6 09:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  Bäckseda IF 2

  Karlslunds IF HFK Blå 6

Matchnr:8121
Sön 19/6 09:00 
Plan:Ekäng 2

  BK Forward :Svart 3

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit 2

Matchnr:8122
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 7

  Sollentuna FK Sportfältet :Svart 1

  Bäckseda IF 4 es

Matchnr:8125
Sön 19/6 12:30 
Plan:Trängen 3

  Karlslunds IF HFK Blå 2

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit 7

Matchnr:8126
Sön 19/6 16:00 
Plan:Rosta Gärde 8

  Bäckseda IF 2

  Sollentuna FK Sportfältet :Vit

  Bäckseda IF