Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B

P10 : Slutspel A

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  BP171

Matchnr:8078
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 5

  Sollentuna FK Helenelund:12

  HJK 06 keltainen6

Matchnr:8079
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 6

  Älta IF Vit0

  Åkersberga BK:22

Matchnr:8080
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 7

  Örebro SK FK Vit0

  BK Forward :Gul2

Matchnr:8081
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 8

  Boo FF1

  AIK FF:07A4

Matchnr:8082
Lör 18/6 13:00 
Plan:Rosta Gärde 9

  LePa:Black3

  Tyresö FF:S/B Röd2

Matchnr:8083
Lör 18/6 13:00 
Plan:Trängen 3

  FC Tyresö Blå4

  Lillån FK2

Matchnr:8084
Lör 18/6 13:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  RaiFu P065

  Rynninge ik :118

Matchnr:8097
Lör 18/6 13:00 
Plan:Ekäng 2

  Älta IF:Gul0

  Sollentuna FK Helenelund:28 es

Matchnr:8085
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lundby 2

  BK Forward Lundby6

  IF Brommapojkarna P07:14

Matchnr:8096
Lör 18/6 13:00 
Plan:Lundby 3

  Sollentuna FK Silverdal1

  Adolfsbergs IK :Vit2

Matchnr:8098
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 5

  Sollentuna FK Helenelund:10

  Älta IF:Svart5

Matchnr:8099
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 6

  HJK 06 keltainen6 es

  Karlslunds IF HFK Röd6 es

Matchnr:8100
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 7

  Åkersberga BK:25

  BK Forward :Gul1

Matchnr:8101
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 8

  AIK FF:07A4

  FC Tyresö Blå1

Matchnr:8102
Lör 18/6 17:00 
Plan:Rosta Gärde 9

  RaiFu P065

  AIK :U10

Matchnr:8103
Lör 18/6 17:00 
Plan:Trängen 3

  Rynninge ik :11

  Vasalunds IF 15

Matchnr:8104
Lör 18/6 17:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  Sollentuna FK Helenelund:20

  BELE BARKARBY P06 svart2

Matchnr:8105
Lör 18/6 17:00 
Plan:Ekäng 2

  IF Brommapojkarna P07:15

  Adolfsbergs IK :Vit0

Matchnr:8117
Sön 19/6 09:00 
Plan:Lundby 2

  HJK 06 keltainen5

  Karlslunds IF HFK Röd3

Matchnr:8120
Sön 19/6 09:00 
Plan:Lundby 3

  AIK FF:07A2

  RaiFu P061

Matchnr:8118
Sön 19/6 09:00 
Plan:Pettersberg 2

  Rynninge ik :19

  Vasalunds IF 12

Matchnr:8119
Sön 19/6 09:00 
Plan:Pettersberg 3

  IF Brommapojkarna P07:13

  HJK 06 keltainen 7

Matchnr:8123
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 8

  Karlslunds IF HFK Röd 0

  Rynninge ik :1 1

Matchnr:8124
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 9

  IF Brommapojkarna P07:1 5

  HJK 06 keltainen 0

Matchnr:8127
Sön 19/6 16:00 
Plan:Rosta Gärde 9

  IF Brommapojkarna P07:1 6

  IF Brommapojkarna P07:1

  HJK 06 keltainen