Vald klass:
F10
F11
F12
F13
F14
F15/16
P10
P11
P12
P13
P14
P15
 Slutspel:
Slutspel A
Slutspel B

F11 : Slutspel B

1/16-dels final
1/8-dels final
kvartsfinal
semifinal
final

  Vidingsjö MOIF1

Matchnr:3072
Lör 18/6 15:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  Boo FF F05:2:Lag 20

  Rönninge Salem Fotboll:11

Matchnr:3077
Lör 18/6 15:00 
Plan:Ekäng 2

  Ängby IF6

  Boo FF 05-045

Matchnr:3073
Lör 18/6 15:00 
Plan:Lundby 2

  Örebro Syrianska IF Ungdom0

  Lillån FK1

Matchnr:3076
Lör 18/6 15:00 
Plan:Lundby 3

  Boo FF F05:2:Lag 14

  Sollentuna FK SYD:Vit1

Matchnr:3074
Lör 18/6 15:00 
Plan:Pettersberg 2

  Vallentuna BK Dam:Vit6

  Rönninge Salem Fotboll:20

Matchnr:3075
Lör 18/6 15:00 
Plan:Pettersberg 3

  Sollentuna FK SYD:Svart1

  KIF Örebro DFF:Blå0

Matchnr:3080
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 7

  KIF Örebro DFF:Röd1

  Örebro SK2

Matchnr:3088
Lör 18/6 19:00 
Plan:Ekäng 1 KG

  Vidingsjö MOIF0

  LPS F05/06 green1

Matchnr:3093
Lör 18/6 19:00 
Plan:Ekäng 2

  Ängby IF4

  Rävåsens IK2

Matchnr:3089
Lör 18/6 19:00 
Plan:Lundby 2

  Boo FF 05-043 es

  Yxhults ik2

Matchnr:3092
Lör 18/6 19:00 
Plan:Lundby 3

  Boo FF F05:2:Lag 10

  Kallhälls FF0

Matchnr:3090
Lör 18/6 19:00 
Plan:Pettersberg 2

  Vallentuna BK Dam:Vit3

  HYPS5

Matchnr:3091
Lör 18/6 19:00 
Plan:Pettersberg 3

  Sollentuna FK SYD:Svart0

  Garphyttans IF1

Matchnr:3081
Lör 18/6 18:00 
Plan:Rosta Gärde 8

  Skogstorps GOIF2

  KIF Örebro DFF:Röd 4

Matchnr:3094
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde 5

  Örebro SK 3

  Ängby IF 4

Matchnr:3095
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde 6

  Boo FF 05-04 0

  Yxhults ik 0

Matchnr:3096
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde 7

  Vallentuna BK Dam:Vit 1

  HYPS 5

Matchnr:3097
Sön 19/6 09:00 
Plan:Rosta Gärde 8

  Skogstorps GOIF 0

  KIF Örebro DFF:Röd 2

Matchnr:3102
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 5

  Ängby IF 0

  Vallentuna BK Dam:Vit 0

Matchnr:3103
Sön 19/6 12:30 
Plan:Rosta Gärde 6

  HYPS 2

  KIF Örebro DFF:Röd 0

Matchnr:3106
Sön 19/6 16:00 
Plan:Rosta Gärde 5

  HYPS 3

  HYPS

  KIF Örebro DFF:Röd