Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 8

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
3001 F11 Grupp 7 Fre 2016-06-17 08:00   Rävåsens IK -   Rönninge Salem Fotboll:2 Rosta Gärde 8 1 - 0 
8003 P10 Grupp 2 Fre 2016-06-17 09:00   IF Eker:2 -   Sollentuna FK Helenelund:1 Rosta Gärde 8 1 - 6 
9003 P11 Grupp 2 Fre 2016-06-17 10:00   Rynninge IK:Blå -   Gnistan:2 Rosta Gärde 8 10 - 1 
9023 P11 Grupp 12 Fre 2016-06-17 11:00   Örebro Syrianska P05 -   Gnistan:1 Rosta Gärde 8 3 - 1 
8023 P10 Grupp 11 Fre 2016-06-17 12:00   Vg-62 -   Åkersberga BK:2 Rosta Gärde 8 2 - 5 
8027 P10 Grupp 10 Fre 2016-06-17 13:00   Sollentuna FK Helenelund:2 -   LePa:Black Rosta Gärde 8 4 - 2 
8039 P10 Grupp 1 Fre 2016-06-17 14:00   Sollentuna FK Silverdal -   Mariebergs IK:Vit Rosta Gärde 8 9 - 0 
9051 P11 Grupp 9 Fre 2016-06-17 15:00   TuPS Punainen -   Jarlabergs IF Rosta Gärde 8 1 - 9 
9073 P11 Grupp 13 Fre 2016-06-17 16:00   NJS Musta -   Värmdö IF Orange Rosta Gärde 8 9 - 0 
9079 P11 Grupp 17 Lör 2016-06-18 08:00   Tullinge TP:Vit -   Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 8 0 - 10 
8059 P10 Grupp 4 Lör 2016-06-18 09:00   Karlslunds IF HFK Blå -   Vasalunds IF 1 Rosta Gärde 8 0 - 4 
9095 P11 Grupp 5 Lör 2016-06-18 10:00   Sollentuna FK :2 Norrviken -   Örebro SK Grön Rosta Gärde 8 2 - 4 
3049 F11 Grupp 6 Lör 2016-06-18 11:00   Örebro Syrianska IF Ungdom -   Itä-Hakkilan Kilpa Siniset Rosta Gärde 8 0 - 6 
9115 P11 A-16-dels:10 Lör 2016-06-18 12:00   Enskede IK:Grå -   Hammarby IF P05:3 Rosta Gärde 8 1 - 3 
8081 P10 A-16-dels:07 Lör 2016-06-18 13:00   BK Forward :Gul -   Boo FF Rosta Gärde 8 2 - 1 
9129 P11 A-8-dels:07 Lör 2016-06-18 14:00   Hammarby IF FF :8 -   Örebro Syrianska P05 Rosta Gärde 8 3 - 4 es 
3069 F11 A-16-dels:10 Lör 2016-06-18 15:00   NJS Tähtitytöt lila -   Sundbybergs IK:Vit Rosta Gärde 8 5 - 2 
8101 P10 A-8-dels:04 Lör 2016-06-18 17:00   BK Forward :Gul -   AIK FF:07A Rosta Gärde 8 1 - 4 
3081 F11 B-8-dels:08 Lör 2016-06-18 18:00   Garphyttans IF -   Skogstorps GOIF Rosta Gärde 8 1 - 2 
3085 F11 A-8-dels:05 Lör 2016-06-18 19:00   AIK -   NJS Tähtitytöt lila Rosta Gärde 8 1 - 4 
9161 P11 B-kvartsfinal:04 Sön 2016-06-19 08:00   Laxå IF -   Vendelsö IK:3 Rosta Gärde 8 3 - 1 
3097 F11 B-kvartsfinal:04 Sön 2016-06-19 09:00   HYPS  -   Skogstorps GOIF  Rosta Gärde 8 5 - 0 
3101 F11 A-kvartsfinal:04 Sön 2016-06-19 10:00   LPS F05/06 black  -   Älta IF :Gul  Rosta Gärde 8 3 - 1 
2029 F10 A-semifinal:01 Sön 2016-06-19 11:30   TIPS Taikatytöt -   Saltsjö-Boo IF Rosta Gärde 8 0 - 4 
8123 P10 A-semifinal:01 Sön 2016-06-19 12:30   HJK 06 keltainen  -   Karlslunds IF HFK Röd  Rosta Gärde 8 7 - 0 
9181 P11 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 13:30   Karlslunds IF HFK Röd  -   Karlslunds IF HFK Vit  Rosta Gärde 8 4 - 1 
9184 P11 B-final Sön 2016-06-19 15:00   Rynninge IK:Blå  -   Laxå IF   Rosta Gärde 8 2 - 4 es 
8126 P10 B-final Sön 2016-06-19 16:00   Sollentuna FK Sportfältet :Vit  -   Bäckseda IF  Rosta Gärde 8 7 - 2 
3107 F11 A-final Sön 2016-06-19 17:00   Boo IS  -   NJS Tähtitytöt lila  Rosta Gärde 8 13 - 0