Välj plan
Ekäng 1 KG
Ekäng 2
Ekäng A KG
Grönpepparp. A
Grönpepparp. B
Grönpepparp. C
Heden A
Heden B
KIF Arena KG
Lillån 3
Lillån 91
Lillån 92
Lillån A
Lugnet 2
Lugnet 3
Lugnet 91
Lugnet A KG
Lugnet B
Lundby 2
Lundby 3
Lundby 91
Lundby A
Lyckåsen 3
Lyckåsen 91
Lyckåsen 92
Marieberg 1
Marieberg A
Mellringe 1
Mellringe A
Pettersberg 2
Pettersberg 3
Pettersberg 4
Pettersberg 91
Pettersberg AKG
Pettersberg B
Rosta Gärde 5
Rosta Gärde 6
Rosta Gärde 7
Rosta Gärde 8
Rosta Gärde 9
Rosta Gärde 91
Rosta Gärde 92
Rosta Gärde 93
Rosta Gärde 94
Rosta Gärde A
Rosta Gärde B
Rosta Gärde C
Rosta Gärde D
Rosta Gärde E
Rosta Gärde F
Sörby 1
Sörby 2
Sörby 3
Sörbyvallen A
Trängen 3
Trängen 91
Trängen 92
Trängen B
Trängen C KG
 Välj datum
Samtliga
2016-06-17
2016-06-18
2016-06-19

Matcher på Plan Rosta Gärde 6

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
2001 F10 Grupp 2 Fre 2016-06-17 08:00   Vaksala SK Svart -   Örebro SK Söder Rosta Gärde 6 4 - 2 
3015 F11 Grupp 2 Fre 2016-06-17 09:00   TuNL T05/06:Valk -   Älta IF :Gul Rosta Gärde 6 0 - 5 
9001 P11 Grupp 1 Fre 2016-06-17 10:00   Stocksunds IF -   Adolfsbergs IK:Svart Rosta Gärde 6 2 - 3 
9021 P11 Grupp 11 Fre 2016-06-17 11:00   Örebro SK FK Vit -   Grue Rosta Gärde 6 2 - 5 
2011 F10 Grupp 3 Fre 2016-06-17 12:00   Saltsjö-Boo IF -   Eskilstuna United Vit Rosta Gärde 6 7 - 0 
3029 F11 Grupp 5 Fre 2016-06-17 13:00   Sundbybergs IK:Vit -   Boo FF F05:2:Lag 1 Rosta Gärde 6 7 - 1 
8037 P10 Grupp 5 Fre 2016-06-17 14:00   Älta IF:Gul -   Mariebergs IK:Blå Rosta Gärde 6 9 - 0 
9049 P11 Grupp 8 Fre 2016-06-17 15:00   Skedsmo FK -   Vasalunds IF 2 Rosta Gärde 6 0 - 4 
9071 P11 Grupp 19 Fre 2016-06-17 16:00   NJS Sininen -   Spårvägen Rosta Gärde 6 3 - 6 
9077 P11 Grupp 18 Lör 2016-06-18 08:00   Fc Järfälla :Vit -   Simon Sportklubb Rosta Gärde 6 3 - 0 wo 
8057 P10 Grupp 3 Lör 2016-06-18 09:00   IF Eker:1 -   Tyresö FF:S/B Gul Rosta Gärde 6 0 - 5 
9093 P11 Grupp 10 Lör 2016-06-18 10:00   Segeltorps IF:P05:1 -   Sollentuna FK :1 Norrviken Rosta Gärde 6 0 - 5 
3045 F11 Grupp 11 Lör 2016-06-18 11:00   NJS Tähtitytöt lila -   Vidingsjö MOIF Rosta Gärde 6 1 - 2 
8079 P10 A-16-dels:04 Lör 2016-06-18 13:00   HJK 06 keltainen -   Älta IF Vit Rosta Gärde 6 6 - 0 
9127 P11 A-8-dels:02 Lör 2016-06-18 14:00   Karlslunds IF HFK Blå -   Saltsjö-Boo IF:2 Rosta Gärde 6 2 - 3 
3067 F11 A-16-dels:06 Lör 2016-06-18 15:00   Itä-Hakkilan Kilpa Valkoiset -   Sundbybergs IK:Grön Rosta Gärde 6 3 - 1 
2023 F10 A-kvartsfinal:04 Lör 2016-06-18 16:00   Adolfsbergs IK -   Enskede IK Rosta Gärde 6 0 - 3 
8099 P10 A-8-dels:02 Lör 2016-06-18 17:00   Älta IF:Svart -   HJK 06 keltainen Rosta Gärde 6 5 - 6 es 
3079 F11 A-8-dels:08 Lör 2016-06-18 18:00   Älta IF :Gul -   FCFJ :T05 Rosta Gärde 6 2 - 0 
3083 F11 A-8-dels:03 Lör 2016-06-18 19:00   Adolfsbergs IK F05 -   Itä-Hakkilan Kilpa Valkoiset Rosta Gärde 6 6 - 0 
9159 P11 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 08:00   Sollentuna FK :2 Norrviken -   Gnistan:1 Rosta Gärde 6 4 - 3 
3095 F11 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 09:00   Ängby IF  -   Boo FF 05-04  Rosta Gärde 6 4 - 0 
3099 F11 A-kvartsfinal:02 Sön 2016-06-19 10:00   Adolfsbergs IK F05  -   IF Brommapojkarna:1  Rosta Gärde 6 0 - 3 
9175 P11 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 11:30   Triangelns IK:Grön  -   Laxå IF   Rosta Gärde 6 1 - 4 
3103 F11 B-semifinal:02 Sön 2016-06-19 12:30   Vallentuna BK Dam:Vit  -   HYPS  Rosta Gärde 6 0 - 2 
3105 F11 A-semifinal:02 Sön 2016-06-19 13:30   NJS Tähtitytöt lila  -   LPS F05/06 black  Rosta Gärde 6 1 - 0