Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för ett visst lag.

Kostnaden per mottaget SMS är 3.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på följande lags matcher:
Lagnr
Lagnamn
Klass
SMS text att skicka
1 AFK Linköping B00 CUPTEAM 4886-1 till 72456
2 AFK Linköping 1 B01 CUPTEAM 4886-2 till 72456
3 AFK Linköping 2 B01 CUPTEAM 4886-3 till 72456
4 AFK Linköping 3 B01 CUPTEAM 4886-4 till 72456
5 AIK G01/02 CUPTEAM 4886-5 till 72456
6 Anderslövs BOIK G03/04 CUPTEAM 4886-6 till 72456
7 Asmundtorps IF/Billeberga GIF B99 CUPTEAM 4886-7 till 72456
8 Asmundtorps IF/Billeberga IF B96/97/98 CUPTEAM 4886-8 till 72456
9 Atlantis Klaipeda B00 CUPTEAM 4886-9 till 72456
10 Atlantis Klaipeda B04 CUPTEAM 4886-10 till 72456
11 Bagarmossen Kärrtorp BK B99 CUPTEAM 4886-11 till 72456
12 Bele Barkarby FF B05/06 CUPTEAM 4886-12 till 72456
13 Bhasvic Ladies CUPTEAM 4886-13 till 72456
14 Bjärreds IF 1 B03 CUPTEAM 4886-14 till 72456
15 Bjärreds IF 2 B03 CUPTEAM 4886-15 till 72456
16 Bjärreds IF 3 B03 CUPTEAM 4886-16 till 72456
17 BK Höllviken B00 CUPTEAM 4886-17 till 72456
18 BK Höllviken B01 CUPTEAM 4886-18 till 72456
19 BK Höllviken B99 CUPTEAM 4886-19 till 72456
20 BK Olympic B00 CUPTEAM 4886-20 till 72456
21 Bolton Wanderers FC B00 CUPTEAM 4886-21 till 72456
22 Boo FF B02 CUPTEAM 4886-22 till 72456
23 Borås AIK B99 CUPTEAM 4886-23 till 72456
24 Brighton FC B99 CUPTEAM 4886-24 till 72456
25 Brunnby FF G03/04 CUPTEAM 4886-25 till 72456
27 Drumchapel United B01 CUPTEAM 4886-27 till 72456
28 Dösjöbro IF B01 CUPTEAM 4886-28 till 72456
29 Ekenäs IF G00 CUPTEAM 4886-29 till 72456
30 Eskilsminne IF B02 CUPTEAM 4886-30 till 72456
31 FC Jarve B01 CUPTEAM 4886-31 till 72456
32 FC Jarve B02 CUPTEAM 4886-32 till 72456
33 FC Plzen B02 CUPTEAM 4886-33 till 72456
34 FC Plzen 1 B03 CUPTEAM 4886-34 till 72456
35 FC Plzen 2 B03 CUPTEAM 4886-35 till 72456
36 FC Rosengård G01/02 CUPTEAM 4886-36 till 72456
37 FC Rosengård G03/04 CUPTEAM 4886-37 till 72456
38 Felsötárkány SC B01 CUPTEAM 4886-38 till 72456
39 Felsötárkány SC B96/97/98 CUPTEAM 4886-39 till 72456
41 FSV Silvester 91 Bad Salzungen G00 CUPTEAM 4886-41 till 72456
157 Furulunds IK B05/06 CUPTEAM 4886-157 till 72456
42 Greve Fodbold B04 CUPTEAM 4886-42 till 72456
160 Greve Fodbold 1 Ladies CUPTEAM 4886-160 till 72456
161 Greve Fodbold 2 Ladies CUPTEAM 4886-161 till 72456
44 Grobinas SC B02 CUPTEAM 4886-44 till 72456
45 Grobinas SC B04 CUPTEAM 4886-45 till 72456
46 Grobinas SC B05/06 CUPTEAM 4886-46 till 72456
47 Hammarby IF B01 CUPTEAM 4886-47 till 72456
48 Hampton Girls G98/99 CUPTEAM 4886-48 till 72456
49 Hovsta IF B00 CUPTEAM 4886-49 till 72456
50 Hovsta IF B99 CUPTEAM 4886-50 till 72456
51 Husie IF Grön B04 CUPTEAM 4886-51 till 72456
52 Husie IF Vit B04 CUPTEAM 4886-52 till 72456
53 Husqvarna FF B01 CUPTEAM 4886-53 till 72456
54 Husqvarna FF G98/99 CUPTEAM 4886-54 till 72456
55 Hyllie IK B00 CUPTEAM 4886-55 till 72456
56 Hyllie IK B02 CUPTEAM 4886-56 till 72456
57 Håbo FF B99 CUPTEAM 4886-57 till 72456
65 I-HK T01 Vantaa G01/02 CUPTEAM 4886-65 till 72456
58 IFK Göteborg B03 CUPTEAM 4886-58 till 72456
59 IFK Klagshamn G01/02 CUPTEAM 4886-59 till 72456
60 IFK Norrköping B01 CUPTEAM 4886-60 till 72456
61 IFK Osby B01 CUPTEAM 4886-61 till 72456
62 IFK Timrå G98/99 CUPTEAM 4886-62 till 72456
63 IFK Tumba Fotboll B00 CUPTEAM 4886-63 till 72456
64 Ifö Bromölla B02 CUPTEAM 4886-64 till 72456
66 IK Kongahälla B96/97/98 CUPTEAM 4886-66 till 72456
67 IS Halmia B01 CUPTEAM 4886-67 till 72456
159 IS Halmia B96/97/98 CUPTEAM 4886-159 till 72456
68 Ishöj BK B00 CUPTEAM 4886-68 till 72456
158 Ishöj BK B99 CUPTEAM 4886-158 till 72456
69 Ishöj BK G01/02 CUPTEAM 4886-69 till 72456
70 Järla IF G98/99 CUPTEAM 4886-70 till 72456
71 Klågerups GIF 1 B05/06 CUPTEAM 4886-71 till 72456
72 Klågerups GIF 2 B05/06 CUPTEAM 4886-72 till 72456
155 Kristianstads DFF G98/99 CUPTEAM 4886-155 till 72456
74 Kvarnby IK B01 CUPTEAM 4886-74 till 72456
75 Lilla Träslöv FF G00 CUPTEAM 4886-75 till 72456
76 Linköping/Kenty G98/99 CUPTEAM 4886-76 till 72456
77 Linköping/Kenty 1 G00 CUPTEAM 4886-77 till 72456
78 Linköping/Kenty 1 G01/02 CUPTEAM 4886-78 till 72456
79 Linköping/Kenty 2 G00 CUPTEAM 4886-79 till 72456
80 Linköping/Kenty 2 G01/02 CUPTEAM 4886-80 till 72456
81 Malmö FF B05/06 CUPTEAM 4886-81 till 72456
82 Manchester Girls G98/99 CUPTEAM 4886-82 till 72456
83 Monaghan United B00 CUPTEAM 4886-83 till 72456
84 MTV Treubund Lüneburg B02 CUPTEAM 4886-84 till 72456
85 Mälarhöjdens IK B00 CUPTEAM 4886-85 till 72456
86 Märsta IK B03 CUPTEAM 4886-86 till 72456
87 Märsta IK B04 CUPTEAM 4886-87 till 72456
88 Märsta IK G00 CUPTEAM 4886-88 till 72456
89 Nanset IF B00 CUPTEAM 4886-89 till 72456
90 Nanset IF B99 CUPTEAM 4886-90 till 72456
91 Oxelösund IK B00 CUPTEAM 4886-91 till 72456
94 Panevezys B03 CUPTEAM 4886-94 till 72456
95 Panevezys B04 CUPTEAM 4886-95 till 72456
97 Portsmouth FC G03/04 CUPTEAM 4886-97 till 72456
98 Portsmouth FC G98/99 CUPTEAM 4886-98 till 72456
99 Pukebergs BK B00 CUPTEAM 4886-99 till 72456
100 Rapid Plzen B02 CUPTEAM 4886-100 till 72456
101 Rapid Plzen B04 CUPTEAM 4886-101 till 72456
102 Rapid Plzen B05/06 CUPTEAM 4886-102 till 72456
103 Rydsgård/Skivarp B99 CUPTEAM 4886-103 till 72456
104 Råsunda IS B00 CUPTEAM 4886-104 till 72456
105 Rönninge Salem Fotboll G98/99 CUPTEAM 4886-105 till 72456
106 Rönninge Salem Fotboll Ladies CUPTEAM 4886-106 till 72456
107 SCAB Academy B04 CUPTEAM 4886-107 till 72456
108 Sjömarkens IF G00 CUPTEAM 4886-108 till 72456
109 Sjömarkens IF G01/02 CUPTEAM 4886-109 till 72456
110 SK Super Nova B04 CUPTEAM 4886-110 till 72456
111 SK Super Nova B05/06 CUPTEAM 4886-111 till 72456
112 Skabersjö DFF IF G00 CUPTEAM 4886-112 till 72456
113 Skövde KIK G98/99 CUPTEAM 4886-113 till 72456
114 Smedby AIS Blå B00 CUPTEAM 4886-114 till 72456
115 Smedby AIS Röd B00 CUPTEAM 4886-115 till 72456
116 Snöstorp Nyhem FF B01 CUPTEAM 4886-116 till 72456
117 Solröd FC G98/99 CUPTEAM 4886-117 till 72456
118 Staffanstorps GIF 1 B03 CUPTEAM 4886-118 till 72456
119 Staffanstorps GIF 2 B03 CUPTEAM 4886-119 till 72456
120 Strömsgodset IF B01 CUPTEAM 4886-120 till 72456
121 SV Wacker 04 Bad Salzungen B00 CUPTEAM 4886-121 till 72456
122 Svedala IF B04 CUPTEAM 4886-122 till 72456
123 Swords Celtic B03 CUPTEAM 4886-123 till 72456
124 Sätra SK G01/02 CUPTEAM 4886-124 till 72456
125 Sätra SK G98/99 CUPTEAM 4886-125 till 72456
126 Sölvesborgs GIF B96/97/98 CUPTEAM 4886-126 till 72456
151 Trelleborg United FF Orange B05/06 CUPTEAM 4886-151 till 72456
152 Trelleborg United FF Svart B05/06 CUPTEAM 4886-152 till 72456
153 Trelleborg United FF Vit B05/06 CUPTEAM 4886-153 till 72456
130 Trelleborgs FF B96/97/98 CUPTEAM 4886-130 till 72456
131 Tungelsta IF 1 B03 CUPTEAM 4886-131 till 72456
132 Tungelsta IF 2 B03 CUPTEAM 4886-132 till 72456
133 TV Jahn Schneverdingen B04 CUPTEAM 4886-133 till 72456
134 UKS Jedynka Lubon B03 CUPTEAM 4886-134 till 72456
135 UKS Jedynka Lubon B05/06 CUPTEAM 4886-135 till 72456
136 Ursvik IK B02 CUPTEAM 4886-136 till 72456
142 Vallentuna BK Röd B02 CUPTEAM 4886-142 till 72456
143 Vallentuna BK Vit B02 CUPTEAM 4886-143 till 72456
144 Viridis Skurup FC B02 CUPTEAM 4886-144 till 72456
145 Västerhaninge IF Blå G03/04 CUPTEAM 4886-145 till 72456
146 Västerhaninge IF Vit G03/04 CUPTEAM 4886-146 till 72456
148 Årjängs IF G01/02 CUPTEAM 4886-148 till 72456
149 Öja FF B02 CUPTEAM 4886-149 till 72456
150 ÖT Smygehuk FF G03/04 CUPTEAM 4886-150 till 72456