Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 AFK Linköping B00 CUPTEAM 4886-1 to 2140
2 AFK Linköping 1 B01 CUPTEAM 4886-2 to 2140
3 AFK Linköping 2 B01 CUPTEAM 4886-3 to 2140
4 AFK Linköping 3 B01 CUPTEAM 4886-4 to 2140
5 AIK G01/02 CUPTEAM 4886-5 to 2140
6 Anderslövs BOIK G03/04 CUPTEAM 4886-6 to 2140
7 Asmundtorps IF/Billeberga GIF B99 CUPTEAM 4886-7 to 2140
8 Asmundtorps IF/Billeberga IF B96/97/98 CUPTEAM 4886-8 to 2140
9 Atlantis Klaipeda B00 CUPTEAM 4886-9 to 2140
10 Atlantis Klaipeda B04 CUPTEAM 4886-10 to 2140
11 Bagarmossen Kärrtorp BK B99 CUPTEAM 4886-11 to 2140
12 Bele Barkarby FF B05/06 CUPTEAM 4886-12 to 2140
13 Bhasvic Ladies CUPTEAM 4886-13 to 2140
14 Bjärreds IF 1 B03 CUPTEAM 4886-14 to 2140
15 Bjärreds IF 2 B03 CUPTEAM 4886-15 to 2140
16 Bjärreds IF 3 B03 CUPTEAM 4886-16 to 2140
17 BK Höllviken B00 CUPTEAM 4886-17 to 2140
18 BK Höllviken B01 CUPTEAM 4886-18 to 2140
19 BK Höllviken B99 CUPTEAM 4886-19 to 2140
20 BK Olympic B00 CUPTEAM 4886-20 to 2140
21 Bolton Wanderers FC B00 CUPTEAM 4886-21 to 2140
22 Boo FF B02 CUPTEAM 4886-22 to 2140
23 Borås AIK B99 CUPTEAM 4886-23 to 2140
24 Brighton FC B99 CUPTEAM 4886-24 to 2140
25 Brunnby FF G03/04 CUPTEAM 4886-25 to 2140
27 Drumchapel United B01 CUPTEAM 4886-27 to 2140
28 Dösjöbro IF B01 CUPTEAM 4886-28 to 2140
29 Ekenäs IF G00 CUPTEAM 4886-29 to 2140
30 Eskilsminne IF B02 CUPTEAM 4886-30 to 2140
31 FC Jarve B01 CUPTEAM 4886-31 to 2140
32 FC Jarve B02 CUPTEAM 4886-32 to 2140
33 FC Plzen B02 CUPTEAM 4886-33 to 2140
34 FC Plzen 1 B03 CUPTEAM 4886-34 to 2140
35 FC Plzen 2 B03 CUPTEAM 4886-35 to 2140
36 FC Rosengård G01/02 CUPTEAM 4886-36 to 2140
37 FC Rosengård G03/04 CUPTEAM 4886-37 to 2140
38 Felsötárkány SC B01 CUPTEAM 4886-38 to 2140
39 Felsötárkány SC B96/97/98 CUPTEAM 4886-39 to 2140
41 FSV Silvester 91 Bad Salzungen G00 CUPTEAM 4886-41 to 2140
157 Furulunds IK B05/06 CUPTEAM 4886-157 to 2140
42 Greve Fodbold B04 CUPTEAM 4886-42 to 2140
160 Greve Fodbold 1 Ladies CUPTEAM 4886-160 to 2140
161 Greve Fodbold 2 Ladies CUPTEAM 4886-161 to 2140
44 Grobinas SC B02 CUPTEAM 4886-44 to 2140
45 Grobinas SC B04 CUPTEAM 4886-45 to 2140
46 Grobinas SC B05/06 CUPTEAM 4886-46 to 2140
47 Hammarby IF B01 CUPTEAM 4886-47 to 2140
48 Hampton Girls G98/99 CUPTEAM 4886-48 to 2140
49 Hovsta IF B00 CUPTEAM 4886-49 to 2140
50 Hovsta IF B99 CUPTEAM 4886-50 to 2140
51 Husie IF Grön B04 CUPTEAM 4886-51 to 2140
52 Husie IF Vit B04 CUPTEAM 4886-52 to 2140
53 Husqvarna FF B01 CUPTEAM 4886-53 to 2140
54 Husqvarna FF G98/99 CUPTEAM 4886-54 to 2140
55 Hyllie IK B00 CUPTEAM 4886-55 to 2140
56 Hyllie IK B02 CUPTEAM 4886-56 to 2140
57 Håbo FF B99 CUPTEAM 4886-57 to 2140
65 I-HK T01 Vantaa G01/02 CUPTEAM 4886-65 to 2140
58 IFK Göteborg B03 CUPTEAM 4886-58 to 2140
59 IFK Klagshamn G01/02 CUPTEAM 4886-59 to 2140
60 IFK Norrköping B01 CUPTEAM 4886-60 to 2140
61 IFK Osby B01 CUPTEAM 4886-61 to 2140
62 IFK Timrå G98/99 CUPTEAM 4886-62 to 2140
63 IFK Tumba Fotboll B00 CUPTEAM 4886-63 to 2140
64 Ifö Bromölla B02 CUPTEAM 4886-64 to 2140
66 IK Kongahälla B96/97/98 CUPTEAM 4886-66 to 2140
67 IS Halmia B01 CUPTEAM 4886-67 to 2140
159 IS Halmia B96/97/98 CUPTEAM 4886-159 to 2140
68 Ishöj BK B00 CUPTEAM 4886-68 to 2140
158 Ishöj BK B99 CUPTEAM 4886-158 to 2140
69 Ishöj BK G01/02 CUPTEAM 4886-69 to 2140
70 Järla IF G98/99 CUPTEAM 4886-70 to 2140
71 Klågerups GIF 1 B05/06 CUPTEAM 4886-71 to 2140
72 Klågerups GIF 2 B05/06 CUPTEAM 4886-72 to 2140
155 Kristianstads DFF G98/99 CUPTEAM 4886-155 to 2140
74 Kvarnby IK B01 CUPTEAM 4886-74 to 2140
75 Lilla Träslöv FF G00 CUPTEAM 4886-75 to 2140
76 Linköping/Kenty G98/99 CUPTEAM 4886-76 to 2140
77 Linköping/Kenty 1 G00 CUPTEAM 4886-77 to 2140
78 Linköping/Kenty 1 G01/02 CUPTEAM 4886-78 to 2140
79 Linköping/Kenty 2 G00 CUPTEAM 4886-79 to 2140
80 Linköping/Kenty 2 G01/02 CUPTEAM 4886-80 to 2140
81 Malmö FF B05/06 CUPTEAM 4886-81 to 2140
82 Manchester Girls G98/99 CUPTEAM 4886-82 to 2140
83 Monaghan United B00 CUPTEAM 4886-83 to 2140
84 MTV Treubund Lüneburg B02 CUPTEAM 4886-84 to 2140
85 Mälarhöjdens IK B00 CUPTEAM 4886-85 to 2140
86 Märsta IK B03 CUPTEAM 4886-86 to 2140
87 Märsta IK B04 CUPTEAM 4886-87 to 2140
88 Märsta IK G00 CUPTEAM 4886-88 to 2140
89 Nanset IF B00 CUPTEAM 4886-89 to 2140
90 Nanset IF B99 CUPTEAM 4886-90 to 2140
91 Oxelösund IK B00 CUPTEAM 4886-91 to 2140
94 Panevezys B03 CUPTEAM 4886-94 to 2140
95 Panevezys B04 CUPTEAM 4886-95 to 2140
97 Portsmouth FC G03/04 CUPTEAM 4886-97 to 2140
98 Portsmouth FC G98/99 CUPTEAM 4886-98 to 2140
99 Pukebergs BK B00 CUPTEAM 4886-99 to 2140
100 Rapid Plzen B02 CUPTEAM 4886-100 to 2140
101 Rapid Plzen B04 CUPTEAM 4886-101 to 2140
102 Rapid Plzen B05/06 CUPTEAM 4886-102 to 2140
103 Rydsgård/Skivarp B99 CUPTEAM 4886-103 to 2140
104 Råsunda IS B00 CUPTEAM 4886-104 to 2140
105 Rönninge Salem Fotboll G98/99 CUPTEAM 4886-105 to 2140
106 Rönninge Salem Fotboll Ladies CUPTEAM 4886-106 to 2140
107 SCAB Academy B04 CUPTEAM 4886-107 to 2140
108 Sjömarkens IF G00 CUPTEAM 4886-108 to 2140
109 Sjömarkens IF G01/02 CUPTEAM 4886-109 to 2140
110 SK Super Nova B04 CUPTEAM 4886-110 to 2140
111 SK Super Nova B05/06 CUPTEAM 4886-111 to 2140
112 Skabersjö DFF IF G00 CUPTEAM 4886-112 to 2140
113 Skövde KIK G98/99 CUPTEAM 4886-113 to 2140
114 Smedby AIS Blå B00 CUPTEAM 4886-114 to 2140
115 Smedby AIS Röd B00 CUPTEAM 4886-115 to 2140
116 Snöstorp Nyhem FF B01 CUPTEAM 4886-116 to 2140
117 Solröd FC G98/99 CUPTEAM 4886-117 to 2140
118 Staffanstorps GIF 1 B03 CUPTEAM 4886-118 to 2140
119 Staffanstorps GIF 2 B03 CUPTEAM 4886-119 to 2140
120 Strömsgodset IF B01 CUPTEAM 4886-120 to 2140
121 SV Wacker 04 Bad Salzungen B00 CUPTEAM 4886-121 to 2140
122 Svedala IF B04 CUPTEAM 4886-122 to 2140
123 Swords Celtic B03 CUPTEAM 4886-123 to 2140
124 Sätra SK G01/02 CUPTEAM 4886-124 to 2140
125 Sätra SK G98/99 CUPTEAM 4886-125 to 2140
126 Sölvesborgs GIF B96/97/98 CUPTEAM 4886-126 to 2140
151 Trelleborg United FF Orange B05/06 CUPTEAM 4886-151 to 2140
152 Trelleborg United FF Svart B05/06 CUPTEAM 4886-152 to 2140
153 Trelleborg United FF Vit B05/06 CUPTEAM 4886-153 to 2140
130 Trelleborgs FF B96/97/98 CUPTEAM 4886-130 to 2140
131 Tungelsta IF 1 B03 CUPTEAM 4886-131 to 2140
132 Tungelsta IF 2 B03 CUPTEAM 4886-132 to 2140
133 TV Jahn Schneverdingen B04 CUPTEAM 4886-133 to 2140
134 UKS Jedynka Lubon B03 CUPTEAM 4886-134 to 2140
135 UKS Jedynka Lubon B05/06 CUPTEAM 4886-135 to 2140
136 Ursvik IK B02 CUPTEAM 4886-136 to 2140
142 Vallentuna BK Röd B02 CUPTEAM 4886-142 to 2140
143 Vallentuna BK Vit B02 CUPTEAM 4886-143 to 2140
144 Viridis Skurup FC B02 CUPTEAM 4886-144 to 2140
145 Västerhaninge IF Blå G03/04 CUPTEAM 4886-145 to 2140
146 Västerhaninge IF Vit G03/04 CUPTEAM 4886-146 to 2140
148 Årjängs IF G01/02 CUPTEAM 4886-148 to 2140
149 Öja FF B02 CUPTEAM 4886-149 to 2140
150 ÖT Smygehuk FF G03/04 CUPTEAM 4886-150 to 2140