Tässä turnauksessa teillä on mahdollisuus tilata tietyn joukkueen tulokset.

Kertakustannus joukkueenne tuloksesta on 2.00 Euro.     Pätee jos teillä on suomalainen operaattori kotimaassanne.
SMS voidaan tarjota seuraaviin maihin. Paina vastaavaa lippua saadaksesi lisätietoa.          
Lähetä allaoleva SMS-teksti numeroon 179944 tilataksesi seuraavan joukkueen ottelut:
Joukkuenro
Joukkuenimi
Ikäluokka
SMS teksti lähetetään
1 AFK Linköping B00 CUPTEAM 4886-1 vastaanottaja 179944
2 AFK Linköping 1 B01 CUPTEAM 4886-2 vastaanottaja 179944
3 AFK Linköping 2 B01 CUPTEAM 4886-3 vastaanottaja 179944
4 AFK Linköping 3 B01 CUPTEAM 4886-4 vastaanottaja 179944
5 AIK G01/02 CUPTEAM 4886-5 vastaanottaja 179944
6 Anderslövs BOIK G03/04 CUPTEAM 4886-6 vastaanottaja 179944
7 Asmundtorps IF/Billeberga GIF B99 CUPTEAM 4886-7 vastaanottaja 179944
8 Asmundtorps IF/Billeberga IF B96/97/98 CUPTEAM 4886-8 vastaanottaja 179944
9 Atlantis Klaipeda B00 CUPTEAM 4886-9 vastaanottaja 179944
10 Atlantis Klaipeda B04 CUPTEAM 4886-10 vastaanottaja 179944
11 Bagarmossen Kärrtorp BK B99 CUPTEAM 4886-11 vastaanottaja 179944
12 Bele Barkarby FF B05/06 CUPTEAM 4886-12 vastaanottaja 179944
13 Bhasvic Ladies CUPTEAM 4886-13 vastaanottaja 179944
14 Bjärreds IF 1 B03 CUPTEAM 4886-14 vastaanottaja 179944
15 Bjärreds IF 2 B03 CUPTEAM 4886-15 vastaanottaja 179944
16 Bjärreds IF 3 B03 CUPTEAM 4886-16 vastaanottaja 179944
17 BK Höllviken B00 CUPTEAM 4886-17 vastaanottaja 179944
18 BK Höllviken B01 CUPTEAM 4886-18 vastaanottaja 179944
19 BK Höllviken B99 CUPTEAM 4886-19 vastaanottaja 179944
20 BK Olympic B00 CUPTEAM 4886-20 vastaanottaja 179944
21 Bolton Wanderers FC B00 CUPTEAM 4886-21 vastaanottaja 179944
22 Boo FF B02 CUPTEAM 4886-22 vastaanottaja 179944
23 Borås AIK B99 CUPTEAM 4886-23 vastaanottaja 179944
24 Brighton FC B99 CUPTEAM 4886-24 vastaanottaja 179944
25 Brunnby FF G03/04 CUPTEAM 4886-25 vastaanottaja 179944
27 Drumchapel United B01 CUPTEAM 4886-27 vastaanottaja 179944
28 Dösjöbro IF B01 CUPTEAM 4886-28 vastaanottaja 179944
29 Ekenäs IF G00 CUPTEAM 4886-29 vastaanottaja 179944
30 Eskilsminne IF B02 CUPTEAM 4886-30 vastaanottaja 179944
31 FC Jarve B01 CUPTEAM 4886-31 vastaanottaja 179944
32 FC Jarve B02 CUPTEAM 4886-32 vastaanottaja 179944
33 FC Plzen B02 CUPTEAM 4886-33 vastaanottaja 179944
34 FC Plzen 1 B03 CUPTEAM 4886-34 vastaanottaja 179944
35 FC Plzen 2 B03 CUPTEAM 4886-35 vastaanottaja 179944
36 FC Rosengård G01/02 CUPTEAM 4886-36 vastaanottaja 179944
37 FC Rosengård G03/04 CUPTEAM 4886-37 vastaanottaja 179944
38 Felsötárkány SC B01 CUPTEAM 4886-38 vastaanottaja 179944
39 Felsötárkány SC B96/97/98 CUPTEAM 4886-39 vastaanottaja 179944
41 FSV Silvester 91 Bad Salzungen G00 CUPTEAM 4886-41 vastaanottaja 179944
157 Furulunds IK B05/06 CUPTEAM 4886-157 vastaanottaja 179944
42 Greve Fodbold B04 CUPTEAM 4886-42 vastaanottaja 179944
160 Greve Fodbold 1 Ladies CUPTEAM 4886-160 vastaanottaja 179944
161 Greve Fodbold 2 Ladies CUPTEAM 4886-161 vastaanottaja 179944
44 Grobinas SC B02 CUPTEAM 4886-44 vastaanottaja 179944
45 Grobinas SC B04 CUPTEAM 4886-45 vastaanottaja 179944
46 Grobinas SC B05/06 CUPTEAM 4886-46 vastaanottaja 179944
47 Hammarby IF B01 CUPTEAM 4886-47 vastaanottaja 179944
48 Hampton Girls G98/99 CUPTEAM 4886-48 vastaanottaja 179944
49 Hovsta IF B00 CUPTEAM 4886-49 vastaanottaja 179944
50 Hovsta IF B99 CUPTEAM 4886-50 vastaanottaja 179944
51 Husie IF Grön B04 CUPTEAM 4886-51 vastaanottaja 179944
52 Husie IF Vit B04 CUPTEAM 4886-52 vastaanottaja 179944
53 Husqvarna FF B01 CUPTEAM 4886-53 vastaanottaja 179944
54 Husqvarna FF G98/99 CUPTEAM 4886-54 vastaanottaja 179944
55 Hyllie IK B00 CUPTEAM 4886-55 vastaanottaja 179944
56 Hyllie IK B02 CUPTEAM 4886-56 vastaanottaja 179944
57 Håbo FF B99 CUPTEAM 4886-57 vastaanottaja 179944
65 I-HK T01 Vantaa G01/02 CUPTEAM 4886-65 vastaanottaja 179944
58 IFK Göteborg B03 CUPTEAM 4886-58 vastaanottaja 179944
59 IFK Klagshamn G01/02 CUPTEAM 4886-59 vastaanottaja 179944
60 IFK Norrköping B01 CUPTEAM 4886-60 vastaanottaja 179944
61 IFK Osby B01 CUPTEAM 4886-61 vastaanottaja 179944
62 IFK Timrå G98/99 CUPTEAM 4886-62 vastaanottaja 179944
63 IFK Tumba Fotboll B00 CUPTEAM 4886-63 vastaanottaja 179944
64 Ifö Bromölla B02 CUPTEAM 4886-64 vastaanottaja 179944
66 IK Kongahälla B96/97/98 CUPTEAM 4886-66 vastaanottaja 179944
67 IS Halmia B01 CUPTEAM 4886-67 vastaanottaja 179944
159 IS Halmia B96/97/98 CUPTEAM 4886-159 vastaanottaja 179944
68 Ishöj BK B00 CUPTEAM 4886-68 vastaanottaja 179944
158 Ishöj BK B99 CUPTEAM 4886-158 vastaanottaja 179944
69 Ishöj BK G01/02 CUPTEAM 4886-69 vastaanottaja 179944
70 Järla IF G98/99 CUPTEAM 4886-70 vastaanottaja 179944
71 Klågerups GIF 1 B05/06 CUPTEAM 4886-71 vastaanottaja 179944
72 Klågerups GIF 2 B05/06 CUPTEAM 4886-72 vastaanottaja 179944
155 Kristianstads DFF G98/99 CUPTEAM 4886-155 vastaanottaja 179944
74 Kvarnby IK B01 CUPTEAM 4886-74 vastaanottaja 179944
75 Lilla Träslöv FF G00 CUPTEAM 4886-75 vastaanottaja 179944
76 Linköping/Kenty G98/99 CUPTEAM 4886-76 vastaanottaja 179944
77 Linköping/Kenty 1 G00 CUPTEAM 4886-77 vastaanottaja 179944
78 Linköping/Kenty 1 G01/02 CUPTEAM 4886-78 vastaanottaja 179944
79 Linköping/Kenty 2 G00 CUPTEAM 4886-79 vastaanottaja 179944
80 Linköping/Kenty 2 G01/02 CUPTEAM 4886-80 vastaanottaja 179944
81 Malmö FF B05/06 CUPTEAM 4886-81 vastaanottaja 179944
82 Manchester Girls G98/99 CUPTEAM 4886-82 vastaanottaja 179944
83 Monaghan United B00 CUPTEAM 4886-83 vastaanottaja 179944
84 MTV Treubund Lüneburg B02 CUPTEAM 4886-84 vastaanottaja 179944
85 Mälarhöjdens IK B00 CUPTEAM 4886-85 vastaanottaja 179944
86 Märsta IK B03 CUPTEAM 4886-86 vastaanottaja 179944
87 Märsta IK B04 CUPTEAM 4886-87 vastaanottaja 179944
88 Märsta IK G00 CUPTEAM 4886-88 vastaanottaja 179944
89 Nanset IF B00 CUPTEAM 4886-89 vastaanottaja 179944
90 Nanset IF B99 CUPTEAM 4886-90 vastaanottaja 179944
91 Oxelösund IK B00 CUPTEAM 4886-91 vastaanottaja 179944
94 Panevezys B03 CUPTEAM 4886-94 vastaanottaja 179944
95 Panevezys B04 CUPTEAM 4886-95 vastaanottaja 179944
97 Portsmouth FC G03/04 CUPTEAM 4886-97 vastaanottaja 179944
98 Portsmouth FC G98/99 CUPTEAM 4886-98 vastaanottaja 179944
99 Pukebergs BK B00 CUPTEAM 4886-99 vastaanottaja 179944
100 Rapid Plzen B02 CUPTEAM 4886-100 vastaanottaja 179944
101 Rapid Plzen B04 CUPTEAM 4886-101 vastaanottaja 179944
102 Rapid Plzen B05/06 CUPTEAM 4886-102 vastaanottaja 179944
103 Rydsgård/Skivarp B99 CUPTEAM 4886-103 vastaanottaja 179944
104 Råsunda IS B00 CUPTEAM 4886-104 vastaanottaja 179944
105 Rönninge Salem Fotboll G98/99 CUPTEAM 4886-105 vastaanottaja 179944
106 Rönninge Salem Fotboll Ladies CUPTEAM 4886-106 vastaanottaja 179944
107 SCAB Academy B04 CUPTEAM 4886-107 vastaanottaja 179944
108 Sjömarkens IF G00 CUPTEAM 4886-108 vastaanottaja 179944
109 Sjömarkens IF G01/02 CUPTEAM 4886-109 vastaanottaja 179944
110 SK Super Nova B04 CUPTEAM 4886-110 vastaanottaja 179944
111 SK Super Nova B05/06 CUPTEAM 4886-111 vastaanottaja 179944
112 Skabersjö DFF IF G00 CUPTEAM 4886-112 vastaanottaja 179944
113 Skövde KIK G98/99 CUPTEAM 4886-113 vastaanottaja 179944
114 Smedby AIS Blå B00 CUPTEAM 4886-114 vastaanottaja 179944
115 Smedby AIS Röd B00 CUPTEAM 4886-115 vastaanottaja 179944
116 Snöstorp Nyhem FF B01 CUPTEAM 4886-116 vastaanottaja 179944
117 Solröd FC G98/99 CUPTEAM 4886-117 vastaanottaja 179944
118 Staffanstorps GIF 1 B03 CUPTEAM 4886-118 vastaanottaja 179944
119 Staffanstorps GIF 2 B03 CUPTEAM 4886-119 vastaanottaja 179944
120 Strömsgodset IF B01 CUPTEAM 4886-120 vastaanottaja 179944
121 SV Wacker 04 Bad Salzungen B00 CUPTEAM 4886-121 vastaanottaja 179944
122 Svedala IF B04 CUPTEAM 4886-122 vastaanottaja 179944
123 Swords Celtic B03 CUPTEAM 4886-123 vastaanottaja 179944
124 Sätra SK G01/02 CUPTEAM 4886-124 vastaanottaja 179944
125 Sätra SK G98/99 CUPTEAM 4886-125 vastaanottaja 179944
126 Sölvesborgs GIF B96/97/98 CUPTEAM 4886-126 vastaanottaja 179944
151 Trelleborg United FF Orange B05/06 CUPTEAM 4886-151 vastaanottaja 179944
152 Trelleborg United FF Svart B05/06 CUPTEAM 4886-152 vastaanottaja 179944
153 Trelleborg United FF Vit B05/06 CUPTEAM 4886-153 vastaanottaja 179944
130 Trelleborgs FF B96/97/98 CUPTEAM 4886-130 vastaanottaja 179944
131 Tungelsta IF 1 B03 CUPTEAM 4886-131 vastaanottaja 179944
132 Tungelsta IF 2 B03 CUPTEAM 4886-132 vastaanottaja 179944
133 TV Jahn Schneverdingen B04 CUPTEAM 4886-133 vastaanottaja 179944
134 UKS Jedynka Lubon B03 CUPTEAM 4886-134 vastaanottaja 179944
135 UKS Jedynka Lubon B05/06 CUPTEAM 4886-135 vastaanottaja 179944
136 Ursvik IK B02 CUPTEAM 4886-136 vastaanottaja 179944
142 Vallentuna BK Röd B02 CUPTEAM 4886-142 vastaanottaja 179944
143 Vallentuna BK Vit B02 CUPTEAM 4886-143 vastaanottaja 179944
144 Viridis Skurup FC B02 CUPTEAM 4886-144 vastaanottaja 179944
145 Västerhaninge IF Blå G03/04 CUPTEAM 4886-145 vastaanottaja 179944
146 Västerhaninge IF Vit G03/04 CUPTEAM 4886-146 vastaanottaja 179944
148 Årjängs IF G01/02 CUPTEAM 4886-148 vastaanottaja 179944
149 Öja FF B02 CUPTEAM 4886-149 vastaanottaja 179944
150 ÖT Smygehuk FF G03/04 CUPTEAM 4886-150 vastaanottaja 179944