Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 AFK Linköping B00 CUPTEAM 4886-1 til 1231
2 AFK Linköping 1 B01 CUPTEAM 4886-2 til 1231
3 AFK Linköping 2 B01 CUPTEAM 4886-3 til 1231
4 AFK Linköping 3 B01 CUPTEAM 4886-4 til 1231
5 AIK G01/02 CUPTEAM 4886-5 til 1231
6 Anderslövs BOIK G03/04 CUPTEAM 4886-6 til 1231
7 Asmundtorps IF/Billeberga GIF B99 CUPTEAM 4886-7 til 1231
8 Asmundtorps IF/Billeberga IF B96/97/98 CUPTEAM 4886-8 til 1231
9 Atlantis Klaipeda B00 CUPTEAM 4886-9 til 1231
10 Atlantis Klaipeda B04 CUPTEAM 4886-10 til 1231
11 Bagarmossen Kärrtorp BK B99 CUPTEAM 4886-11 til 1231
12 Bele Barkarby FF B05/06 CUPTEAM 4886-12 til 1231
13 Bhasvic Ladies CUPTEAM 4886-13 til 1231
14 Bjärreds IF 1 B03 CUPTEAM 4886-14 til 1231
15 Bjärreds IF 2 B03 CUPTEAM 4886-15 til 1231
16 Bjärreds IF 3 B03 CUPTEAM 4886-16 til 1231
17 BK Höllviken B00 CUPTEAM 4886-17 til 1231
18 BK Höllviken B01 CUPTEAM 4886-18 til 1231
19 BK Höllviken B99 CUPTEAM 4886-19 til 1231
20 BK Olympic B00 CUPTEAM 4886-20 til 1231
21 Bolton Wanderers FC B00 CUPTEAM 4886-21 til 1231
22 Boo FF B02 CUPTEAM 4886-22 til 1231
23 Borås AIK B99 CUPTEAM 4886-23 til 1231
24 Brighton FC B99 CUPTEAM 4886-24 til 1231
25 Brunnby FF G03/04 CUPTEAM 4886-25 til 1231
27 Drumchapel United B01 CUPTEAM 4886-27 til 1231
28 Dösjöbro IF B01 CUPTEAM 4886-28 til 1231
29 Ekenäs IF G00 CUPTEAM 4886-29 til 1231
30 Eskilsminne IF B02 CUPTEAM 4886-30 til 1231
31 FC Jarve B01 CUPTEAM 4886-31 til 1231
32 FC Jarve B02 CUPTEAM 4886-32 til 1231
33 FC Plzen B02 CUPTEAM 4886-33 til 1231
34 FC Plzen 1 B03 CUPTEAM 4886-34 til 1231
35 FC Plzen 2 B03 CUPTEAM 4886-35 til 1231
36 FC Rosengård G01/02 CUPTEAM 4886-36 til 1231
37 FC Rosengård G03/04 CUPTEAM 4886-37 til 1231
38 Felsötárkány SC B01 CUPTEAM 4886-38 til 1231
39 Felsötárkány SC B96/97/98 CUPTEAM 4886-39 til 1231
41 FSV Silvester 91 Bad Salzungen G00 CUPTEAM 4886-41 til 1231
157 Furulunds IK B05/06 CUPTEAM 4886-157 til 1231
42 Greve Fodbold B04 CUPTEAM 4886-42 til 1231
160 Greve Fodbold 1 Ladies CUPTEAM 4886-160 til 1231
161 Greve Fodbold 2 Ladies CUPTEAM 4886-161 til 1231
44 Grobinas SC B02 CUPTEAM 4886-44 til 1231
45 Grobinas SC B04 CUPTEAM 4886-45 til 1231
46 Grobinas SC B05/06 CUPTEAM 4886-46 til 1231
47 Hammarby IF B01 CUPTEAM 4886-47 til 1231
48 Hampton Girls G98/99 CUPTEAM 4886-48 til 1231
49 Hovsta IF B00 CUPTEAM 4886-49 til 1231
50 Hovsta IF B99 CUPTEAM 4886-50 til 1231
51 Husie IF Grön B04 CUPTEAM 4886-51 til 1231
52 Husie IF Vit B04 CUPTEAM 4886-52 til 1231
53 Husqvarna FF B01 CUPTEAM 4886-53 til 1231
54 Husqvarna FF G98/99 CUPTEAM 4886-54 til 1231
55 Hyllie IK B00 CUPTEAM 4886-55 til 1231
56 Hyllie IK B02 CUPTEAM 4886-56 til 1231
57 Håbo FF B99 CUPTEAM 4886-57 til 1231
65 I-HK T01 Vantaa G01/02 CUPTEAM 4886-65 til 1231
58 IFK Göteborg B03 CUPTEAM 4886-58 til 1231
59 IFK Klagshamn G01/02 CUPTEAM 4886-59 til 1231
60 IFK Norrköping B01 CUPTEAM 4886-60 til 1231
61 IFK Osby B01 CUPTEAM 4886-61 til 1231
62 IFK Timrå G98/99 CUPTEAM 4886-62 til 1231
63 IFK Tumba Fotboll B00 CUPTEAM 4886-63 til 1231
64 Ifö Bromölla B02 CUPTEAM 4886-64 til 1231
66 IK Kongahälla B96/97/98 CUPTEAM 4886-66 til 1231
67 IS Halmia B01 CUPTEAM 4886-67 til 1231
159 IS Halmia B96/97/98 CUPTEAM 4886-159 til 1231
68 Ishöj BK B00 CUPTEAM 4886-68 til 1231
158 Ishöj BK B99 CUPTEAM 4886-158 til 1231
69 Ishöj BK G01/02 CUPTEAM 4886-69 til 1231
70 Järla IF G98/99 CUPTEAM 4886-70 til 1231
71 Klågerups GIF 1 B05/06 CUPTEAM 4886-71 til 1231
72 Klågerups GIF 2 B05/06 CUPTEAM 4886-72 til 1231
155 Kristianstads DFF G98/99 CUPTEAM 4886-155 til 1231
74 Kvarnby IK B01 CUPTEAM 4886-74 til 1231
75 Lilla Träslöv FF G00 CUPTEAM 4886-75 til 1231
76 Linköping/Kenty G98/99 CUPTEAM 4886-76 til 1231
77 Linköping/Kenty 1 G00 CUPTEAM 4886-77 til 1231
78 Linköping/Kenty 1 G01/02 CUPTEAM 4886-78 til 1231
79 Linköping/Kenty 2 G00 CUPTEAM 4886-79 til 1231
80 Linköping/Kenty 2 G01/02 CUPTEAM 4886-80 til 1231
81 Malmö FF B05/06 CUPTEAM 4886-81 til 1231
82 Manchester Girls G98/99 CUPTEAM 4886-82 til 1231
83 Monaghan United B00 CUPTEAM 4886-83 til 1231
84 MTV Treubund Lüneburg B02 CUPTEAM 4886-84 til 1231
85 Mälarhöjdens IK B00 CUPTEAM 4886-85 til 1231
86 Märsta IK B03 CUPTEAM 4886-86 til 1231
87 Märsta IK B04 CUPTEAM 4886-87 til 1231
88 Märsta IK G00 CUPTEAM 4886-88 til 1231
89 Nanset IF B00 CUPTEAM 4886-89 til 1231
90 Nanset IF B99 CUPTEAM 4886-90 til 1231
91 Oxelösund IK B00 CUPTEAM 4886-91 til 1231
94 Panevezys B03 CUPTEAM 4886-94 til 1231
95 Panevezys B04 CUPTEAM 4886-95 til 1231
97 Portsmouth FC G03/04 CUPTEAM 4886-97 til 1231
98 Portsmouth FC G98/99 CUPTEAM 4886-98 til 1231
99 Pukebergs BK B00 CUPTEAM 4886-99 til 1231
100 Rapid Plzen B02 CUPTEAM 4886-100 til 1231
101 Rapid Plzen B04 CUPTEAM 4886-101 til 1231
102 Rapid Plzen B05/06 CUPTEAM 4886-102 til 1231
103 Rydsgård/Skivarp B99 CUPTEAM 4886-103 til 1231
104 Råsunda IS B00 CUPTEAM 4886-104 til 1231
105 Rönninge Salem Fotboll G98/99 CUPTEAM 4886-105 til 1231
106 Rönninge Salem Fotboll Ladies CUPTEAM 4886-106 til 1231
107 SCAB Academy B04 CUPTEAM 4886-107 til 1231
108 Sjömarkens IF G00 CUPTEAM 4886-108 til 1231
109 Sjömarkens IF G01/02 CUPTEAM 4886-109 til 1231
110 SK Super Nova B04 CUPTEAM 4886-110 til 1231
111 SK Super Nova B05/06 CUPTEAM 4886-111 til 1231
112 Skabersjö DFF IF G00 CUPTEAM 4886-112 til 1231
113 Skövde KIK G98/99 CUPTEAM 4886-113 til 1231
114 Smedby AIS Blå B00 CUPTEAM 4886-114 til 1231
115 Smedby AIS Röd B00 CUPTEAM 4886-115 til 1231
116 Snöstorp Nyhem FF B01 CUPTEAM 4886-116 til 1231
117 Solröd FC G98/99 CUPTEAM 4886-117 til 1231
118 Staffanstorps GIF 1 B03 CUPTEAM 4886-118 til 1231
119 Staffanstorps GIF 2 B03 CUPTEAM 4886-119 til 1231
120 Strömsgodset IF B01 CUPTEAM 4886-120 til 1231
121 SV Wacker 04 Bad Salzungen B00 CUPTEAM 4886-121 til 1231
122 Svedala IF B04 CUPTEAM 4886-122 til 1231
123 Swords Celtic B03 CUPTEAM 4886-123 til 1231
124 Sätra SK G01/02 CUPTEAM 4886-124 til 1231
125 Sätra SK G98/99 CUPTEAM 4886-125 til 1231
126 Sölvesborgs GIF B96/97/98 CUPTEAM 4886-126 til 1231
151 Trelleborg United FF Orange B05/06 CUPTEAM 4886-151 til 1231
152 Trelleborg United FF Svart B05/06 CUPTEAM 4886-152 til 1231
153 Trelleborg United FF Vit B05/06 CUPTEAM 4886-153 til 1231
130 Trelleborgs FF B96/97/98 CUPTEAM 4886-130 til 1231
131 Tungelsta IF 1 B03 CUPTEAM 4886-131 til 1231
132 Tungelsta IF 2 B03 CUPTEAM 4886-132 til 1231
133 TV Jahn Schneverdingen B04 CUPTEAM 4886-133 til 1231
134 UKS Jedynka Lubon B03 CUPTEAM 4886-134 til 1231
135 UKS Jedynka Lubon B05/06 CUPTEAM 4886-135 til 1231
136 Ursvik IK B02 CUPTEAM 4886-136 til 1231
142 Vallentuna BK Röd B02 CUPTEAM 4886-142 til 1231
143 Vallentuna BK Vit B02 CUPTEAM 4886-143 til 1231
144 Viridis Skurup FC B02 CUPTEAM 4886-144 til 1231
145 Västerhaninge IF Blå G03/04 CUPTEAM 4886-145 til 1231
146 Västerhaninge IF Vit G03/04 CUPTEAM 4886-146 til 1231
148 Årjängs IF G01/02 CUPTEAM 4886-148 til 1231
149 Öja FF B02 CUPTEAM 4886-149 til 1231
150 ÖT Smygehuk FF G03/04 CUPTEAM 4886-150 til 1231