Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 Abildsø IL F15 CUPTEAM 4686-1 to 2140
2 AIK P01 P14 CUPTEAM 4686-2 to 2140
3 AIK P01U P14 CUPTEAM 4686-3 to 2140
5 AIK P03U P12 CUPTEAM 4686-5 to 2140
6 Amasone FK F16 CUPTEAM 4686-6 to 2140
7 Arboga Södra IF F14 CUPTEAM 4686-7 to 2140
8 Asarums IF P13 CUPTEAM 4686-8 to 2140
9 Asker P16 CUPTEAM 4686-9 to 2140
11 Askims IK F14 CUPTEAM 4686-11 to 2140
12 Askims IK P14 CUPTEAM 4686-12 to 2140
10 Askims IK P15 CUPTEAM 4686-10 to 2140
13 Barnarp IF P12 CUPTEAM 4686-13 to 2140
15 Bengtsfors If F16 CUPTEAM 4686-15 to 2140
16 BK Häcken P13 CUPTEAM 4686-16 to 2140
18 Boo FF Flickor 00 F15 CUPTEAM 4686-18 to 2140
19 Brålanda IF P16 CUPTEAM 4686-19 to 2140
20 Carlstad United P14 CUPTEAM 4686-20 to 2140
24 Djurgårdens IF F12 CUPTEAM 4686-24 to 2140
25 Enskede IK F13 CUPTEAM 4686-25 to 2140
26 Enskede IK F15 CUPTEAM 4686-26 to 2140
28 FBK Karlstad P14 CUPTEAM 4686-28 to 2140
30 FC Djursholm P14 CUPTEAM 4686-30 to 2140
33 Fristad/Sparsör P14 CUPTEAM 4686-33 to 2140
32 Fristad/Sparsör P15 CUPTEAM 4686-32 to 2140
34 Frogner IL P14 CUPTEAM 4686-34 to 2140
35 Fässbergs IF P14 CUPTEAM 4686-35 to 2140
36 Gjelleråsen IF F16 CUPTEAM 4686-36 to 2140
37 Gjelleråsen IF:J15 F15 CUPTEAM 4686-37 to 2140
41 Halvorstorps IS P12 CUPTEAM 4686-41 to 2140
44 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F14 CUPTEAM 4686-44 to 2140
43 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F15 CUPTEAM 4686-43 to 2140
42 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F16 CUPTEAM 4686-42 to 2140
46 Haugsbygd F16 CUPTEAM 4686-46 to 2140
47 Henåns IF F15 CUPTEAM 4686-47 to 2140
50 Hertzöga BK F15 CUPTEAM 4686-50 to 2140
49 Hertzöga BK F16 CUPTEAM 4686-49 to 2140
51 Hisingsbacka FC F16 CUPTEAM 4686-51 to 2140
52 Hjuviks AIK P12 CUPTEAM 4686-52 to 2140
54 Husqvarna FF F16 CUPTEAM 4686-54 to 2140
56 IF Mölndal fotboll F14 CUPTEAM 4686-56 to 2140
57 IF Mölndal Fotboll/Jitex BK F15 CUPTEAM 4686-57 to 2140
61 IF Väster:1 P14 CUPTEAM 4686-61 to 2140
62 IF Väster:2 P14 CUPTEAM 4686-62 to 2140
60 IF WARTA P15 CUPTEAM 4686-60 to 2140
59 IF Warta P16 CUPTEAM 4686-59 to 2140
63 IFK Fjärås P16 CUPTEAM 4686-63 to 2140
64 IFK Hindås/Härryda IF F12 CUPTEAM 4686-64 to 2140
65 IFK HJO P16 CUPTEAM 4686-65 to 2140
66 IFK Klagshamn P13 CUPTEAM 4686-66 to 2140
68 IFK Lidingö FK F15 CUPTEAM 4686-68 to 2140
69 IFK Norrköping P13 CUPTEAM 4686-69 to 2140
70 IK Arvika fotboll F14 CUPTEAM 4686-70 to 2140
72 IK Kongahälla P16 CUPTEAM 4686-72 to 2140
73 IK Oddevold P13 CUPTEAM 4686-73 to 2140
74 IK Rössö F03 F12 CUPTEAM 4686-74 to 2140
75 IK Zenith F13 CUPTEAM 4686-75 to 2140
76 IK Zenith F15 CUPTEAM 4686-76 to 2140
78 Kareby IS P12 CUPTEAM 4686-78 to 2140
81 KFUM F15 CUPTEAM 4686-81 to 2140
80 KFUM Oslo P13 CUPTEAM 4686-80 to 2140
83 Kronängs IF F13 CUPTEAM 4686-83 to 2140
84 Kronängs IF F16 CUPTEAM 4686-84 to 2140
85 Kållered SK P13 CUPTEAM 4686-85 to 2140
87 Kärra KIF P16 CUPTEAM 4686-87 to 2140
88 Kärra KIF/FT14 Hisingen F14 CUPTEAM 4686-88 to 2140
91 Landvetter IF F15 CUPTEAM 4686-91 to 2140
92 Landvetter IF Röd F13 CUPTEAM 4686-92 to 2140
93 Landvetter IF Svart F13 CUPTEAM 4686-93 to 2140
94 Lekstorps IF F14 CUPTEAM 4686-94 to 2140
95 Lerums IS F12 CUPTEAM 4686-95 to 2140
96 Lerums IS:1 P15 CUPTEAM 4686-96 to 2140
97 Lerums IS:2 P15 CUPTEAM 4686-97 to 2140
100 Lindome GIF F14 CUPTEAM 4686-100 to 2140
101 Lindö FF F13 CUPTEAM 4686-101 to 2140
102 Ljungskile SK P16 CUPTEAM 4686-102 to 2140
103 Lørenskog (LIF) G2003D, Norway P12 CUPTEAM 4686-103 to 2140
104 Mariedal IK:Blå P15 CUPTEAM 4686-104 to 2140
105 Mariedal IK:Vit P15 CUPTEAM 4686-105 to 2140
106 Mariedals IK P13 CUPTEAM 4686-106 to 2140
108 Moss Bylag:1 F15 CUPTEAM 4686-108 to 2140
109 Moss Bylag:2 F15 CUPTEAM 4686-109 to 2140
110 Mossens BK F13 CUPTEAM 4686-110 to 2140
111 Mölnlycke IF P15 CUPTEAM 4686-111 to 2140
112 Mölnlycke IF:Gul P13 CUPTEAM 4686-112 to 2140
113 Mölnlycke IF:Svart P13 CUPTEAM 4686-113 to 2140
114 Nol IK F13 CUPTEAM 4686-114 to 2140
116 Nor IK P12 CUPTEAM 4686-116 to 2140
117 Näsets SK F13 CUPTEAM 4686-117 to 2140
118 Näsets SK P13 CUPTEAM 4686-118 to 2140
119 Näsets SK P14 CUPTEAM 4686-119 to 2140
121 Onsala BK P12 CUPTEAM 4686-121 to 2140
124 Oppsal Fotball F14 CUPTEAM 4686-124 to 2140
125 Oppsal Fotball 1 F13 CUPTEAM 4686-125 to 2140
126 Oppsal Fotball 2 F13 CUPTEAM 4686-126 to 2140
130 Partille IF P13 CUPTEAM 4686-130 to 2140
132 SK Sprint-Jeløy:1 P14 CUPTEAM 4686-132 to 2140
134 Skjetten F12 CUPTEAM 4686-134 to 2140
135 Skoftebyns IF P13 CUPTEAM 4686-135 to 2140
136 Skå IK:svart P12 CUPTEAM 4686-136 to 2140
142 Stenungsunds IF P15 CUPTEAM 4686-142 to 2140
147 Sunnersta AIF P14 CUPTEAM 4686-147 to 2140
148 Särö IK:1 P12 CUPTEAM 4686-148 to 2140
149 Särö IK:2 P12 CUPTEAM 4686-149 to 2140
150 Sävedalens IF F12 CUPTEAM 4686-150 to 2140
151 Sävedalens IF:1 P14 CUPTEAM 4686-151 to 2140
152 Sävedalens IF:2 P14 CUPTEAM 4686-152 to 2140
153 Team Nes F16 CUPTEAM 4686-153 to 2140
154 Torslanda IK F13 CUPTEAM 4686-154 to 2140
155 Torslanda IK F15 CUPTEAM 4686-155 to 2140
156 Torslanda IK:Röd F16 CUPTEAM 4686-156 to 2140
157 Torslanda IK:Svart F16 CUPTEAM 4686-157 to 2140
158 Trollhättans FK :Röd P12 CUPTEAM 4686-158 to 2140
160 Trosvik IF F14 CUPTEAM 4686-160 to 2140
161 Tyresö FF U16 P16 CUPTEAM 4686-161 to 2140
164 Tölö IF F15 CUPTEAM 4686-164 to 2140
163 Tölö IF F16 CUPTEAM 4686-163 to 2140
165 Tölö IF P15 CUPTEAM 4686-165 to 2140
166 Tölö IF 1 F14 CUPTEAM 4686-166 to 2140
167 Tölö IF 2 F14 CUPTEAM 4686-167 to 2140
168 Tölö IF Grön P13 CUPTEAM 4686-168 to 2140
169 Tölö IF Grön P14 CUPTEAM 4686-169 to 2140
170 Tölö IF Svart P13 CUPTEAM 4686-170 to 2140
174 Valtti AC P14 CUPTEAM 4686-174 to 2140
175 Varbergs GIF P12 CUPTEAM 4686-175 to 2140
177 Vellinge IF F14 CUPTEAM 4686-177 to 2140
178 Vålerenga fotball F16 CUPTEAM 4686-178 to 2140
192 Vänersborgs FK F12 CUPTEAM 4686-192 to 2140
184 Vänersborgs FK F13 CUPTEAM 4686-184 to 2140
190 Vänersborgs FK F14 CUPTEAM 4686-190 to 2140
188 Vänersborgs FK F15 CUPTEAM 4686-188 to 2140
186 Vänersborgs FK F16 CUPTEAM 4686-186 to 2140
183 Vänersborgs FK P12 CUPTEAM 4686-183 to 2140
185 Vänersborgs FK P13 CUPTEAM 4686-185 to 2140
191 Vänersborgs FK P14 CUPTEAM 4686-191 to 2140
189 Vänersborgs FK P15 CUPTEAM 4686-189 to 2140
187 Vänersborgs FK P16 CUPTEAM 4686-187 to 2140
199 Vänersborgs IF F12 CUPTEAM 4686-199 to 2140
194 Vänersborgs IF F13 CUPTEAM 4686-194 to 2140
198 Vänersborgs IF F14 CUPTEAM 4686-198 to 2140
197 Vänersborgs IF F15 CUPTEAM 4686-197 to 2140
195 Vänersborgs IF F16 CUPTEAM 4686-195 to 2140
196 Vänersborgs IF P16 CUPTEAM 4686-196 to 2140
200 Västerås IK F13 CUPTEAM 4686-200 to 2140
201 Västra Frölunda IF P16 CUPTEAM 4686-201 to 2140
202 Växjö BK F14 CUPTEAM 4686-202 to 2140
204 Åsa IF F13 CUPTEAM 4686-204 to 2140
205 Älvsborg FF F15 CUPTEAM 4686-205 to 2140
207 Örebro SK F15 CUPTEAM 4686-207 to 2140
208 Örebro SK P15 CUPTEAM 4686-208 to 2140
209 Örgryte IS P14 CUPTEAM 4686-209 to 2140
210 Örgryte IS:1 P12 CUPTEAM 4686-210 to 2140
211 Örgryte IS:2 P12 CUPTEAM 4686-211 to 2140