Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 Abildsø IL F15 CUPTEAM 4686-1 til 1231
2 AIK P01 P14 CUPTEAM 4686-2 til 1231
3 AIK P01U P14 CUPTEAM 4686-3 til 1231
5 AIK P03U P12 CUPTEAM 4686-5 til 1231
6 Amasone FK F16 CUPTEAM 4686-6 til 1231
7 Arboga Södra IF F14 CUPTEAM 4686-7 til 1231
8 Asarums IF P13 CUPTEAM 4686-8 til 1231
9 Asker P16 CUPTEAM 4686-9 til 1231
11 Askims IK F14 CUPTEAM 4686-11 til 1231
12 Askims IK P14 CUPTEAM 4686-12 til 1231
10 Askims IK P15 CUPTEAM 4686-10 til 1231
13 Barnarp IF P12 CUPTEAM 4686-13 til 1231
15 Bengtsfors If F16 CUPTEAM 4686-15 til 1231
16 BK Häcken P13 CUPTEAM 4686-16 til 1231
18 Boo FF Flickor 00 F15 CUPTEAM 4686-18 til 1231
19 Brålanda IF P16 CUPTEAM 4686-19 til 1231
20 Carlstad United P14 CUPTEAM 4686-20 til 1231
24 Djurgårdens IF F12 CUPTEAM 4686-24 til 1231
25 Enskede IK F13 CUPTEAM 4686-25 til 1231
26 Enskede IK F15 CUPTEAM 4686-26 til 1231
28 FBK Karlstad P14 CUPTEAM 4686-28 til 1231
30 FC Djursholm P14 CUPTEAM 4686-30 til 1231
33 Fristad/Sparsör P14 CUPTEAM 4686-33 til 1231
32 Fristad/Sparsör P15 CUPTEAM 4686-32 til 1231
34 Frogner IL P14 CUPTEAM 4686-34 til 1231
35 Fässbergs IF P14 CUPTEAM 4686-35 til 1231
36 Gjelleråsen IF F16 CUPTEAM 4686-36 til 1231
37 Gjelleråsen IF:J15 F15 CUPTEAM 4686-37 til 1231
41 Halvorstorps IS P12 CUPTEAM 4686-41 til 1231
44 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F14 CUPTEAM 4686-44 til 1231
43 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F15 CUPTEAM 4686-43 til 1231
42 Halvorstorps IS/Trollhättans FK F16 CUPTEAM 4686-42 til 1231
46 Haugsbygd F16 CUPTEAM 4686-46 til 1231
47 Henåns IF F15 CUPTEAM 4686-47 til 1231
50 Hertzöga BK F15 CUPTEAM 4686-50 til 1231
49 Hertzöga BK F16 CUPTEAM 4686-49 til 1231
51 Hisingsbacka FC F16 CUPTEAM 4686-51 til 1231
52 Hjuviks AIK P12 CUPTEAM 4686-52 til 1231
54 Husqvarna FF F16 CUPTEAM 4686-54 til 1231
56 IF Mölndal fotboll F14 CUPTEAM 4686-56 til 1231
57 IF Mölndal Fotboll/Jitex BK F15 CUPTEAM 4686-57 til 1231
61 IF Väster:1 P14 CUPTEAM 4686-61 til 1231
62 IF Väster:2 P14 CUPTEAM 4686-62 til 1231
60 IF WARTA P15 CUPTEAM 4686-60 til 1231
59 IF Warta P16 CUPTEAM 4686-59 til 1231
63 IFK Fjärås P16 CUPTEAM 4686-63 til 1231
64 IFK Hindås/Härryda IF F12 CUPTEAM 4686-64 til 1231
65 IFK HJO P16 CUPTEAM 4686-65 til 1231
66 IFK Klagshamn P13 CUPTEAM 4686-66 til 1231
68 IFK Lidingö FK F15 CUPTEAM 4686-68 til 1231
69 IFK Norrköping P13 CUPTEAM 4686-69 til 1231
70 IK Arvika fotboll F14 CUPTEAM 4686-70 til 1231
72 IK Kongahälla P16 CUPTEAM 4686-72 til 1231
73 IK Oddevold P13 CUPTEAM 4686-73 til 1231
74 IK Rössö F03 F12 CUPTEAM 4686-74 til 1231
75 IK Zenith F13 CUPTEAM 4686-75 til 1231
76 IK Zenith F15 CUPTEAM 4686-76 til 1231
78 Kareby IS P12 CUPTEAM 4686-78 til 1231
81 KFUM F15 CUPTEAM 4686-81 til 1231
80 KFUM Oslo P13 CUPTEAM 4686-80 til 1231
83 Kronängs IF F13 CUPTEAM 4686-83 til 1231
84 Kronängs IF F16 CUPTEAM 4686-84 til 1231
85 Kållered SK P13 CUPTEAM 4686-85 til 1231
87 Kärra KIF P16 CUPTEAM 4686-87 til 1231
88 Kärra KIF/FT14 Hisingen F14 CUPTEAM 4686-88 til 1231
91 Landvetter IF F15 CUPTEAM 4686-91 til 1231
92 Landvetter IF Röd F13 CUPTEAM 4686-92 til 1231
93 Landvetter IF Svart F13 CUPTEAM 4686-93 til 1231
94 Lekstorps IF F14 CUPTEAM 4686-94 til 1231
95 Lerums IS F12 CUPTEAM 4686-95 til 1231
96 Lerums IS:1 P15 CUPTEAM 4686-96 til 1231
97 Lerums IS:2 P15 CUPTEAM 4686-97 til 1231
100 Lindome GIF F14 CUPTEAM 4686-100 til 1231
101 Lindö FF F13 CUPTEAM 4686-101 til 1231
102 Ljungskile SK P16 CUPTEAM 4686-102 til 1231
103 Lørenskog (LIF) G2003D, Norway P12 CUPTEAM 4686-103 til 1231
104 Mariedal IK:Blå P15 CUPTEAM 4686-104 til 1231
105 Mariedal IK:Vit P15 CUPTEAM 4686-105 til 1231
106 Mariedals IK P13 CUPTEAM 4686-106 til 1231
108 Moss Bylag:1 F15 CUPTEAM 4686-108 til 1231
109 Moss Bylag:2 F15 CUPTEAM 4686-109 til 1231
110 Mossens BK F13 CUPTEAM 4686-110 til 1231
111 Mölnlycke IF P15 CUPTEAM 4686-111 til 1231
112 Mölnlycke IF:Gul P13 CUPTEAM 4686-112 til 1231
113 Mölnlycke IF:Svart P13 CUPTEAM 4686-113 til 1231
114 Nol IK F13 CUPTEAM 4686-114 til 1231
116 Nor IK P12 CUPTEAM 4686-116 til 1231
117 Näsets SK F13 CUPTEAM 4686-117 til 1231
118 Näsets SK P13 CUPTEAM 4686-118 til 1231
119 Näsets SK P14 CUPTEAM 4686-119 til 1231
121 Onsala BK P12 CUPTEAM 4686-121 til 1231
124 Oppsal Fotball F14 CUPTEAM 4686-124 til 1231
125 Oppsal Fotball 1 F13 CUPTEAM 4686-125 til 1231
126 Oppsal Fotball 2 F13 CUPTEAM 4686-126 til 1231
130 Partille IF P13 CUPTEAM 4686-130 til 1231
132 SK Sprint-Jeløy:1 P14 CUPTEAM 4686-132 til 1231
134 Skjetten F12 CUPTEAM 4686-134 til 1231
135 Skoftebyns IF P13 CUPTEAM 4686-135 til 1231
136 Skå IK:svart P12 CUPTEAM 4686-136 til 1231
142 Stenungsunds IF P15 CUPTEAM 4686-142 til 1231
147 Sunnersta AIF P14 CUPTEAM 4686-147 til 1231
148 Särö IK:1 P12 CUPTEAM 4686-148 til 1231
149 Särö IK:2 P12 CUPTEAM 4686-149 til 1231
150 Sävedalens IF F12 CUPTEAM 4686-150 til 1231
151 Sävedalens IF:1 P14 CUPTEAM 4686-151 til 1231
152 Sävedalens IF:2 P14 CUPTEAM 4686-152 til 1231
153 Team Nes F16 CUPTEAM 4686-153 til 1231
154 Torslanda IK F13 CUPTEAM 4686-154 til 1231
155 Torslanda IK F15 CUPTEAM 4686-155 til 1231
156 Torslanda IK:Röd F16 CUPTEAM 4686-156 til 1231
157 Torslanda IK:Svart F16 CUPTEAM 4686-157 til 1231
158 Trollhättans FK :Röd P12 CUPTEAM 4686-158 til 1231
160 Trosvik IF F14 CUPTEAM 4686-160 til 1231
161 Tyresö FF U16 P16 CUPTEAM 4686-161 til 1231
164 Tölö IF F15 CUPTEAM 4686-164 til 1231
163 Tölö IF F16 CUPTEAM 4686-163 til 1231
165 Tölö IF P15 CUPTEAM 4686-165 til 1231
166 Tölö IF 1 F14 CUPTEAM 4686-166 til 1231
167 Tölö IF 2 F14 CUPTEAM 4686-167 til 1231
168 Tölö IF Grön P13 CUPTEAM 4686-168 til 1231
169 Tölö IF Grön P14 CUPTEAM 4686-169 til 1231
170 Tölö IF Svart P13 CUPTEAM 4686-170 til 1231
174 Valtti AC P14 CUPTEAM 4686-174 til 1231
175 Varbergs GIF P12 CUPTEAM 4686-175 til 1231
177 Vellinge IF F14 CUPTEAM 4686-177 til 1231
178 Vålerenga fotball F16 CUPTEAM 4686-178 til 1231
192 Vänersborgs FK F12 CUPTEAM 4686-192 til 1231
184 Vänersborgs FK F13 CUPTEAM 4686-184 til 1231
190 Vänersborgs FK F14 CUPTEAM 4686-190 til 1231
188 Vänersborgs FK F15 CUPTEAM 4686-188 til 1231
186 Vänersborgs FK F16 CUPTEAM 4686-186 til 1231
183 Vänersborgs FK P12 CUPTEAM 4686-183 til 1231
185 Vänersborgs FK P13 CUPTEAM 4686-185 til 1231
191 Vänersborgs FK P14 CUPTEAM 4686-191 til 1231
189 Vänersborgs FK P15 CUPTEAM 4686-189 til 1231
187 Vänersborgs FK P16 CUPTEAM 4686-187 til 1231
199 Vänersborgs IF F12 CUPTEAM 4686-199 til 1231
194 Vänersborgs IF F13 CUPTEAM 4686-194 til 1231
198 Vänersborgs IF F14 CUPTEAM 4686-198 til 1231
197 Vänersborgs IF F15 CUPTEAM 4686-197 til 1231
195 Vänersborgs IF F16 CUPTEAM 4686-195 til 1231
196 Vänersborgs IF P16 CUPTEAM 4686-196 til 1231
200 Västerås IK F13 CUPTEAM 4686-200 til 1231
201 Västra Frölunda IF P16 CUPTEAM 4686-201 til 1231
202 Växjö BK F14 CUPTEAM 4686-202 til 1231
204 Åsa IF F13 CUPTEAM 4686-204 til 1231
205 Älvsborg FF F15 CUPTEAM 4686-205 til 1231
207 Örebro SK F15 CUPTEAM 4686-207 til 1231
208 Örebro SK P15 CUPTEAM 4686-208 til 1231
209 Örgryte IS P14 CUPTEAM 4686-209 til 1231
210 Örgryte IS:1 P12 CUPTEAM 4686-210 til 1231
211 Örgryte IS:2 P12 CUPTEAM 4686-211 til 1231