Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1 Arentorp Helås FK P12 CUPTEAM 4615-1 to 2140
2 Arentorp/Helås FK F12 CUPTEAM 4615-2 to 2140
3 Askims IK P14 CUPTEAM 4615-3 to 2140
4 Azalea BK:1 P14 CUPTEAM 4615-4 to 2140
8 Bovall/Hunnebo P11 CUPTEAM 4615-8 to 2140
6 Bækkelagets SK P14 CUPTEAM 4615-6 to 2140
9 Denis personlig Assistans 1 P12 CUPTEAM 4615-9 to 2140
10 Denis personlig assistans 2 P12 CUPTEAM 4615-10 to 2140
11 Edet FK P12 CUPTEAM 4615-11 to 2140
13 Emtunga/Tråvad/Larv P12 CUPTEAM 4615-13 to 2140
14 Emtunga/Tråvad/Larv:E/T/L F14 CUPTEAM 4615-14 to 2140
15 Enebybergs IF F02 F13 CUPTEAM 4615-15 to 2140
16 Essunga Alliansen P14 CUPTEAM 4615-16 to 2140
17 FK Karlskrona F13 CUPTEAM 4615-17 to 2140
19 Frigg Oslo P11 CUPTEAM 4615-19 to 2140
20 GAIS P11 CUPTEAM 4615-20 to 2140
21 Gerdskens BK:Gul P11 CUPTEAM 4615-21 to 2140
22 Gerdskens BK:Svart P11 CUPTEAM 4615-22 to 2140
23 Gislöv IF P11 CUPTEAM 4615-23 to 2140
25 Groheds IF/Ljungskile SK 1 P12 CUPTEAM 4615-25 to 2140
26 Groheds IF/Ljungskile SK 2 P12 CUPTEAM 4615-26 to 2140
27 Haldenalliansen P14 CUPTEAM 4615-27 to 2140
28 Halmstads BK P14 CUPTEAM 4615-28 to 2140
30 Helsingborgs AIS Blå P12 CUPTEAM 4615-30 to 2140
29 Helsingborgs AIS Vit P12 CUPTEAM 4615-29 to 2140
33 HGH:Blå P12 CUPTEAM 4615-33 to 2140
34 HGH:Röd P12 CUPTEAM 4615-34 to 2140
36 Hittarps IK:Svart F12 CUPTEAM 4615-36 to 2140
37 Hittarps IK:Svart P12 CUPTEAM 4615-37 to 2140
38 Hittarps IK:Vit F12 CUPTEAM 4615-38 to 2140
39 Hittarps IK:Vit P12 CUPTEAM 4615-39 to 2140
40 Holmalunds IF F13 CUPTEAM 4615-40 to 2140
41 Holmalunds IF P11 CUPTEAM 4615-41 to 2140
43 Horreds IF P12 CUPTEAM 4615-43 to 2140
42 Horreds IF P14 CUPTEAM 4615-42 to 2140
44 Hovås Billdal IF:1 P11 CUPTEAM 4615-44 to 2140
46 Häljarps IF P12 CUPTEAM 4615-46 to 2140
47 Högaborg bk P14 CUPTEAM 4615-47 to 2140
48 IF Centern F12 CUPTEAM 4615-48 to 2140
49 IF Centern F13 CUPTEAM 4615-49 to 2140
51 IF Centern P12 CUPTEAM 4615-51 to 2140
50 IF Centern P14 CUPTEAM 4615-50 to 2140
54 IF Väster F14 CUPTEAM 4615-54 to 2140
55 IFK Skoghall:1 F12 CUPTEAM 4615-55 to 2140
56 IFK Skoghall:2 F12 CUPTEAM 4615-56 to 2140
58 IFK Uddevalla P12 CUPTEAM 4615-58 to 2140
59 IK Gauthiod F12 CUPTEAM 4615-59 to 2140
60 IK Kongahälla P14 CUPTEAM 4615-60 to 2140
62 IK Tun F14 CUPTEAM 4615-62 to 2140
63 Karlsberg United FC:Gul P12 CUPTEAM 4615-63 to 2140
64 Karlsberg United FC:Röd P12 CUPTEAM 4615-64 to 2140
66 Kinna IF P12 CUPTEAM 4615-66 to 2140
65 Kinna IF P14 CUPTEAM 4615-65 to 2140
67 Klässbols SK P14 CUPTEAM 4615-67 to 2140
68 Kolbotn IL :Gutta 1 P12 CUPTEAM 4615-68 to 2140
69 Kolbotn IL :Gutta 2 P12 CUPTEAM 4615-69 to 2140
71 Kungshamns IF P11 CUPTEAM 4615-71 to 2140
73 Kungshamns IF P12 CUPTEAM 4615-73 to 2140
72 Kungshamns IF P14 CUPTEAM 4615-72 to 2140
74 Laik/Sais F-14:F-14 F14 CUPTEAM 4615-74 to 2140
75 Landvetter IF P11 CUPTEAM 4615-75 to 2140
76 Laxå IF P14 CUPTEAM 4615-76 to 2140
77 LB07 F12 CUPTEAM 4615-77 to 2140
78 LB07:2 F12 CUPTEAM 4615-78 to 2140
80 Levene/Skogslunds IF P12 CUPTEAM 4615-80 to 2140
81 Lunds FF:1 P12 CUPTEAM 4615-81 to 2140
82 Lunds FF:2 P12 CUPTEAM 4615-82 to 2140
83 Lunds FF:P01 P14 CUPTEAM 4615-83 to 2140
84 Lysekils AIK P11 CUPTEAM 4615-84 to 2140
85 Munkedals IF F12 CUPTEAM 4615-85 to 2140
86 Mölndal Fotboll F12 CUPTEAM 4615-86 to 2140
88 Nol IK P11 CUPTEAM 4615-88 to 2140
89 Nosaby IF P14 CUPTEAM 4615-89 to 2140
90 Nossebro IF F14 CUPTEAM 4615-90 to 2140
91 Partille IF :Lag 1 P12 CUPTEAM 4615-91 to 2140
92 Partille IF :Lag 2 P12 CUPTEAM 4615-92 to 2140
93 Pålsboda/Sköllersta F13 CUPTEAM 4615-93 to 2140
94 Rackeby IK P14 CUPTEAM 4615-94 to 2140
95 Sandared/Sjömarkens IF P14 CUPTEAM 4615-95 to 2140
96 Skara FC F13 CUPTEAM 4615-96 to 2140
97 Skara FC Blå F12 CUPTEAM 4615-97 to 2140
98 Skara FC Vit F12 CUPTEAM 4615-98 to 2140
99 Skattkärrs IF F12 CUPTEAM 4615-99 to 2140
101 Sotenäs Ungdom F14 CUPTEAM 4615-101 to 2140
102 Sparsörs AIK F12 CUPTEAM 4615-102 to 2140
103 Sparsörs AIK P12 CUPTEAM 4615-103 to 2140
104 Storfors FF P12 CUPTEAM 4615-104 to 2140
105 Svenshögens SK P12 CUPTEAM 4615-105 to 2140
107 Tistedalen IF:Rød P12 CUPTEAM 4615-107 to 2140
108 Tistedalen IF:Svart P12 CUPTEAM 4615-108 to 2140
109 Torshälla Nyby IS P12 CUPTEAM 4615-109 to 2140
110 Tune IL:grön P11 CUPTEAM 4615-110 to 2140
111 Tune IL:röd P11 CUPTEAM 4615-111 to 2140
112 Tyresö FF P14 CUPTEAM 4615-112 to 2140
113 Tyresö FF K/F P12 CUPTEAM 4615-113 to 2140
114 Tyresö FF Strand:Gul P11 CUPTEAM 4615-114 to 2140
115 Tyresö FF Strand:Röd P11 CUPTEAM 4615-115 to 2140
119 Vikens IK P11 CUPTEAM 4615-119 to 2140
121 Vålerenga:G14-2 P14 CUPTEAM 4615-121 to 2140
122 Vänersborgs FK F12 CUPTEAM 4615-122 to 2140
123 Vänersborgs FK F14 CUPTEAM 4615-123 to 2140
125 Vänersborgs FK P12 CUPTEAM 4615-125 to 2140
124 Vänersborgs FK P14 CUPTEAM 4615-124 to 2140
127 Vänersborgs FK:Vit P11 CUPTEAM 4615-127 to 2140
128 Vänersborgs IF F12 CUPTEAM 4615-128 to 2140
129 Vänersborgs IF F13 CUPTEAM 4615-129 to 2140
130 Vänersborgs IF F14 CUPTEAM 4615-130 to 2140
133 Ytterby IS F12 CUPTEAM 4615-133 to 2140
135 Årjängs IF P14 CUPTEAM 4615-135 to 2140
136 Örslösa Söne IK P11 CUPTEAM 4615-136 to 2140
137 Örslösa Söne IK P12 CUPTEAM 4615-137 to 2140
138 Östra Deje IK F13 CUPTEAM 4615-138 to 2140