Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.

Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kamper:
Hold nr
Hold navn
Klasse
SMS tekst at sende
1 Arentorp Helås FK P12 CUPTEAM 4615-1 til 1231
2 Arentorp/Helås FK F12 CUPTEAM 4615-2 til 1231
3 Askims IK P14 CUPTEAM 4615-3 til 1231
4 Azalea BK:1 P14 CUPTEAM 4615-4 til 1231
8 Bovall/Hunnebo P11 CUPTEAM 4615-8 til 1231
6 Bækkelagets SK P14 CUPTEAM 4615-6 til 1231
9 Denis personlig Assistans 1 P12 CUPTEAM 4615-9 til 1231
10 Denis personlig assistans 2 P12 CUPTEAM 4615-10 til 1231
11 Edet FK P12 CUPTEAM 4615-11 til 1231
13 Emtunga/Tråvad/Larv P12 CUPTEAM 4615-13 til 1231
14 Emtunga/Tråvad/Larv:E/T/L F14 CUPTEAM 4615-14 til 1231
15 Enebybergs IF F02 F13 CUPTEAM 4615-15 til 1231
16 Essunga Alliansen P14 CUPTEAM 4615-16 til 1231
17 FK Karlskrona F13 CUPTEAM 4615-17 til 1231
19 Frigg Oslo P11 CUPTEAM 4615-19 til 1231
20 GAIS P11 CUPTEAM 4615-20 til 1231
21 Gerdskens BK:Gul P11 CUPTEAM 4615-21 til 1231
22 Gerdskens BK:Svart P11 CUPTEAM 4615-22 til 1231
23 Gislöv IF P11 CUPTEAM 4615-23 til 1231
25 Groheds IF/Ljungskile SK 1 P12 CUPTEAM 4615-25 til 1231
26 Groheds IF/Ljungskile SK 2 P12 CUPTEAM 4615-26 til 1231
27 Haldenalliansen P14 CUPTEAM 4615-27 til 1231
28 Halmstads BK P14 CUPTEAM 4615-28 til 1231
30 Helsingborgs AIS Blå P12 CUPTEAM 4615-30 til 1231
29 Helsingborgs AIS Vit P12 CUPTEAM 4615-29 til 1231
33 HGH:Blå P12 CUPTEAM 4615-33 til 1231
34 HGH:Röd P12 CUPTEAM 4615-34 til 1231
36 Hittarps IK:Svart F12 CUPTEAM 4615-36 til 1231
37 Hittarps IK:Svart P12 CUPTEAM 4615-37 til 1231
38 Hittarps IK:Vit F12 CUPTEAM 4615-38 til 1231
39 Hittarps IK:Vit P12 CUPTEAM 4615-39 til 1231
40 Holmalunds IF F13 CUPTEAM 4615-40 til 1231
41 Holmalunds IF P11 CUPTEAM 4615-41 til 1231
43 Horreds IF P12 CUPTEAM 4615-43 til 1231
42 Horreds IF P14 CUPTEAM 4615-42 til 1231
44 Hovås Billdal IF:1 P11 CUPTEAM 4615-44 til 1231
46 Häljarps IF P12 CUPTEAM 4615-46 til 1231
47 Högaborg bk P14 CUPTEAM 4615-47 til 1231
48 IF Centern F12 CUPTEAM 4615-48 til 1231
49 IF Centern F13 CUPTEAM 4615-49 til 1231
51 IF Centern P12 CUPTEAM 4615-51 til 1231
50 IF Centern P14 CUPTEAM 4615-50 til 1231
54 IF Väster F14 CUPTEAM 4615-54 til 1231
55 IFK Skoghall:1 F12 CUPTEAM 4615-55 til 1231
56 IFK Skoghall:2 F12 CUPTEAM 4615-56 til 1231
58 IFK Uddevalla P12 CUPTEAM 4615-58 til 1231
59 IK Gauthiod F12 CUPTEAM 4615-59 til 1231
60 IK Kongahälla P14 CUPTEAM 4615-60 til 1231
62 IK Tun F14 CUPTEAM 4615-62 til 1231
63 Karlsberg United FC:Gul P12 CUPTEAM 4615-63 til 1231
64 Karlsberg United FC:Röd P12 CUPTEAM 4615-64 til 1231
66 Kinna IF P12 CUPTEAM 4615-66 til 1231
65 Kinna IF P14 CUPTEAM 4615-65 til 1231
67 Klässbols SK P14 CUPTEAM 4615-67 til 1231
68 Kolbotn IL :Gutta 1 P12 CUPTEAM 4615-68 til 1231
69 Kolbotn IL :Gutta 2 P12 CUPTEAM 4615-69 til 1231
71 Kungshamns IF P11 CUPTEAM 4615-71 til 1231
73 Kungshamns IF P12 CUPTEAM 4615-73 til 1231
72 Kungshamns IF P14 CUPTEAM 4615-72 til 1231
74 Laik/Sais F-14:F-14 F14 CUPTEAM 4615-74 til 1231
75 Landvetter IF P11 CUPTEAM 4615-75 til 1231
76 Laxå IF P14 CUPTEAM 4615-76 til 1231
77 LB07 F12 CUPTEAM 4615-77 til 1231
78 LB07:2 F12 CUPTEAM 4615-78 til 1231
80 Levene/Skogslunds IF P12 CUPTEAM 4615-80 til 1231
81 Lunds FF:1 P12 CUPTEAM 4615-81 til 1231
82 Lunds FF:2 P12 CUPTEAM 4615-82 til 1231
83 Lunds FF:P01 P14 CUPTEAM 4615-83 til 1231
84 Lysekils AIK P11 CUPTEAM 4615-84 til 1231
85 Munkedals IF F12 CUPTEAM 4615-85 til 1231
86 Mölndal Fotboll F12 CUPTEAM 4615-86 til 1231
88 Nol IK P11 CUPTEAM 4615-88 til 1231
89 Nosaby IF P14 CUPTEAM 4615-89 til 1231
90 Nossebro IF F14 CUPTEAM 4615-90 til 1231
91 Partille IF :Lag 1 P12 CUPTEAM 4615-91 til 1231
92 Partille IF :Lag 2 P12 CUPTEAM 4615-92 til 1231
93 Pålsboda/Sköllersta F13 CUPTEAM 4615-93 til 1231
94 Rackeby IK P14 CUPTEAM 4615-94 til 1231
95 Sandared/Sjömarkens IF P14 CUPTEAM 4615-95 til 1231
96 Skara FC F13 CUPTEAM 4615-96 til 1231
97 Skara FC Blå F12 CUPTEAM 4615-97 til 1231
98 Skara FC Vit F12 CUPTEAM 4615-98 til 1231
99 Skattkärrs IF F12 CUPTEAM 4615-99 til 1231
101 Sotenäs Ungdom F14 CUPTEAM 4615-101 til 1231
102 Sparsörs AIK F12 CUPTEAM 4615-102 til 1231
103 Sparsörs AIK P12 CUPTEAM 4615-103 til 1231
104 Storfors FF P12 CUPTEAM 4615-104 til 1231
105 Svenshögens SK P12 CUPTEAM 4615-105 til 1231
107 Tistedalen IF:Rød P12 CUPTEAM 4615-107 til 1231
108 Tistedalen IF:Svart P12 CUPTEAM 4615-108 til 1231
109 Torshälla Nyby IS P12 CUPTEAM 4615-109 til 1231
110 Tune IL:grön P11 CUPTEAM 4615-110 til 1231
111 Tune IL:röd P11 CUPTEAM 4615-111 til 1231
112 Tyresö FF P14 CUPTEAM 4615-112 til 1231
113 Tyresö FF K/F P12 CUPTEAM 4615-113 til 1231
114 Tyresö FF Strand:Gul P11 CUPTEAM 4615-114 til 1231
115 Tyresö FF Strand:Röd P11 CUPTEAM 4615-115 til 1231
119 Vikens IK P11 CUPTEAM 4615-119 til 1231
121 Vålerenga:G14-2 P14 CUPTEAM 4615-121 til 1231
122 Vänersborgs FK F12 CUPTEAM 4615-122 til 1231
123 Vänersborgs FK F14 CUPTEAM 4615-123 til 1231
125 Vänersborgs FK P12 CUPTEAM 4615-125 til 1231
124 Vänersborgs FK P14 CUPTEAM 4615-124 til 1231
127 Vänersborgs FK:Vit P11 CUPTEAM 4615-127 til 1231
128 Vänersborgs IF F12 CUPTEAM 4615-128 til 1231
129 Vänersborgs IF F13 CUPTEAM 4615-129 til 1231
130 Vänersborgs IF F14 CUPTEAM 4615-130 til 1231
133 Ytterby IS F12 CUPTEAM 4615-133 til 1231
135 Årjängs IF P14 CUPTEAM 4615-135 til 1231
136 Örslösa Söne IK P11 CUPTEAM 4615-136 til 1231
137 Örslösa Söne IK P12 CUPTEAM 4615-137 til 1231
138 Östra Deje IK F13 CUPTEAM 4615-138 til 1231