Vald klass:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
31 2015-07-24 08:55 B04 Group A Husie IF Grön - SCAB Academy CUPGAME 4886-31 till 72456
32 2015-07-24 08:55 B04 Group A Grobinas SC - Panevezys CUPGAME 4886-32 till 72456
33 2015-07-24 08:55 B04 Group A Märsta IK - Rapid Plzen CUPGAME 4886-33 till 72456
45 2015-07-24 09:50 B04 Group B SK Super Nova - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-45 till 72456
46 2015-07-24 09:50 B04 Group B Greve Fodbold - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-46 till 72456
47 2015-07-24 09:50 B04 Group B Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-47 till 72456
97 2015-07-24 13:30 B04 Group A Rapid Plzen - Grobinas SC CUPGAME 4886-97 till 72456
107 2015-07-24 13:55 B04 Group A Panevezys - Husie IF Grön CUPGAME 4886-107 till 72456
108 2015-07-24 13:55 B04 Group A SCAB Academy - Märsta IK CUPGAME 4886-108 till 72456
114 2015-07-24 14:25 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Svedala IF CUPGAME 4886-114 till 72456
115 2015-07-24 14:25 B04 Group B Husie IF Vit - Greve Fodbold CUPGAME 4886-115 till 72456
116 2015-07-24 14:25 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - SK Super Nova CUPGAME 4886-116 till 72456
160 2015-07-25 08:00 B04 Group A Grobinas SC - SCAB Academy CUPGAME 4886-160 till 72456
161 2015-07-25 08:00 B04 Group A Husie IF Grön - Märsta IK CUPGAME 4886-161 till 72456
162 2015-07-25 08:00 B04 Group A Panevezys - Rapid Plzen CUPGAME 4886-162 till 72456
163 2015-07-25 08:00 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - Svedala IF CUPGAME 4886-163 till 72456
164 2015-07-25 08:00 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Husie IF Vit CUPGAME 4886-164 till 72456
177 2015-07-25 08:55 B04 Group B SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-177 till 72456
222 2015-07-25 11:40 B04 Group A Husie IF Grön - Grobinas SC CUPGAME 4886-222 till 72456
223 2015-07-25 11:40 B04 Group A Märsta IK - Panevezys CUPGAME 4886-223 till 72456
224 2015-07-25 11:40 B04 Group A SCAB Academy - Rapid Plzen CUPGAME 4886-224 till 72456
227 2015-07-25 12:35 B04 Group B Atlantis Klaipeda - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-227 till 72456
228 2015-07-25 12:35 B04 Group B Husie IF Vit - SK Super Nova CUPGAME 4886-228 till 72456
229 2015-07-25 12:35 B04 Group B Svedala IF - Greve Fodbold CUPGAME 4886-229 till 72456
264 2015-07-25 15:20 B04 Group A SCAB Academy - Panevezys CUPGAME 4886-264 till 72456
265 2015-07-25 15:20 B04 Group A Rapid Plzen - Husie IF Grön CUPGAME 4886-265 till 72456
266 2015-07-25 15:25 B04 Group B Svedala IF - SK Super Nova CUPGAME 4886-266 till 72456
267 2015-07-25 15:25 B04 Group B Greve Fodbold - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-267 till 72456
268 2015-07-25 15:25 B04 Group B Husie IF Vit - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-268 till 72456
274 2015-07-25 16:15 B04 Group A Märsta IK - Grobinas SC CUPGAME 4886-274 till 72456
331 2015-07-26 10:00 B04 C-semifinal:01 Husie IF Grön - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-331 till 72456
342 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:01 SCAB Academy - SK Super Nova CUPGAME 4886-342 till 72456
343 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:02 Greve Fodbold - Grobinas SC CUPGAME 4886-343 till 72456
344 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:01 Rapid Plzen - Svedala IF CUPGAME 4886-344 till 72456
345 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:02 Husie IF Vit - Märsta IK CUPGAME 4886-345 till 72456
346 2015-07-26 11:00 B04 C-semifinal:02 Atlantis Klaipeda - Panevezys CUPGAME 4886-346 till 72456
377 2015-07-26 13:00 B04 C-final TV Jahn Schneverdingen - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-377 till 72456
407 2015-07-26 15:30 B04 A-final SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-407 till 72456
417 2015-07-26 16:00 B04 B-final Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-417 till 72456