Selected class:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på en ønsked kampe:
Match no
Time
Class
Type
Match
SMS text to send
31 2015-07-24 08:55 B04 Group A Husie IF Grön - SCAB Academy CUPGAME 4886-31 to 2140
32 2015-07-24 08:55 B04 Group A Grobinas SC - Panevezys CUPGAME 4886-32 to 2140
33 2015-07-24 08:55 B04 Group A Märsta IK - Rapid Plzen CUPGAME 4886-33 to 2140
45 2015-07-24 09:50 B04 Group B SK Super Nova - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-45 to 2140
46 2015-07-24 09:50 B04 Group B Greve Fodbold - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-46 to 2140
47 2015-07-24 09:50 B04 Group B Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-47 to 2140
97 2015-07-24 13:30 B04 Group A Rapid Plzen - Grobinas SC CUPGAME 4886-97 to 2140
107 2015-07-24 13:55 B04 Group A Panevezys - Husie IF Grön CUPGAME 4886-107 to 2140
108 2015-07-24 13:55 B04 Group A SCAB Academy - Märsta IK CUPGAME 4886-108 to 2140
114 2015-07-24 14:25 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Svedala IF CUPGAME 4886-114 to 2140
115 2015-07-24 14:25 B04 Group B Husie IF Vit - Greve Fodbold CUPGAME 4886-115 to 2140
116 2015-07-24 14:25 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - SK Super Nova CUPGAME 4886-116 to 2140
160 2015-07-25 08:00 B04 Group A Grobinas SC - SCAB Academy CUPGAME 4886-160 to 2140
161 2015-07-25 08:00 B04 Group A Husie IF Grön - Märsta IK CUPGAME 4886-161 to 2140
162 2015-07-25 08:00 B04 Group A Panevezys - Rapid Plzen CUPGAME 4886-162 to 2140
163 2015-07-25 08:00 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - Svedala IF CUPGAME 4886-163 to 2140
164 2015-07-25 08:00 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Husie IF Vit CUPGAME 4886-164 to 2140
177 2015-07-25 08:55 B04 Group B SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-177 to 2140
222 2015-07-25 11:40 B04 Group A Husie IF Grön - Grobinas SC CUPGAME 4886-222 to 2140
223 2015-07-25 11:40 B04 Group A Märsta IK - Panevezys CUPGAME 4886-223 to 2140
224 2015-07-25 11:40 B04 Group A SCAB Academy - Rapid Plzen CUPGAME 4886-224 to 2140
227 2015-07-25 12:35 B04 Group B Atlantis Klaipeda - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-227 to 2140
228 2015-07-25 12:35 B04 Group B Husie IF Vit - SK Super Nova CUPGAME 4886-228 to 2140
229 2015-07-25 12:35 B04 Group B Svedala IF - Greve Fodbold CUPGAME 4886-229 to 2140
264 2015-07-25 15:20 B04 Group A SCAB Academy - Panevezys CUPGAME 4886-264 to 2140
265 2015-07-25 15:20 B04 Group A Rapid Plzen - Husie IF Grön CUPGAME 4886-265 to 2140
266 2015-07-25 15:25 B04 Group B Svedala IF - SK Super Nova CUPGAME 4886-266 to 2140
267 2015-07-25 15:25 B04 Group B Greve Fodbold - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-267 to 2140
268 2015-07-25 15:25 B04 Group B Husie IF Vit - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-268 to 2140
274 2015-07-25 16:15 B04 Group A Märsta IK - Grobinas SC CUPGAME 4886-274 to 2140
331 2015-07-26 10:00 B04 C-semifinal:01 Husie IF Grön - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-331 to 2140
342 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:01 SCAB Academy - SK Super Nova CUPGAME 4886-342 to 2140
343 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:02 Greve Fodbold - Grobinas SC CUPGAME 4886-343 to 2140
344 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:01 Rapid Plzen - Svedala IF CUPGAME 4886-344 to 2140
345 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:02 Husie IF Vit - Märsta IK CUPGAME 4886-345 to 2140
346 2015-07-26 11:00 B04 C-semifinal:02 Atlantis Klaipeda - Panevezys CUPGAME 4886-346 to 2140
377 2015-07-26 13:00 B04 C-final TV Jahn Schneverdingen - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-377 to 2140
407 2015-07-26 15:30 B04 A-final SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-407 to 2140
417 2015-07-26 16:00 B04 B-final Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-417 to 2140