Valittu ikäluokka:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Tässä turnauksessa teillä on mahdollisuus tilata tulos tietystä ottelusta.

Kustannus / ottelu ja vastaanotettu SMS on 0.50 Euro.     Pätee jos teillä on suomalainen operaattori kotimaassanne.
SMS voidaan tarjota seuraaviin maihin. Paina vastaavaa lippua saadaksesi lisätietoa.          
Lähetä allaoleva SMS-teksti numeroon 179944 tilataksesi tietyn ottelun:
Ottelunro
Aika
Ikäluokka
Ottelutyyppi
Joukkue
SMS teksti lähetetään
31 2015-07-24 08:55 B04 Group A Husie IF Grön - SCAB Academy CUPGAME 4886-31 vastaanottaja 179944
32 2015-07-24 08:55 B04 Group A Grobinas SC - Panevezys CUPGAME 4886-32 vastaanottaja 179944
33 2015-07-24 08:55 B04 Group A Märsta IK - Rapid Plzen CUPGAME 4886-33 vastaanottaja 179944
45 2015-07-24 09:50 B04 Group B SK Super Nova - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-45 vastaanottaja 179944
46 2015-07-24 09:50 B04 Group B Greve Fodbold - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-46 vastaanottaja 179944
47 2015-07-24 09:50 B04 Group B Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-47 vastaanottaja 179944
97 2015-07-24 13:30 B04 Group A Rapid Plzen - Grobinas SC CUPGAME 4886-97 vastaanottaja 179944
107 2015-07-24 13:55 B04 Group A Panevezys - Husie IF Grön CUPGAME 4886-107 vastaanottaja 179944
108 2015-07-24 13:55 B04 Group A SCAB Academy - Märsta IK CUPGAME 4886-108 vastaanottaja 179944
114 2015-07-24 14:25 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Svedala IF CUPGAME 4886-114 vastaanottaja 179944
115 2015-07-24 14:25 B04 Group B Husie IF Vit - Greve Fodbold CUPGAME 4886-115 vastaanottaja 179944
116 2015-07-24 14:25 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - SK Super Nova CUPGAME 4886-116 vastaanottaja 179944
160 2015-07-25 08:00 B04 Group A Grobinas SC - SCAB Academy CUPGAME 4886-160 vastaanottaja 179944
161 2015-07-25 08:00 B04 Group A Husie IF Grön - Märsta IK CUPGAME 4886-161 vastaanottaja 179944
162 2015-07-25 08:00 B04 Group A Panevezys - Rapid Plzen CUPGAME 4886-162 vastaanottaja 179944
163 2015-07-25 08:00 B04 Group B TV Jahn Schneverdingen - Svedala IF CUPGAME 4886-163 vastaanottaja 179944
164 2015-07-25 08:00 B04 Group B Atlantis Klaipeda - Husie IF Vit CUPGAME 4886-164 vastaanottaja 179944
177 2015-07-25 08:55 B04 Group B SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-177 vastaanottaja 179944
222 2015-07-25 11:40 B04 Group A Husie IF Grön - Grobinas SC CUPGAME 4886-222 vastaanottaja 179944
223 2015-07-25 11:40 B04 Group A Märsta IK - Panevezys CUPGAME 4886-223 vastaanottaja 179944
224 2015-07-25 11:40 B04 Group A SCAB Academy - Rapid Plzen CUPGAME 4886-224 vastaanottaja 179944
227 2015-07-25 12:35 B04 Group B Atlantis Klaipeda - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-227 vastaanottaja 179944
228 2015-07-25 12:35 B04 Group B Husie IF Vit - SK Super Nova CUPGAME 4886-228 vastaanottaja 179944
229 2015-07-25 12:35 B04 Group B Svedala IF - Greve Fodbold CUPGAME 4886-229 vastaanottaja 179944
264 2015-07-25 15:20 B04 Group A SCAB Academy - Panevezys CUPGAME 4886-264 vastaanottaja 179944
265 2015-07-25 15:20 B04 Group A Rapid Plzen - Husie IF Grön CUPGAME 4886-265 vastaanottaja 179944
266 2015-07-25 15:25 B04 Group B Svedala IF - SK Super Nova CUPGAME 4886-266 vastaanottaja 179944
267 2015-07-25 15:25 B04 Group B Greve Fodbold - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-267 vastaanottaja 179944
268 2015-07-25 15:25 B04 Group B Husie IF Vit - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-268 vastaanottaja 179944
274 2015-07-25 16:15 B04 Group A Märsta IK - Grobinas SC CUPGAME 4886-274 vastaanottaja 179944
331 2015-07-26 10:00 B04 C-semifinal:01 Husie IF Grön - TV Jahn Schneverdingen CUPGAME 4886-331 vastaanottaja 179944
342 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:01 SCAB Academy - SK Super Nova CUPGAME 4886-342 vastaanottaja 179944
343 2015-07-26 11:00 B04 A-semifinal:02 Greve Fodbold - Grobinas SC CUPGAME 4886-343 vastaanottaja 179944
344 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:01 Rapid Plzen - Svedala IF CUPGAME 4886-344 vastaanottaja 179944
345 2015-07-26 11:00 B04 B-semifinal:02 Husie IF Vit - Märsta IK CUPGAME 4886-345 vastaanottaja 179944
346 2015-07-26 11:00 B04 C-semifinal:02 Atlantis Klaipeda - Panevezys CUPGAME 4886-346 vastaanottaja 179944
377 2015-07-26 13:00 B04 C-final TV Jahn Schneverdingen - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-377 vastaanottaja 179944
407 2015-07-26 15:30 B04 A-final SK Super Nova - Greve Fodbold CUPGAME 4886-407 vastaanottaja 179944
417 2015-07-26 16:00 B04 B-final Svedala IF - Husie IF Vit CUPGAME 4886-417 vastaanottaja 179944