Selected class:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på en ønsked kampe:
Match no
Time
Class
Type
Match
SMS text to send
22 2015-07-24 08:55 B01 Group A Kvarnby IK - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-22 to 2140
23 2015-07-24 08:55 B01 Group A Drumchapel United - AFK Linköping 2 CUPGAME 4886-23 to 2140
24 2015-07-24 08:55 B01 Group B Hammarby IF - BK Höllviken CUPGAME 4886-24 to 2140
25 2015-07-24 08:55 B01 Group B AFK Linköping 1 - FC Jarve CUPGAME 4886-25 to 2140
26 2015-07-24 08:55 B01 Group C AFK Linköping 3 - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-26 to 2140
27 2015-07-24 08:55 B01 Group C IS Halmia - Dösjöbro IF CUPGAME 4886-27 to 2140
28 2015-07-24 08:55 B01 Group D IFK Norrköping - IFK Osby CUPGAME 4886-28 to 2140
29 2015-07-24 08:55 B01 Group D Husqvarna FF - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-29 to 2140
83 2015-07-24 12:45 B01 Group A AFK Linköping 2 - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-83 to 2140
84 2015-07-24 12:45 B01 Group B FC Jarve - BK Höllviken CUPGAME 4886-84 to 2140
85 2015-07-24 12:45 B01 Group C Dösjöbro IF - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-85 to 2140
86 2015-07-24 12:45 B01 Group D Strömsgodset IF - IFK Osby CUPGAME 4886-86 to 2140
89 2015-07-24 13:00 B01 Group A Kvarnby IK - Drumchapel United CUPGAME 4886-89 to 2140
90 2015-07-24 13:00 B01 Group B Hammarby IF - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-90 to 2140
91 2015-07-24 13:00 B01 Group C AFK Linköping 3 - IS Halmia CUPGAME 4886-91 to 2140
92 2015-07-24 13:00 B01 Group D IFK Norrköping - Husqvarna FF CUPGAME 4886-92 to 2140
214 2015-07-25 11:40 B01 Group A AFK Linköping 2 - Kvarnby IK CUPGAME 4886-214 to 2140
215 2015-07-25 11:40 B01 Group A Snöstorp Nyhem FF - Drumchapel United CUPGAME 4886-215 to 2140
216 2015-07-25 11:40 B01 Group B FC Jarve - Hammarby IF CUPGAME 4886-216 to 2140
217 2015-07-25 11:40 B01 Group B BK Höllviken - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-217 to 2140
218 2015-07-25 11:40 B01 Group C Dösjöbro IF - AFK Linköping 3 CUPGAME 4886-218 to 2140
219 2015-07-25 11:40 B01 Group C Felsötárkány SC - IS Halmia CUPGAME 4886-219 to 2140
220 2015-07-25 11:40 B01 Group D Strömsgodset IF - IFK Norrköping CUPGAME 4886-220 to 2140
221 2015-07-25 11:40 B01 Group D IFK Osby - Husqvarna FF CUPGAME 4886-221 to 2140
309 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:01 AFK Linköping 2 - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-309 to 2140
310 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:02 AFK Linköping 1 - IFK Osby CUPGAME 4886-310 to 2140
311 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:03 Dösjöbro IF - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-311 to 2140
312 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:04 IFK Norrköping - BK Höllviken CUPGAME 4886-312 to 2140
321 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:01 Kvarnby IK - AFK Linköping 3 CUPGAME 4886-321 to 2140
322 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:02 Hammarby IF - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-322 to 2140
323 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:03 IS Halmia - Drumchapel United CUPGAME 4886-323 to 2140
324 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:04 Husqvarna FF - FC Jarve CUPGAME 4886-324 to 2140
373 2015-07-26 13:00 B01 D-semifinal:02 Dösjöbro IF - BK Höllviken CUPGAME 4886-373 to 2140
381 2015-07-26 14:00 B01 A-semifinal:01 AFK Linköping 3 - Hammarby IF CUPGAME 4886-381 to 2140
382 2015-07-26 14:00 B01 A-semifinal:02 Drumchapel United - Husqvarna FF CUPGAME 4886-382 to 2140
383 2015-07-26 14:00 B01 B-semifinal:01 Kvarnby IK - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-383 to 2140
384 2015-07-26 14:00 B01 B-semifinal:02 IS Halmia - FC Jarve CUPGAME 4886-384 to 2140
385 2015-07-26 14:00 B01 C-semifinal:01 AFK Linköping 2 - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-385 to 2140
386 2015-07-26 14:00 B01 C-semifinal:02 Snöstorp Nyhem FF - IFK Norrköping CUPGAME 4886-386 to 2140
387 2015-07-26 14:00 B01 D-semifinal:01 Felsötárkány SC - IFK Osby CUPGAME 4886-387 to 2140
410 2015-07-26 16:00 B01 A-final Hammarby IF - Drumchapel United CUPGAME 4886-410 to 2140
413 2015-07-26 16:00 B01 B-final Kvarnby IK - IS Halmia CUPGAME 4886-413 to 2140
414 2015-07-26 16:00 B01 C-final AFK Linköping 1 - IFK Norrköping CUPGAME 4886-414 to 2140
416 2015-07-26 16:00 B01 D-final Felsötárkány SC - BK Höllviken CUPGAME 4886-416 to 2140