Valgd række:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på en ønsked kampe:
Kamp nr
Tid
Klasse
Type
Kamp
SMS tekst at sende
22 2015-07-24 08:55 B01 Group A Kvarnby IK - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-22 til 1231
23 2015-07-24 08:55 B01 Group A Drumchapel United - AFK Linköping 2 CUPGAME 4886-23 til 1231
24 2015-07-24 08:55 B01 Group B Hammarby IF - BK Höllviken CUPGAME 4886-24 til 1231
25 2015-07-24 08:55 B01 Group B AFK Linköping 1 - FC Jarve CUPGAME 4886-25 til 1231
26 2015-07-24 08:55 B01 Group C AFK Linköping 3 - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-26 til 1231
27 2015-07-24 08:55 B01 Group C IS Halmia - Dösjöbro IF CUPGAME 4886-27 til 1231
28 2015-07-24 08:55 B01 Group D IFK Norrköping - IFK Osby CUPGAME 4886-28 til 1231
29 2015-07-24 08:55 B01 Group D Husqvarna FF - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-29 til 1231
83 2015-07-24 12:45 B01 Group A AFK Linköping 2 - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-83 til 1231
84 2015-07-24 12:45 B01 Group B FC Jarve - BK Höllviken CUPGAME 4886-84 til 1231
85 2015-07-24 12:45 B01 Group C Dösjöbro IF - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-85 til 1231
86 2015-07-24 12:45 B01 Group D Strömsgodset IF - IFK Osby CUPGAME 4886-86 til 1231
89 2015-07-24 13:00 B01 Group A Kvarnby IK - Drumchapel United CUPGAME 4886-89 til 1231
90 2015-07-24 13:00 B01 Group B Hammarby IF - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-90 til 1231
91 2015-07-24 13:00 B01 Group C AFK Linköping 3 - IS Halmia CUPGAME 4886-91 til 1231
92 2015-07-24 13:00 B01 Group D IFK Norrköping - Husqvarna FF CUPGAME 4886-92 til 1231
214 2015-07-25 11:40 B01 Group A AFK Linköping 2 - Kvarnby IK CUPGAME 4886-214 til 1231
215 2015-07-25 11:40 B01 Group A Snöstorp Nyhem FF - Drumchapel United CUPGAME 4886-215 til 1231
216 2015-07-25 11:40 B01 Group B FC Jarve - Hammarby IF CUPGAME 4886-216 til 1231
217 2015-07-25 11:40 B01 Group B BK Höllviken - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-217 til 1231
218 2015-07-25 11:40 B01 Group C Dösjöbro IF - AFK Linköping 3 CUPGAME 4886-218 til 1231
219 2015-07-25 11:40 B01 Group C Felsötárkány SC - IS Halmia CUPGAME 4886-219 til 1231
220 2015-07-25 11:40 B01 Group D Strömsgodset IF - IFK Norrköping CUPGAME 4886-220 til 1231
221 2015-07-25 11:40 B01 Group D IFK Osby - Husqvarna FF CUPGAME 4886-221 til 1231
309 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:01 AFK Linköping 2 - Felsötárkány SC CUPGAME 4886-309 til 1231
310 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:02 AFK Linköping 1 - IFK Osby CUPGAME 4886-310 til 1231
311 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:03 Dösjöbro IF - Snöstorp Nyhem FF CUPGAME 4886-311 til 1231
312 2015-07-26 09:00 B01 C-kvartsfinal:04 IFK Norrköping - BK Höllviken CUPGAME 4886-312 til 1231
321 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:01 Kvarnby IK - AFK Linköping 3 CUPGAME 4886-321 til 1231
322 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:02 Hammarby IF - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-322 til 1231
323 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:03 IS Halmia - Drumchapel United CUPGAME 4886-323 til 1231
324 2015-07-26 10:00 B01 A-kvartsfinal:04 Husqvarna FF - FC Jarve CUPGAME 4886-324 til 1231
373 2015-07-26 13:00 B01 D-semifinal:02 Dösjöbro IF - BK Höllviken CUPGAME 4886-373 til 1231
381 2015-07-26 14:00 B01 A-semifinal:01 AFK Linköping 3 - Hammarby IF CUPGAME 4886-381 til 1231
382 2015-07-26 14:00 B01 A-semifinal:02 Drumchapel United - Husqvarna FF CUPGAME 4886-382 til 1231
383 2015-07-26 14:00 B01 B-semifinal:01 Kvarnby IK - Strömsgodset IF CUPGAME 4886-383 til 1231
384 2015-07-26 14:00 B01 B-semifinal:02 IS Halmia - FC Jarve CUPGAME 4886-384 til 1231
385 2015-07-26 14:00 B01 C-semifinal:01 AFK Linköping 2 - AFK Linköping 1 CUPGAME 4886-385 til 1231
386 2015-07-26 14:00 B01 C-semifinal:02 Snöstorp Nyhem FF - IFK Norrköping CUPGAME 4886-386 til 1231
387 2015-07-26 14:00 B01 D-semifinal:01 Felsötárkány SC - IFK Osby CUPGAME 4886-387 til 1231
410 2015-07-26 16:00 B01 A-final Hammarby IF - Drumchapel United CUPGAME 4886-410 til 1231
413 2015-07-26 16:00 B01 B-final Kvarnby IK - IS Halmia CUPGAME 4886-413 til 1231
414 2015-07-26 16:00 B01 C-final AFK Linköping 1 - IFK Norrköping CUPGAME 4886-414 til 1231
416 2015-07-26 16:00 B01 D-final Felsötárkány SC - BK Höllviken CUPGAME 4886-416 til 1231