Vald klass:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Till denna turnering får ni möjlighet att prenumerera på resultaten för en specifik match.

Kostnaden per mottaget SMS är 5.00 SEK.     Gäller om ni har en svensk operatör i ert hemland.
SMS kan erbjudas till följande länder. Klicka på lämplig flagga för mer info.          
Sänd nedanstående SMS-text till 72456 för att prenumerera på en specifik match, nedan:
Matchnr
Tid
Klass
Typ
Match
SMS text att skicka
5 2015-07-24 08:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Råsunda IS CUPGAME 4886-5 till 72456
6 2015-07-24 08:00 B00 Group A Atlantis Klaipeda - Hyllie IK CUPGAME 4886-6 till 72456
7 2015-07-24 08:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-7 till 72456
8 2015-07-24 08:00 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-8 till 72456
9 2015-07-24 08:00 B00 Group C BK Höllviken - Hovsta IF CUPGAME 4886-9 till 72456
10 2015-07-24 08:00 B00 Group C Smedby AIS Blå - Monaghan United CUPGAME 4886-10 till 72456
11 2015-07-24 08:00 B00 Group D Nanset IF - Oxelösund IK CUPGAME 4886-11 till 72456
12 2015-07-24 08:00 B00 Group D Pukebergs BK - BK Olympic CUPGAME 4886-12 till 72456
65 2015-07-24 11:40 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-65 till 72456
66 2015-07-24 11:40 B00 Group A Råsunda IS - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-66 till 72456
67 2015-07-24 11:40 B00 Group B AFK Linköping - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-67 till 72456
68 2015-07-24 11:40 B00 Group B Smedby AIS Röd - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-68 till 72456
69 2015-07-24 11:40 B00 Group C BK Höllviken - Monaghan United CUPGAME 4886-69 till 72456
70 2015-07-24 11:40 B00 Group C Hovsta IF - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-70 till 72456
71 2015-07-24 11:40 B00 Group D Nanset IF - Pukebergs BK CUPGAME 4886-71 till 72456
72 2015-07-24 11:40 B00 Group D BK Olympic - Oxelösund IK CUPGAME 4886-72 till 72456
132 2015-07-24 15:45 B00 Group A Hyllie IK - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-132 till 72456
133 2015-07-24 15:45 B00 Group A Atlantis Klaipeda - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-133 till 72456
134 2015-07-24 15:45 B00 Group B Ishöj BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-134 till 72456
135 2015-07-24 15:45 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-135 till 72456
165 2015-07-25 08:55 B00 Group A Hyllie IK - Råsunda IS CUPGAME 4886-165 till 72456
166 2015-07-25 08:55 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-166 till 72456
167 2015-07-25 08:55 B00 Group B Ishöj BK - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-167 till 72456
168 2015-07-25 08:55 B00 Group B AFK Linköping - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-168 till 72456
169 2015-07-25 08:55 B00 Group C Smedby AIS Blå - BK Höllviken CUPGAME 4886-169 till 72456
170 2015-07-25 08:55 B00 Group C Monaghan United - Hovsta IF CUPGAME 4886-170 till 72456
171 2015-07-25 08:55 B00 Group D BK Olympic - Nanset IF CUPGAME 4886-171 till 72456
172 2015-07-25 08:55 B00 Group D Oxelösund IK - Pukebergs BK CUPGAME 4886-172 till 72456
235 2015-07-25 13:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Hyllie IK CUPGAME 4886-235 till 72456
236 2015-07-25 13:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Ishöj BK CUPGAME 4886-236 till 72456
238 2015-07-25 13:15 B00 Group A Råsunda IS - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-238 till 72456
239 2015-07-25 13:15 B00 Group B Smedby AIS Röd - AFK Linköping CUPGAME 4886-239 till 72456
296 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:01 IFK Tumba Fotboll - Hovsta IF CUPGAME 4886-296 till 72456
297 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:02 Mälarhöjdens IK - Oxelösund IK CUPGAME 4886-297 till 72456
298 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:03 Monaghan United - Råsunda IS CUPGAME 4886-298 till 72456
299 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:04 Pukebergs BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-299 till 72456
305 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:01 Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-305 till 72456
306 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:02 Bolton Wanderers FC - Nanset IF CUPGAME 4886-306 till 72456
307 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:03 BK Höllviken - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-307 till 72456
308 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:04 BK Olympic - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-308 till 72456
326 2015-07-26 10:00 B00 E-Final Hyllie IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-326 till 72456
355 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:02 SV Wacker 04 Bad Salzungen - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-355 till 72456
356 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:01 Atlantis Klaipeda - Nanset IF CUPGAME 4886-356 till 72456
357 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:01 IFK Tumba Fotboll - Oxelösund IK CUPGAME 4886-357 till 72456
358 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:02 Råsunda IS - AFK Linköping CUPGAME 4886-358 till 72456
371 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:01 Hovsta IF - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-371 till 72456
372 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:02 Monaghan United - Pukebergs BK CUPGAME 4886-372 till 72456
379 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:01 Smedby AIS Blå - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-379 till 72456
380 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:02 BK Höllviken - BK Olympic CUPGAME 4886-380 till 72456
397 2015-07-26 15:00 B00 B-final Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-397 till 72456
398 2015-07-26 15:00 B00 C-final Mälarhöjdens IK - Monaghan United CUPGAME 4886-398 till 72456
402 2015-07-26 15:00 B00 D-final Oxelösund IK - AFK Linköping CUPGAME 4886-402 till 72456
411 2015-07-26 16:00 B00 A-final Bolton Wanderers FC - BK Olympic CUPGAME 4886-411 till 72456