Selected class:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 NOK.     Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 2140 før at abonnere på en ønsked kampe:
Match no
Time
Class
Type
Match
SMS text to send
5 2015-07-24 08:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Råsunda IS CUPGAME 4886-5 to 2140
6 2015-07-24 08:00 B00 Group A Atlantis Klaipeda - Hyllie IK CUPGAME 4886-6 to 2140
7 2015-07-24 08:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-7 to 2140
8 2015-07-24 08:00 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-8 to 2140
9 2015-07-24 08:00 B00 Group C BK Höllviken - Hovsta IF CUPGAME 4886-9 to 2140
10 2015-07-24 08:00 B00 Group C Smedby AIS Blå - Monaghan United CUPGAME 4886-10 to 2140
11 2015-07-24 08:00 B00 Group D Nanset IF - Oxelösund IK CUPGAME 4886-11 to 2140
12 2015-07-24 08:00 B00 Group D Pukebergs BK - BK Olympic CUPGAME 4886-12 to 2140
65 2015-07-24 11:40 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-65 to 2140
66 2015-07-24 11:40 B00 Group A Råsunda IS - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-66 to 2140
67 2015-07-24 11:40 B00 Group B AFK Linköping - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-67 to 2140
68 2015-07-24 11:40 B00 Group B Smedby AIS Röd - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-68 to 2140
69 2015-07-24 11:40 B00 Group C BK Höllviken - Monaghan United CUPGAME 4886-69 to 2140
70 2015-07-24 11:40 B00 Group C Hovsta IF - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-70 to 2140
71 2015-07-24 11:40 B00 Group D Nanset IF - Pukebergs BK CUPGAME 4886-71 to 2140
72 2015-07-24 11:40 B00 Group D BK Olympic - Oxelösund IK CUPGAME 4886-72 to 2140
132 2015-07-24 15:45 B00 Group A Hyllie IK - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-132 to 2140
133 2015-07-24 15:45 B00 Group A Atlantis Klaipeda - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-133 to 2140
134 2015-07-24 15:45 B00 Group B Ishöj BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-134 to 2140
135 2015-07-24 15:45 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-135 to 2140
165 2015-07-25 08:55 B00 Group A Hyllie IK - Råsunda IS CUPGAME 4886-165 to 2140
166 2015-07-25 08:55 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-166 to 2140
167 2015-07-25 08:55 B00 Group B Ishöj BK - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-167 to 2140
168 2015-07-25 08:55 B00 Group B AFK Linköping - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-168 to 2140
169 2015-07-25 08:55 B00 Group C Smedby AIS Blå - BK Höllviken CUPGAME 4886-169 to 2140
170 2015-07-25 08:55 B00 Group C Monaghan United - Hovsta IF CUPGAME 4886-170 to 2140
171 2015-07-25 08:55 B00 Group D BK Olympic - Nanset IF CUPGAME 4886-171 to 2140
172 2015-07-25 08:55 B00 Group D Oxelösund IK - Pukebergs BK CUPGAME 4886-172 to 2140
235 2015-07-25 13:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Hyllie IK CUPGAME 4886-235 to 2140
236 2015-07-25 13:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Ishöj BK CUPGAME 4886-236 to 2140
238 2015-07-25 13:15 B00 Group A Råsunda IS - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-238 to 2140
239 2015-07-25 13:15 B00 Group B Smedby AIS Röd - AFK Linköping CUPGAME 4886-239 to 2140
296 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:01 IFK Tumba Fotboll - Hovsta IF CUPGAME 4886-296 to 2140
297 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:02 Mälarhöjdens IK - Oxelösund IK CUPGAME 4886-297 to 2140
298 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:03 Monaghan United - Råsunda IS CUPGAME 4886-298 to 2140
299 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:04 Pukebergs BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-299 to 2140
305 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:01 Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-305 to 2140
306 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:02 Bolton Wanderers FC - Nanset IF CUPGAME 4886-306 to 2140
307 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:03 BK Höllviken - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-307 to 2140
308 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:04 BK Olympic - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-308 to 2140
326 2015-07-26 10:00 B00 E-Final Hyllie IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-326 to 2140
355 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:02 SV Wacker 04 Bad Salzungen - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-355 to 2140
356 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:01 Atlantis Klaipeda - Nanset IF CUPGAME 4886-356 to 2140
357 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:01 IFK Tumba Fotboll - Oxelösund IK CUPGAME 4886-357 to 2140
358 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:02 Råsunda IS - AFK Linköping CUPGAME 4886-358 to 2140
371 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:01 Hovsta IF - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-371 to 2140
372 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:02 Monaghan United - Pukebergs BK CUPGAME 4886-372 to 2140
379 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:01 Smedby AIS Blå - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-379 to 2140
380 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:02 BK Höllviken - BK Olympic CUPGAME 4886-380 to 2140
397 2015-07-26 15:00 B00 B-final Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-397 to 2140
398 2015-07-26 15:00 B00 C-final Mälarhöjdens IK - Monaghan United CUPGAME 4886-398 to 2140
402 2015-07-26 15:00 B00 D-final Oxelösund IK - AFK Linköping CUPGAME 4886-402 to 2140
411 2015-07-26 16:00 B00 A-final Bolton Wanderers FC - BK Olympic CUPGAME 4886-411 to 2140