Valgd række:
B00
B01
B02
B03
B04
B05/06
B96/97/98
B99
G00
G01/02
G03/04
G98/99
Ladies

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

Omkostningen pr mottaget SMS er 5.00 DKK.     Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.          
Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på en ønsked kampe:
Kamp nr
Tid
Klasse
Type
Kamp
SMS tekst at sende
5 2015-07-24 08:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Råsunda IS CUPGAME 4886-5 til 1231
6 2015-07-24 08:00 B00 Group A Atlantis Klaipeda - Hyllie IK CUPGAME 4886-6 til 1231
7 2015-07-24 08:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-7 til 1231
8 2015-07-24 08:00 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-8 til 1231
9 2015-07-24 08:00 B00 Group C BK Höllviken - Hovsta IF CUPGAME 4886-9 til 1231
10 2015-07-24 08:00 B00 Group C Smedby AIS Blå - Monaghan United CUPGAME 4886-10 til 1231
11 2015-07-24 08:00 B00 Group D Nanset IF - Oxelösund IK CUPGAME 4886-11 til 1231
12 2015-07-24 08:00 B00 Group D Pukebergs BK - BK Olympic CUPGAME 4886-12 til 1231
65 2015-07-24 11:40 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-65 til 1231
66 2015-07-24 11:40 B00 Group A Råsunda IS - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-66 til 1231
67 2015-07-24 11:40 B00 Group B AFK Linköping - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-67 til 1231
68 2015-07-24 11:40 B00 Group B Smedby AIS Röd - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-68 til 1231
69 2015-07-24 11:40 B00 Group C BK Höllviken - Monaghan United CUPGAME 4886-69 til 1231
70 2015-07-24 11:40 B00 Group C Hovsta IF - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-70 til 1231
71 2015-07-24 11:40 B00 Group D Nanset IF - Pukebergs BK CUPGAME 4886-71 til 1231
72 2015-07-24 11:40 B00 Group D BK Olympic - Oxelösund IK CUPGAME 4886-72 til 1231
132 2015-07-24 15:45 B00 Group A Hyllie IK - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-132 til 1231
133 2015-07-24 15:45 B00 Group A Atlantis Klaipeda - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-133 til 1231
134 2015-07-24 15:45 B00 Group B Ishöj BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-134 til 1231
135 2015-07-24 15:45 B00 Group B Mälarhöjdens IK - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-135 til 1231
165 2015-07-25 08:55 B00 Group A Hyllie IK - Råsunda IS CUPGAME 4886-165 til 1231
166 2015-07-25 08:55 B00 Group A IFK Tumba Fotboll - Atlantis Klaipeda CUPGAME 4886-166 til 1231
167 2015-07-25 08:55 B00 Group B Ishöj BK - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-167 til 1231
168 2015-07-25 08:55 B00 Group B AFK Linköping - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-168 til 1231
169 2015-07-25 08:55 B00 Group C Smedby AIS Blå - BK Höllviken CUPGAME 4886-169 til 1231
170 2015-07-25 08:55 B00 Group C Monaghan United - Hovsta IF CUPGAME 4886-170 til 1231
171 2015-07-25 08:55 B00 Group D BK Olympic - Nanset IF CUPGAME 4886-171 til 1231
172 2015-07-25 08:55 B00 Group D Oxelösund IK - Pukebergs BK CUPGAME 4886-172 til 1231
235 2015-07-25 13:00 B00 Group A SV Wacker 04 Bad Salzungen - Hyllie IK CUPGAME 4886-235 til 1231
236 2015-07-25 13:00 B00 Group B Bolton Wanderers FC - Ishöj BK CUPGAME 4886-236 til 1231
238 2015-07-25 13:15 B00 Group A Råsunda IS - IFK Tumba Fotboll CUPGAME 4886-238 til 1231
239 2015-07-25 13:15 B00 Group B Smedby AIS Röd - AFK Linköping CUPGAME 4886-239 til 1231
296 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:01 IFK Tumba Fotboll - Hovsta IF CUPGAME 4886-296 til 1231
297 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:02 Mälarhöjdens IK - Oxelösund IK CUPGAME 4886-297 til 1231
298 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:03 Monaghan United - Råsunda IS CUPGAME 4886-298 til 1231
299 2015-07-26 08:00 B00 C-kvartsfinal:04 Pukebergs BK - AFK Linköping CUPGAME 4886-299 til 1231
305 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:01 Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Blå CUPGAME 4886-305 til 1231
306 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:02 Bolton Wanderers FC - Nanset IF CUPGAME 4886-306 til 1231
307 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:03 BK Höllviken - SV Wacker 04 Bad Salzungen CUPGAME 4886-307 til 1231
308 2015-07-26 09:00 B00 A-kvartsfinal:04 BK Olympic - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-308 til 1231
326 2015-07-26 10:00 B00 E-Final Hyllie IK - Ishöj BK CUPGAME 4886-326 til 1231
355 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:02 SV Wacker 04 Bad Salzungen - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-355 til 1231
356 2015-07-26 12:00 B00 B-semifinal:01 Atlantis Klaipeda - Nanset IF CUPGAME 4886-356 til 1231
357 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:01 IFK Tumba Fotboll - Oxelösund IK CUPGAME 4886-357 til 1231
358 2015-07-26 12:00 B00 D-semifinal:02 Råsunda IS - AFK Linköping CUPGAME 4886-358 til 1231
371 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:01 Hovsta IF - Mälarhöjdens IK CUPGAME 4886-371 til 1231
372 2015-07-26 13:00 B00 C-semifinal:02 Monaghan United - Pukebergs BK CUPGAME 4886-372 til 1231
379 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:01 Smedby AIS Blå - Bolton Wanderers FC CUPGAME 4886-379 til 1231
380 2015-07-26 14:00 B00 A-semifinal:02 BK Höllviken - BK Olympic CUPGAME 4886-380 til 1231
397 2015-07-26 15:00 B00 B-final Atlantis Klaipeda - Smedby AIS Röd CUPGAME 4886-397 til 1231
398 2015-07-26 15:00 B00 C-final Mälarhöjdens IK - Monaghan United CUPGAME 4886-398 til 1231
402 2015-07-26 15:00 B00 D-final Oxelösund IK - AFK Linköping CUPGAME 4886-402 til 1231
411 2015-07-26 16:00 B00 A-final Bolton Wanderers FC - BK Olympic CUPGAME 4886-411 til 1231