Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2018-12-03 08:58  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2018-12-12

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

L3; 11-man KG

17:45

19:15

Herr A

   Träning, Herr A

Hel plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

L3; 11-man KG

2018-12-13

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Hel plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P06

   Träning, P06

Halv plan

L3; 11-man KG

18:00

19:30

P10

   Träning, P10

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

L3; 11-man KG

2018-12-14

17:30

19:00

P08

   Träning, P08

Halv plan

L3; 11-man KG

20:00

22:00

F05

   Träning, F05

Hel plan

Almåshallen B

2018-12-15

10:00

11:30

HJun

   Träning, HJun

Hel plan

L1; 11-man KG

10:00

11:30

P07

   Träning, P07

Halv plan

L3; 11-man KG

11:00

Serie

Herr A

LGIF - Frölunda

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

13:00

Serie

U 16 pojk

Lindome Gif - Torslanda

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

F03

Lindome GIF - Ytterby

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

15:00

Serie

DJun

LGIF - Eriksberg

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

16:00

Serie

P04

Lindome GIF - Askim

1 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

2018-12-16

11:00

Serie

P06

Lindome GIF - Mossen

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

12:30

14:00

F06

   Träning, F06

Hel plan

Almåshallen B

14:00

15:30

F09

   Träning, F09

Hel plan

Almåshallen B

15:30

17:00

P09

   Träning, P09

Hel plan

Almåshallen B

20:00

22:00

DJun

   Träning, DJun

Hel plan

Almåshallen A

2018-12-17

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Hel plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

L3; 11-man KG

19:15

20:45

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

2018-12-18

17:30

19:00

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

F08

   Träning, F08

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

L3; 11-man KG

2018-12-19

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

L3; 11-man KG

2018-12-20

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Hel plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P06

   Träning, P06

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

L3; 11-man KG

2018-12-21

17:30

19:00

P08

   Träning, P08

Halv plan

L3; 11-man KG

20:00

22:00

F05

   Träning, F05

Hel plan

Almåshallen B

2018-12-22

10:00

11:30

P07

   Träning, P07

Halv plan

L3; 11-man KG

11:00

13:00

P 08

   Träning, P 08

Hel plan

Almåshallen B

13:00

15:00

P05

   Träning, P05

Hel plan

Almåshallen B

15:00

17:00

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Hel plan

Almåshallen B

44 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret