Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2019-02-20 15:24  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2019-02-21

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:15

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P06

   Träning, P06

Halv plan

L3; 11-man KG

17:30

19:00

P09

   Träning, P09

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

F06

   Träning, F06

Halv plan

L3; 11-man KG

19:15

20:45

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

19:15

20:45

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

2019-02-22

17:15

18:45

P 08

   Träning, P 08

Halv plan

L3; 11-man KG

20:00

Serie

HJun

LGIF - Gunnared

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

21:00

22:00

F05

   Träning, F05

Hel plan

Almåshallen B

2019-02-23

10:00

11:30

HJun

   Träning, HJun

Halv plan

L1; 11-man KG

11:00

Serie

F06

Lindome GIF - Hjuvik

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

12:00

13:00

P08

   Träning, P08

Hel plan

Almåshallen B

12:00

Södercupen

A Hällesåk

Hällesåker IF - Lindome

2 X 30

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

13:00

Serie

F05

LGIF - Hönö

2 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

13:30

Södercupen

A Solängen

Solängens BK - Guldheden

2 X 30

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

14:00

15:00

P05

   Träning, P05

Hel plan

Almåshallen B

2019-02-24

11:00

Serie

P06

Lindome GIF - Gunillse

3 X 20

Hel plan

Almåshallen B

Uppgift om domare saknas

11:30

Tr.match

HJun

LGIF - Hisingsbacka 1

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

12:30

14:00

F06

   Träning, F06

Hel plan

Almåshallen B

13:35

Tr.match

HJun

LGIF - Hisingsbacka 2

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

14:00

15:30

F09

   Träning, F09

Hel plan

Almåshallen B

15:30

17:00

P09

   Träning, P09

Hel plan

Almåshallen B

16:00

Tr.match

DJun

LGIF - Kungälv

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

17:30

19:00

F07

   Träning, F07

Halv plan

L3; 11-man KG

20:00

22:00

DJun

   Träning, DJun

Hel plan

Almåshallen A

2019-02-25

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:15

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

L1; 11-man KG

19:00

20:30

A Hällesåk

   Träning, A Hällesåk

Hel plan

L3; 11-man KG

19:15

20:45

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

19:15

20:45

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

2019-02-26

17:30

19:00

P06

   Träning, P06

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P07

   Träning, P07

Halv plan

L3; 11-man KG

17:30

19:00

F08

   Träning, F08

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

F06

   Träning, F06

Halv plan

L3; 11-man KG

19:15

20:45

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

2019-02-27

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

L3; 11-man KG

17:30

19:00

F09

   Träning, F09

Halv plan

L3; 11-man KG

18:10

Södercupen

Herr BFF

Balltorps FF - GBG Sif

2 X 30

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

19:00

20:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

F07

   Träning, F07

Halv plan

L3; 11-man KG

19:45

Södercupen

A Hällesåk

Hällesåker IF - Lövet/Johanneberg

2 X 30

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

2019-02-28

17:30

19:15

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

HJun

   Träning, HJun

Halv plan

L1; 11-man KG

17:30

19:00

P09

   Träning, P09

Halv plan

L3; 11-man KG

17:30

19:00

P06

   Träning, P06

Halv plan

L3; 11-man KG

19:00

20:30

F06

   Träning, F06

Halv plan

L3; 11-man KG

19:15

20:45

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Halv plan

L1; 11-man KG

19:15

20:45

DJun

   Träning, DJun

Halv plan

L1; 11-man KG

2019-03-01

17:15

18:45

P 08

   Träning, P 08

Halv plan

L3; 11-man KG

20:00

22:00

F05

   Träning, F05

Hel plan

Almåshallen B

2019-03-02

10:00

11:30

HJun

   Träning, HJun

Hel plan

L1; 11-man KG

10:00

11:30

P06

   Träning, P06

Halv plan

L3; 11-man KG

10:00

Tr.match

F06

Lindome GIF - ?

3 X 20

Halv plan

L3; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

11:00

13:00

P 08

   Träning, P 08

Hel plan

Almåshallen B

11:30

13:00

A Hällesåk

   Träning, A Hällesåk

Hel plan

L3; 11-man KG

12:00

Södercupen

Herr A

LGIF - Semi final

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

13:00

15:00

P05

   Träning, P05

Hel plan

Almåshallen B

13:00

15:30

Uthyrning

   Träning, Uthyrning

Hel plan

L3; 11-man KG

13:30

16:00

P06

   Träning, P06

Hel plan

L 10 9 Man- KG

14:30

Södercupen

Herr A

LGIF - Semifinal

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

15:00

17:00

U 16 pojk

   Träning, U 16 pojk

Hel plan

Almåshallen B

2019-03-03

10:00

Tr.match

P06

Lindome GIF - Qviding

3 X 20

Halv plan

L3; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

11:00

12:30

P06

   Träning, P06

Hel plan

Almåshallen B

11:30

Tr.match

HJun

LGIF - Zenith

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

12:30

14:00

F06

   Träning, F06

Hel plan

Almåshallen B

13:00

15:35

Uthyrning

   Träning, Uthyrning

Hel plan

L3; 11-man KG

13:35

Tr.match

HJun

LGIF - Floda

2 X 45

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

14:00

15:30

F09

   Träning, F09

Hel plan

Almåshallen B

15:30

17:00

P09

   Träning, P09

Hel plan

Almåshallen B

17:30

19:00

F07

   Träning, F07

Halv plan

L3; 11-man KG

18:30

Tr.match

U 16 pojk

Lindome Gif - Kullavik

2 X 40

Hel plan

L1; 11-man KG

Uppgift om domare saknas

20:00

22:00

DJun

   Träning, DJun

Hel plan

Almåshallen A

74 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret