Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2018-09-26 12:00  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2018-09-26

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Halv plan

PL 2

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Hel plan

PL 4

17:30

19:00

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 5

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

18:30

20:00

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 3

2018-09-27

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

PL 1

17:00

18:30

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 4

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 5

2018-09-28

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

PL 1

17:00

18:30

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 2

17:00

18:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 2

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

2018-09-29

09:00

10:30

Knattar

   Träning, Knattar

Hel plan

PL 1

09:00

10:30

Knattar

   Träning, Knattar

Hel plan

PL 3

09:00

10:30

P7

   Träning, P7

Halv plan

PL 4

09:15

10:45

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 2

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Hel plan

PL 5

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

11:00

12:30

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

IP

11:00

Serie

P11 Kompisligan Nord

P10

ÄFF - Åstorps FF blå

3 X 20

Hel plan

PL 6

Kevin Langöe (0768-556060)

13:30

Serie

P13 Kompisligan Nord

P13

ÄFF - Råå IF ljusblå

3 X 25

Hel plan

PL 3

Hugo Leander (072-5518681)
Philip Andersson (072-2265299)

14:00

Serie

Dam A

ÄFF - Asmundtorps IF

2 X 45

Hel plan

Grevieparken

Uppgift om domare saknas

2018-09-30

10:30

Serie

F11 Kompisligan Nord

F11

ÄFF - Munka Ljungby IF

3 X 20

Hel plan

PL 4

Elin Hallén (073-9619539)

10:30

Serie

P12 Kompisligan Nord

P12

ÄFF - Svalövs BK

3 X 20

Hel plan

PL 6

Uppgift om domare saknas

13:00

Serie

U17 div 1

U 17

ÄFF - IFK Berga

2 X 45

Hel plan

PL 2

Uppgift om domare saknas

13:00

Serie

P9 Kompisligan Nordv

P9

ÄFF - Landskrona BoIS

3 X 15

Hel plan

PL 4

Linnea Wallén (076-0326226)

14:00

Serie

F13 Kompisligan Nord

F13

ÄFF - Hittarps IK vit

3 X 25

Hel plan

PL 3

Linnea Wallén (076-0326226)

15:00

Serie

Dam div 3

SIF

Skäldervikens IF - Helsingborgs FF

2 X 45

Hel plan

PL 1

Uppgift om domare saknas

16:00

Serie

Div 1 södra

A-lag

ÄFF - Ljungskile SK

2 X 45

Hel plan

A-Plan

Uppgift om domare saknas

2018-10-01

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

A-lag

   Träning, A-lag

Halv plan

IP

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Halv plan

IP

17:00

19:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

Klubblokal

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Hel plan

PL 3

17:30

19:00

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 5

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 6

18:30

20:00

F13

   Träning, F13

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 3

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 5

2018-10-02

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

IP

17:00

18:30

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:30

19:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 4

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

Egen

   Ledarmöte

Hel plan

ÄFF- stugan

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 5

2018-10-03

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:30

19:00

P8

   Träning, P8

Halv plan

PL 2

17:30

19:00

P7

   Träning, P7

Halv plan

PL 2

17:30

19:00

F9

   Träning, F9

Hel plan

PL 4

17:30

19:00

F11

   Träning, F11

Hel plan

PL 5

17:30

19:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

18:30

20:00

Egen

   Ledarmöte

Hel plan

ÄFF- stugan

19:00

20:30

F13

   Träning, F13

Hel plan

PL 2

19:00

Serie

P14 Kompisligan Nord

P13

ÄFF - Råå IF ljusblå

3 X 25

Hel plan

PL 3

Pontus Paulsson (073-7602025)

19:00

Serie

P12 Kompisligan Nord

P12

ÄFF - Helsingborgs IF röd

3 X 20

Hel plan

PL 5

Hugo Leander (072-5518681)

2018-10-04

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

PL 1

17:00

18:30

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:30

19:00

P10

   Träning, P10

Hel plan

PL 4

17:30

19:00

P9

   Träning, P9

Hel plan

PL 5

18:30

20:00

F15

   Träning, F15

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

Dam A

   Träning, Dam A

Halv plan

PL 2

18:30

20:00

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 3

18:30

20:00

P13

   Träning, P13

Hel plan

PL 6

19:00

20:30

P12

   Träning, P12

Hel plan

PL 4

19:00

20:30

P11

   Träning, P11

Hel plan

PL 5

2018-10-05

08:00

09:30

Fotbollsgy

   Träning, Fotbollsgy

Hel plan

PL 2

17:00

18:30

A-lag

   Träning, A-lag

Hel plan

IP

17:00

18:30

U 19

   Träning, U 19

Hel plan

PL 1

17:00

18:30

U15

   Träning, U15

Halv plan

PL 2

17:00

18:30

U14

   Träning, U14

Halv plan

PL 2

17:00

18:30

U 17

   Träning, U 17

Halv plan

PL 3

17:00

18:30

U16

   Träning, U16

Halv plan

PL 3

2018-10-06

09:00

10:30

Knattar

   Träning, Knattar

Hel plan

PL 1

09:00

10:30

Knattar

   Träning, Knattar

Hel plan

PL 3

09:15

10:45

P8

   Träning, P8

Hel plan

PL 2

09:30

11:00

F9

   Träning, F9

Hel plan

PL 5

09:30

11:00

F10

   Träning, F10

Hel plan

PL 6

11:00

Serie

P14 Kompisligan C, höst

U14

ÄFF - FC Trelleborg

3 X 25

Hel plan

PL 2

Uppgift om domare saknas

11:00

Serie

P11 Kompisligan Nord

P11

ÄFF - Ramlösa Södra IF svart

3 X 20

Hel plan

PL 6

Philip Andersson (072-2265299)

13:00

Serie

U16

ÄFF - Örgryte IS

2 X 45

Hel plan

PL 3

Uppgift om domare saknas

13:30

Serie

P9 Kompisligan Nordv

P9

ÄFF - Hittarps IK vit

3 X 15

Hel plan

PL 4

Lukas Nilsson (072-3186318)

14:00

Serie

SIF

Skäldervikens IF - Brunnby FF/ Väsby FK

2 X 45

Hel plan

PL 1

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

F13 Kompisligan Nord

F13

ÄFF - Höganäs BK

3 X 25

Hel plan

PL 2

Hugo Leander (072-5518681)
Philip Andersson (072-2265299)

113 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret