Välj Lag:

Visa bortamatcher:

Aktivitet:

Plan (på IP):

Senast uppdaterad: 2019-04-21 18:55  

Visa träningstider: 

Startdatum:

Ant.dagar framåt:

Datum Start Slut Akt.typ Serie Ålder Aktivitet Speltid Spelform Plats Domare

2019-04-22

09:30

Serie

P10 Nordvästra C2, v

P09

Hittarps IK - FC Kopparmöllan

2 X 20

Hel plan

E

Tindra Anderberg (+46 76-769 45 02)
Emma Borgelin (0723317222)

09:30

Serie

F9 Nordvästra, vår

F10

Hittarps IK - Vikens IK

3 X 20

Halv plan

E1

Siri Olausson (0768817877)
Nova Spolander (0722303205)

12:00

Serie

F14 Skåne, vår

F05

Hittarps IK:1 - BK Höllviken vit

2 X 25

Hel plan

B (KG)

Helsingborgs domarförening ()

12:00

Serie

P11 Nordvästra B1, v

P08

Hittarps IK:1 - Helsingborg City FC

3 X 20

Hel plan

E

Isac Josefsson (0729633833)

12:00

Serie

P9 Nordvästra B1, vå

P10

Hittarps IK - Kullavägens BK blå

3 X 15

Hel plan

E1

Evelina Eklund (072-395 51 26)

12:00

Serie

P9 Nordvästra A, vår

P10

Hittarps IK - Eskilsminne IF gul

3 X 15

Hel plan

F

Elna Schulze (073-516 97 68)
Alda Lundberg (0768912922)

14:00

Serie

P15 Nordvästra B2, vår

P15 (P04)

Hittarps IK:2 - Hyllinge GIF

2 X 40

Hel plan

D-plan

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

P9 Nordvästra B2, vå

P10

Hittarps IK - Ramlösa Södra IF vit

3 X 15

Hel plan

E1

Elna Schulze (073-516 97 68)
Alda Lundberg (0768912922)

16:00

Serie

F15 Skåne, vår

F15 (F04)

Hittarps IK :1 - FC Staffanstorp

2 X 40

Hel plan

B (KG)

Helsingborgs domarförening ()

17:00

18:15

P07

   Träning, P07

Hel plan

D-plan

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

E

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

F

18:00

19:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

18:00

19:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P06

   Träning, P06

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

F

19:30

21:00

Dam F17

   Träning, Dam F17

Halv plan

B (KG)

19:30

21:00

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

B (KG)

2019-04-23

17:00

18:15

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

B (KG)

17:00

18:15

F11

   Träning, F11

Hel plan

E

18:00

19:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

F06-07

   Träning, F06-07

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

Dam F17

   Träning, Dam F17

Hel plan

D-plan

18:30

Serie

F12 Nordvästra B2, v

F06-07

Hittarps IK:2 - IK Wormo

3 X 25

Hel plan

F

Evelina Eklund (072-395 51 26)

19:00

20:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

2019-04-24

17:00

18:15

P11

   Träning, P11

Halv plan

B (KG)

17:00

18:15

P07

   Träning, P07

Halv plan

B (KG)

17:00

18:15

F10

   Träning, F10

Halv plan

D-plan

17:00

18:15

P12

   Träning, P12

Hel plan

E

17:30

18:45

F09

   Träning, F09

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P06

   Träning, P06

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

F15 (F04)

   Träning, F15 (F04)

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

F08

   Träning, F08

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

E

18:15

Serie

P11 Nordvästra C2, v

P08

Hittarps IK:1 - Ramlösa Södra IF vit

3 X 20

Hel plan

F

Marcus Andersson (0721674888)
Theo Wennerström (0704257500)

19:30

21:00

P05

   Träning, P05

Hel plan

B (KG)

19:30

21:00

Fotb4F Boy

   Träning, Fotb4F Boy

Halv plan

D-plan

19:30

21:00

Oldboys

   Träning, Oldboys

Halv plan

D-plan

2019-04-25

17:00

18:15

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Hel plan

B (KG)

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

E

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

F

18:00

19:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

F06-07

   Träning, F06-07

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

E

18:15

19:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

F

19:00

20:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

19:30

21:00

Dam F17

   Träning, Dam F17

Halv plan

B (KG)

2019-04-26

16:30

18:00

F15 (F04)

   Träning, F15 (F04)

Hel plan

B (KG)

16:30

18:00

P06

   Träning, P06

Hel plan

C (KG)

17:30

19:00

Dam

   Träning, Dam

Hel plan

A-plan

18:00

19:00

Herr P17

   Träning, Herr P17

Hel plan

B (KG)

18:00

19:00

Herr P17

   Träning, Herr P17

Hel plan

C (KG)

2019-04-27

09:00

10:30

F10

   Träning, F10

Halv plan

D-plan

09:30

Serie

P10 Nordvästra C3, v

P09

Hittarps IK - IK Wormo vit

3 X 20

Hel plan

E

Theo Mattsson (070-922 54 57)

09:30

Serie

F9 Nordvästra, vår

F10

Hittarps IK - Västra Karups IF

3 X 20

Hel plan

E1

Elna Schulze (073-516 97 68)
Alda Lundberg (0768912922)

09:30

Serie

P11 Nordvästra A, vå

P08

Hittarps IK:1 - Helsingborgs IF vit

3 X 20

Hel plan

F

Erik Alqvist (0709288337)
Oliver Lindström (0734451257)

10:30

12:00

P11

   Träning, P11

Hel plan

B (KG)

10:30

12:00

P10

   Träning, P10

Halv plan

D-plan

10:30

12:00

F08

   Träning, F08

Halv plan

D-plan

10:30

12:00

F11

   Träning, F11

Hel plan

E

11:45

Serie

F9 Nordvästra, vår

F10

Hittarps IK - Ängelholms FF

3 X 20

Hel plan

E1

Theo Mattsson (070-922 54 57)

12:00

Serie

P12 Nordvästra B2, v

P07

Hittarps IK:1 - IK Wormo blå

3 X 20

Hel plan

E

Axel Lennselius (070-835 05 65)

12:00

Serie

P11 Nordvästra B1, v

P08

Hittarps IK:1 - Vejby IF

3 X 20

Hel plan

F

Elna Schulze (073-516 97 68)
Alda Lundberg (0768912922)

12:30

Serie

HJ Div.2 Nordvästra,

Herr P17

Hittarps IK:2 - Laholms FK

2 X 45

Hel plan

D-plan

Helsingborgs domarförening ()

13:00

Serie

Div 2 Västra Götalan

Herr A

Hittarps IK - Ullareds IK

2 X 45

Hel plan

A-plan

Helsingborgs domarförening ()

14:00

Serie

P10 Nordvästra B2, v

P09

Hittarps IK - Fortuna FF svart

2 X 20

Hel plan

E

Theo Mattsson (070-922 54 57)

14:00

Serie

P12 Nordvästra C2, v

P07

Hittarps IK:2 - Gantofta IF

3 X 20

Hel plan

F

Axel Lennselius (070-835 05 65)

14:30

Serie

P15 Nordvästra A, vå

P05

Hittarps IK:1 - Råå IF ljusblå

3 X 25

Hel plan

C (KG)

Helsingborgs domarförening ()

2019-04-28

09:30

Serie

F12 Nordvästra B2, v

F06-07

Hittarps IK:2 - Ödåkra IF

3 X 25

Hel plan

E

Viggo Axelsson (0725182980)

09:30

Serie

P9 Nordvästra A, vår

P10

Hittarps IK - Helsingborgs IF blå

3 X 15

Hel plan

E1

Siri Olausson (0768817877)
Nova Spolander (0722303205)

09:30

Serie

F10 Nordvästra, vår

F09

Hittarps IK - Eskilsminne IF gul

3 X 20

Hel plan

F

My Kiander (0739822225)
Filippa Alm (0763288735)

10:00

Serie

F12 Nordvästra B2, v

F06-07

Hittarps IK:2 - Hittarps IK röd

3 X 25

Hel plan

B (KG)

Isac Josefsson (0729633833)

12:00

Serie

Div 1 Södra Götaland, damer

Dam

Hittarps IK - Eskilsminne IF

2 X 45

Hel plan

A-plan

Uppgift om domare saknas

12:00

Serie

F14 Skåne, vår

F05

Hittarps IK:1 - Fortuna FF

2 X 25

Hel plan

B (KG)

Uppgift om domare saknas

12:00

Serie

P15 Skåneserie A vår

P15 (P04)

Hittarps IK:1 - Kvarnby IK blå

2 X 40

Hel plan

D-plan

Uppgift om domare saknas

12:00

Serie

F11 Nordvästra B, vå

F08

Hittarps IK - Råå IF ljusblå

3 X 20

Hel plan

E

Liv Malmus (+46733931884)
Hanna Palmér (0768501894)

12:00

Serie

P9 Nordvästra C1, vå

P10

Hittarps IK - Eskilsminne IF vit

3 X 15

Hel plan

E1

Klara Nikoulausson (0709404824)
Hanna Torin (0760183775)

12:00

Serie

P11 Nordvästra B2, v

P08

Hittarps IK:1 - Råå IF ljusblå

3 X 20

Hel plan

F

Viggo Axelsson (0725182980)

14:00

Serie

P13 Nordvästra B1, v

P06

Hittarps IK:2 - Fortuna FF röd

3 X 25

Hel plan

B (KG)

Isac Josefsson (0729633833)

14:00

Serie

F11 Nordvästra C, vå

F08

Hittarps IK - Billesholms IK

3 X 20

Hel plan

F

Alice Jörgren (0709287918)
Tilda Pettersson (0734339102)

14:30

Serie

DR Div 2 Sydvästra, vår

Dam F17

Hittarps IK - Lunds SK

2 X 45

Hel plan

D-plan

Uppgift om domare saknas

16:00

Serie

P13 Nordvästra A, vå

P06

Hittarps IK:2 - Landskrona BoIS

3 X 25

Hel plan

B (KG)

Olle Görefält (0722310313)
Ville Svensson (070-466 77 00)

2019-04-29

17:00

18:15

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Hel plan

B (KG)

17:00

18:15

P07

   Träning, P07

Hel plan

D-plan

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

E

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

F

18:00

19:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

F15 (F04)

   Träning, F15 (F04)

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

F05

   Träning, F05

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

P06

   Träning, P06

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P05

   Träning, P05

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

E

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

F

19:30

Serie

DR Div 2 Nordvästra,

Dam

Hittarps IK - Dösjöbro IF

2 X 45

Hel plan

A-plan

Uppgift om domare saknas

19:30

21:00

Dam F17

   Träning, Dam F17

Halv plan

B (KG)

19:30

21:00

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

B (KG)

2019-04-30

17:00

18:15

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

B (KG)

17:00

18:15

F11

   Träning, F11

Hel plan

E

18:00

19:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

18:00

19:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

F06-07

   Träning, F06-07

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Halv plan

B (KG)

18:15

19:30

Dam F17

   Träning, Dam F17

Hel plan

D-plan

2019-05-01

10:00

Serie

P13 Nordvästra C1, vår

P06

Hittarps IK:3 - Förslövs IF röd

3 X 25

Hel plan

B (KG)

Uppgift om domare saknas

14:00

Serie

HJ Div.1 Skåne

Herr P17

Hittarps IK:1 - Högaborgs BK

2 X 45

Hel plan

D-plan

Uppgift om domare saknas

17:00

18:15

P11

   Träning, P11

Hel plan

B (KG)

17:00

18:15

P07

   Träning, P07

Hel plan

C (KG)

17:00

18:15

F10

   Träning, F10

Halv plan

D-plan

17:00

18:15

P12

   Träning, P12

Hel plan

E

17:30

18:45

F09

   Träning, F09

Halv plan

D-plan

18:00

19:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

P06

   Träning, P06

Hel plan

B (KG)

18:15

19:30

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Halv plan

C (KG)

18:15

19:30

F15 (F04)

   Träning, F15 (F04)

Halv plan

C (KG)

18:15

19:30

F08

   Träning, F08

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

E

18:15

19:30

P08

   Träning, P08

Hel plan

F

19:30

21:00

P05

   Träning, P05

Hel plan

C (KG)

2019-05-02

17:00

18:15

P15 (P04)

   Träning, P15 (P04)

Hel plan

C (KG)

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

E

17:00

18:15

P09

   Träning, P09

Hel plan

F

18:00

19:30

Dam

   Träning, Dam

Halv plan

A-plan

18:15

19:30

P05

   Träning, P05

Hel plan

B (KG)

18:15

19:30

F05

   Träning, F05

Hel plan

C (KG)

18:15

19:30

Herr P17

   Träning, Herr P17

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

F06-07

   Träning, F06-07

Halv plan

D-plan

18:15

19:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

E

18:15

19:30

P10

   Träning, P10

Hel plan

F

19:00

20:30

Herr A

   Träning, Herr A

Halv plan

A-plan

19:30

21:00

Dam F17

   Träning, Dam F17

Hel plan

B (KG)

19:30

21:00

Herr P17

   Träning, Herr P17

Hel plan

C (KG)

137 aktiviteter.         Tips vid utskrift: välj först liggande A4 i utskriftsformat, så blir utskriften korrekt.

Lagledare - kontrollera aktivitetskalendern och anmäl förändringar till kansliet!!!!!

St.auml;ng f.ouml;rnstret